2011 XMAS LIST

/ 47 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Ne 25. Dec 2011 18:15:58

bOuNcEr napísal:ale sere ma že to free 3G nejde... a stále pýta WIFI spojenie keď idem na web

nekupujte FREE 3G verziu, bude vám naprd *kiddinme*
http://arstechnica.com/gadgets/news/201 ... t-wifi.ars
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » Po 26. Dec 2011 23:11:58

uz je sice po vianociach ale aspon sa mozem pochvalit co som dostal naozaj a co som "len chcel" :D
chcem byt, nove auto, amber rose a cakal som pod stromcekom ipad2, aj ked radsej by som bral 3 ako alx, ale nebolo z toho nič :/
ale inak som dostal z kazdeho nieco, filozoficku knihu E. Tollea - Nova Zem, sa citim jak Majk Spirit ked to citam, Beats Studio Pro (konecne), tanier na pizzu, noz na pizzu, kucharku (hadaj o com?), nejake love na handry, hrazdu na stenu a bench činku, lacoste balik vonaviek od rodicov (pre mna maly fail), nejake filmy na dvds a od priatelky nejake drobnosti (vitazi homer simpson sada - papuče + zastera do kuchyne, lol) + presne to co by chcel kazdy chlap :) celkovo som spokojny, pekne vianoce :)
"Lenivosť sa nedá odfláknuť, to sa musí robiť profesionálne." © Miloš Forman
0
0
376
príspevkov
3
Príspevok R.Jay » Po 26. Dec 2011 23:20:14

Som dostal PSP
ponozky, slipy, papuce
Nigga stole my bike
0
0
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » Po 26. Dec 2011 23:21:57

ja uz mam psp (ozajstne) ale som asi jediny ktory chce a potrebuje ponozky, slipy aj papuce a dostal som len tie papuce *sadd*
"Lenivosť sa nedá odfláknuť, to sa musí robiť profesionálne." © Miloš Forman
0
0
376
príspevkov
3
Príspevok R.Jay » Ut 27. Dec 2011 0:08:17

To je klasika bez toho nesu Vianoce :D ... Ale tiez sa z toho vzdy potesim :D
Nigga stole my bike
0
0
182
príspevkov
0
Príspevok ivko » Ut 27. Dec 2011 13:35:46

kesty napísal:uz je sice po vianociach ale aspon sa mozem pochvalit co som dostal naozaj a co som "len chcel" :D
chcem byt, nove auto, amber rose a cakal som pod stromcekom ipad2, aj ked radsej by som bral 3 ako alx, ale nebolo z toho nič :/
ale inak som dostal z kazdeho nieco, filozoficku knihu E. Tollea - Nova Zem, sa citim jak Majk Spirit ked to citam, Beats Studio Pro (konecne), tanier na pizzu, noz na pizzu, kucharku (hadaj o com?), nejake love na handry, hrazdu na stenu a bench činku, lacoste balik vonaviek od rodicov (pre mna maly fail), nejake filmy na dvds a od priatelky nejake drobnosti (vitazi homer simpson sada - papuče + zastera do kuchyne, lol) + presne to co by chcel kazdy chlap :) celkovo som spokojny, pekne vianoce :)

ak bude refresher mat niekedy vlastne kancelarie kde budeme pracovat, vieme kto bude varit :D
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Ut 27. Dec 2011 13:44:59

kesty napísal:Beats Studio Pro

*wait*
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia