StrednéŠkoly_VysokéŠkoly_ZákladneŠkoly

/ 1070 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Ut 24. Sep 2013 22:06:00

s pravom? akurat tak robit koncipienta... neuplatnia sa. je to overrated ako psychologia. a na tazke technicke odbory kde je uplatnenie sa hlasi zalostne malo ludi nakolko sa dnes malokomu chce na vyske ucit a nie rozbijat. (nie, nejdem studovat take odbory)
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
1
1
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Ut 24. Sep 2013 22:39:04

tesim sa na adelov dalsi rant v tejto teme
Obrázok
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 24. Sep 2013 23:02:10

Dr4c0232 napísal:lol sak psychola je lukrativna jak masmedialka

toto si dufam myslel ironicky
chat shit get banned
0
0
652
príspevkov
-1209
Príspevok draco » Ut 24. Sep 2013 23:06:48

ze sa tam hlasi cca rovnaky pocet ludi, ne lukrativna vzhladom na uplatnenie boze
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 24. Sep 2013 23:09:07

ok, vazne som sa zlakol
chat shit get banned
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 24. Sep 2013 23:35:17

tekU napísal:
adel napísal: dostat sa nan je podobne tazke ako na medicinu co sa pomeru hlasiacich a prijatych tyka .

ked sa tam hlasia vsetci slabi ziaci. tych je nespocetne viac a aj tak je to bullshit. nepovedz mi ze je potrebne obrovske mnozstvo psychologov... psychologia, pravo... slabota

prave som si precital tvoj podpis a pochopil som vsetko co si napisal
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 24. Sep 2013 23:41:02

a teraz som si precital svoj tak radsej drzim picu :lol:
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
2
2
779
príspevkov
107
Príspevok Kora » St 25. Sep 2013 11:29:42

adel napísal: ci uz je to nejaky retard, ktory pozna moj charakter bez toho aby ma v zivote stretol

Rozplač sa -_-
btw myslel som to obrazne,súdiac z tvojich príspevkov z ktorých "ide hrozne veľká ochota".Len tuna namiesto toho aby mi niekto normálne odpísal,bude okolo toho dalších 6postov ..
http://koraakf.tumblr.com
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » St 25. Sep 2013 12:07:17

Ja nemam potrebu normalne odpisovat chlapcovi, ktory ked mu chvilu neodpisem tak tu zacne recenzovat moj charakter, a fakt som nemal problem dat ti kontakt na moju holku, to ze nevies rozoznat ked si michal robi srandu (co ine sa na tomto fore uz ani neda) tak mi je to luto.
0
0
942
príspevkov
26
Príspevok stew0sv » St 25. Sep 2013 14:20:28

Miesto tychto bullshitov ste mi mali radšej poradit :D
Když začnete fandit fotbalovému klubu, není to kvůli trofejím, hráči, historii.
Fandíte mu, protože jste tam někde našli sami sebe. Našli jste místo, kam patříte." Dennis Bergkamp
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » St 25. Sep 2013 14:43:21

ja som sa snazil
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
44
príspevkov
24
Príspevok _jakubko » So 28. Sep 2013 4:58:22

hej dlhsiu chvilu som tu nebol a odpisal mi adel na ten dizajn - ako si myslel ze sa mam na co tesit? lebo zatial sa vcelku tesim aj ked to vyzera ze toho budem mat nad hlavu
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » So 28. Sep 2013 12:33:24

No dizajn nvm ja som hovoril o architekture. A mas sa tesit presne na to, ze toho budes mat strasne vela. Toe setko.
0
0
1566
príspevkov
178
Príspevok nobody » St 20. Nov 2013 19:08:32

-

Nechodí niekto z vás na výšku zameranú na grafiku/reklamu? Ak áno tak kde sa nachádza a aké máte sňou skúsenosti, poprípade niekto z vášho okolia. Najlepšie by bolo keby bola v Bratislave alebo v Česku, nie v nejakej extra diere. A nechcem ísť na umeleckú kde budú ťažké talentovky. :|
Si šťastný?
0
0
217
príspevkov
4
Príspevok michalm » St 27. Nov 2013 1:02:18

NOBODY napísal:-

Nechodí niekto z vás na výšku zameranú na grafiku/reklamu? Ak áno tak kde sa nachádza a aké máte sňou skúsenosti, poprípade niekto z vášho okolia. Najlepšie by bolo keby bola v Bratislave alebo v Česku, nie v nejakej extra diere. A nechcem ísť na umeleckú kde budú ťažké talentovky. :|

Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave s odborom grafika a iné médiá http://www.portalvs.sk/sk/studijny-prog ... ine-media0 ....tam som premyšľal aj ja ,že pojdem ale hold smola prijmačky su až viac než dosť pre mňa radšej pojdem na mediamatiku ;)
! ! ! RUN THE TRAP ! ! !
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 27. Nov 2013 11:21:59

co tak pocuvam od ludi ktorych poznam a idu na skou zameranu na grafiku, vzdy vzdy vzdy si so sebou na den otvorenych dveri brali svoje portfolio a to tam ukazovali, podla toho im hovorili co maju do prijimaciek zlepsit a podobne. cize bez nejakych ukazkovych prac sa fakt pri skolach ako VSVU, FAVU atd nepohnes
chat shit get banned
0
0
942
príspevkov
26
Príspevok stew0sv » So 30. Nov 2013 21:03:02

nepoznate niekoho na biotechnologii?
Fandíte mu, protože jste tam někde našli sami sebe. Našli jste místo, kam patříte." Dennis Bergkamp
0
0
SRS
2688
príspevkov
833
Príspevok flash » So 30. Nov 2013 21:23:04

ja som tento semester chodil do biotech labaku, co/koho by si potreboval konkretne?
ask.fm/reflasherObrázok
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » So 30. Nov 2013 22:05:58

breaking bad?
0
0
942
príspevkov
26
Príspevok stew0sv » So 30. Nov 2013 22:37:41

tak rozmyšlam do predu kde by som mohol ist tak čekujem rôzne fakulty..a mne sa najviac hodi s biologiou ist niekde na biotechnologiu alebo niečo taketo...len neviem,som počul že tam je 2 či 3 semestre fyzyka,matika ..alebo to je len na chem.inžinierstve..
Teda je na biotech aj matika,fyzyka,chemia?
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia