Ako sa presadiť

/ 10 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
1
príspevkov
0
Príspevok tomil0rd » Pi 25. Nov 2016 18:59:03

Čau , moje meno je Tomáš a mám 17 rokov. Od 13tich rokov hrám len tak na ulici basketball ktorý ma neuveriteľne okuzlujúco baví. Pochádzam z malého mesta na východe SR. Naše mesto podporuje a financuje iba 2 športy - volejbal a futbal. Keď som začinal s basketom , začínal som s takou neistotou, ktorá mi hovorila to , že aj keby som v tomto športe bol multitalent , tak by som sa z takého malého mesta aspoň do Slovenskej ligy nedostal. Začinal som teda sám , občas sa pridali nejaký 2-3 kamoši. Momentálne študujem na gymnáziu a za tie 4 roky čo hrám basket (ktorý som sa mimochodom učil iba z netu ) som sa naučil veľa trikov , pohybov a obecne veci okolo toho. Momentalne som v takej situacii že čakám že sa stane zázrak a ja sa konečne posuniem o level. No len mňa to už nebaví , sere ma to že ja každý deň na sebe makám a stále žiadna odozva a nejaký fast-foodovy američanko si zo dňa na deň zmyslí že chce hrať basket a hneď pôjde do nejakého školského klubu kde má o 101% väčšiu šancu že sa dostane niekam vyššie. Oukej , ale to im nemôžem dávať za chybu , oni za to nemôžu že majú na to štastie , proste ma to mrzí.

Ľudia , čo by ste na mojom mieste urobili ? Vzdali by ste to už po roku,dvoch? Zažili ste už niečo podobné? Dík za rady a za prečítanie.

Zatiaľ , ahoj!
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Pi 25. Nov 2016 19:06:32

brasko podobny pribeh, ked si mal skilly v bbale mal si ist na sportovy gympel v KE na ktory som spravil aj talentovky ale vyjebal som sa nato, bo mam 1,8m ajtak. co ti poviem sell drugs&fuckajob a opustaj sa dalej
chodím sa kúpavať a právať veci do potoku
0
0
249
príspevkov
26
Príspevok The Black Mamba » Pi 25. Nov 2016 19:16:07

Pekne prijebana vyhovorka ze si sa na to vyjebal kvoli takej vyske , snad nechces aby som ti tu vymenoval niggov a nba legendy co boli tohoto vzrastu. . A ty tomil0rd si vyhladaj nejaky klub u vas v okoli a zapis sa tam , neverim ze ziadny na vychode neni a zacni sa tomu venovat aktivne a nie len takto pasivne, aby si potom o par rokov nelutoval. . Ked ta to bavi a naplna urcite sa na to nevykasli brasko, drzim palce nech sa dari
0
0
Október 2016
1867
príspevkov
280
Príspevok tralala » Pi 25. Nov 2016 19:37:55

motivuj,nefetuj
[hsimg]http://i68.tinypic.com/kasetu.jpg[/hsimg]
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Pi 25. Nov 2016 20:02:44

ano mudrujme o niecom o com nevieme nic zas. jediny uspesny slovak hra PG v nemecku ma 1,9m. ja som v 13tich drtil drilly na vyskok a zvysil si ho o 15 cm, podobne sracky na ball handling, no look nahravky etc a ano uznam prijebana vyhovorka :) ale vrcholovy sport je potit krv a ja niesom nigga a niesme v amerike trosku sa zobudte do reality a aj tych niggas sa len 1/1000 dostalo do NBA lol, v krajine kde je basktebal dolezity sport a na slovensku sa jebe nato . tak sa snaz verim ti :)
0
0
GOPNIK
3428
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » So 26. Nov 2016 9:57:27

vela z nas v RS sa pokusalo prekrocit tien ulice, no ulica nam vsetkym ukazala kam patrime a poslala nas pekne naspat :)
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
4
4
249
príspevkov
26
Príspevok The Black Mamba » So 26. Nov 2016 12:38:40

Mozes sa dostat z ulice, no ulicu nikdy nezoberes zo seba
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » So 26. Nov 2016 13:18:02

to boli ciste fakty, nepochopis :)

/ chlapec aspon mohol napisat aky je vysoky
0
0
SRS
2689
príspevkov
835
Príspevok flash » So 26. Nov 2016 13:31:05

Hlavne sa tu nebavte o nba a svetovom vrchole, chalan zatial sniva o svk lige... ak ti to ide, drillujes a bavi ta to, uz sa davno mal byt v dakom klube, doma si ta nikto nevsimne, mozes makat aj do zodratia a v 17 uz si to mal mat davno poriesene. Teraz mozes skusit este ftvs
ask.fm/reflasherObrázok
0
0
1566
príspevkov
178
Príspevok nobody » So 26. Nov 2016 23:11:32

rtvs?
Si šťastný?
0
0