Posledna Restauracia, Ktoru Si Navstivil (Oznamkuj 1-10)

/ 161 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ut 27. Jan 2015 13:38:08

dfq napísal:3/4 tohto fora ma pod 17 takže keď zarábaš 59e máš pravdu...

niečo podobne napadlo aj mne
0
0
bobo.feels.alright
43
príspevkov
0
Príspevok banan » Ut 27. Jan 2015 13:58:40

Ja neviem, ja si vzdy radsej potrpim na dobrej obsluhe, teda prijemnej, milej, kamaratskej. a potom ide na rad jedlo.
Ak niekam dojdem a ani ma nepozdravia, maximalne si dam pivo a idem prec.
Naposledy sa mi lubilo vo Fabrika Pub-e pri Lofte v starom meste, maju vlastne pivko, pekne baby tam obsluhuju, ma to uroven.
Narozdiel od pubov (radsej nemenujem) na michalskej, kde som cakal na ucet asi 15 minut, potom som stopol casnika, ze chcel by som zaplatit, on ze chodte za kolegom, potom som nenasiel dalsieho kolegu, tym padom sa nedalo zaplatit. čo uš.

Ale opakujem dobra oblsuha dokaze robit divy.
dont go bobo if you dont know bobo
[hsimg]https://lh4.googleusercontent.com/-4yJnqAfQduQ/VMgf88UOjgI/AAAAAAAAADE/s01M1LkEccc/w448-h157-no/10517392_10152519037769153_4151288497268910306_o.jpg[/hsimg]
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 27. Jan 2015 16:27:58

dobra obsluha ti je vies na co ked je jedlo napicu. :roll:
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
257
príspevkov
90
Príspevok pikulino » Ut 27. Jan 2015 16:42:44

Naposledy som bol v Sári Csárde v Dunakiliti je to cca 25km od Bratislavi, chodime tam par krat do roka je to fakt dobra restika.Vedia po slovensky+slovenske menu tam maju tiez. Naposledy som jedol paštétu z husacej pečene s cibuľovým lekvárom,medovo-malinovým octom a s velmi popici homemade celozrnym pecivom ako predjedlo (asi najlepsie predjedlo) a hlavne jedlo som mal argentínsky hovädzí steak s omáčkou zo zeleného korenia v menu to je s opekanymi zemiakmi ale ja som si to dal s ryzou..odporucam este: kuracie stehná obalené v domácej strúhanke s ryžou,cesnakovu polievku v bochniku a je jedne misa pre 2 osobi s rybami je to tiez popici.. obsluha na velmi dobrej urovni, mily personal a okolie velmi pekne spravene v lete pri jazierku chillovat.. 10/10
0
0
831
príspevkov
219
Príspevok eklips » Ut 27. Jan 2015 16:48:48

ale ja nechapem preco proste riesite doboha to PSko. kebyze to sem pridam den vopred tak mate absolutne pici, ale vzhladom nato ze chlapec si chcel pomasirovat formu tym ze sa posnazi dissovat sa toho vsetci lacno chytate
Moody: v Savage Garden som bol nedavno, palec hore, to bolo slusne, urcite zopakujem. Bolime a La Lanterna som este nenavstivil, kuknem co su zac, dik za tipy. Hentie dve som vybral prave kvoli tomu ze som cel "gurmansky zazitok" znova po case a ine take co by mi ho zarucili mi v tej chvili nenapadli, vo Fou Zoo som nebol uz hodnu chvilku a v El Gaucho este nikdy.
www.dribbble.com/SimonKrivda
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 27. Jan 2015 16:57:01

pokial si uz niekedy vo Fou Zoo bol, tak nemas dovod tam ist znovu. ako hovorim, pokial sa chces fakt na urovni najest, tak chod do niektorej s vyssie spominanych restik, pripadne si pozri este dalsie restauracie na urovni kde ti staci na jedlo 20-30 eur. ;)

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Ut 27. Jan 2015 17:04:42

pikulino napísal:Naposledy som bol v Sári Csárde v Dunakiliti je to cca 25km od Bratislavi, chodime tam par krat do roka je to fakt dobra restika.Vedia po slovensky+slovenske menu tam maju tiez. Naposledy som jedol paštétu z husacej pečene s cibuľovým lekvárom,medovo-malinovým octom a s velmi popici homemade celozrnym pecivom ako predjedlo (asi najlepsie predjedlo) a hlavne jedlo som mal argentínsky hovädzí steak s omáčkou zo zeleného korenia v menu to je s opekanymi zemiakmi ale ja som si to dal s ryzou..odporucam este: kuracie stehná obalené v domácej strúhanke s ryžou,cesnakovu polievku v bochniku a je jedne misa pre 2 osobi s rybami je to tiez popici.. obsluha na velmi dobrej urovni, mily personal a okolie velmi pekne spravene v lete pri jazierku chillovat.. 10/10

dal si si steak s ryzou. cele hodnotenie straca akukolvek relevantnost.
Obrázok
-1
-1
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 27. Jan 2015 17:08:38

michal toto tvoje pseudoelitarstvo je strasne smiesne obcas. skor by som povedal ze relevantnost to straca na tom pravopise
chat shit get banned
1
1
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 27. Jan 2015 17:09:31

pseudoelitarstvo je sucast michalovej buržoáznej dekády. kazdopadne zajebat si steak s ryzou je ako dat si krvavnicky bez hovien
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Ut 27. Jan 2015 17:10:55

anon napísal:relevantnost to straca na tom pravopise

anon toto tvoje pseudoelitarstvo je strasne smiesne obcas. skor by som povedal ze relevantnost to straca na tej ryzi
Obrázok
0
0
257
príspevkov
90
Príspevok pikulino » Ut 27. Jan 2015 17:13:17

vedel som ze tebe sa to nebude pacit michal,prepac nabuduce uz len zemiaky.
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 27. Jan 2015 17:15:06

nope. pravopis je general knowledge ktoru ma vediet kazdy jeden kto vychodil prvy stupen zš. to ze steak s ryzou je picovina niektori ludia nemaju ako zistit cely zivot. checkmate atheists
chat shit get banned
0
0
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Ut 27. Jan 2015 17:16:04

a teraz to este zahrame ze pikolino je z chudobnej rodiny a prvykrat v zivote boli v restauracii ze
Obrázok
0
0
https://ask.fm/biggievlado
2024
príspevkov
448
Príspevok Vlado H » Ut 27. Jan 2015 17:19:57

Som neni z bohatej rodiny, požičané tenisky, fejkové hodziny.
3
3
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 27. Jan 2015 17:21:02

ale ty si to zle pochopil. nejde o to ze by bol prvykrat v restauracii, ale bezny clovek ktory ide do restiky a ma radsej ryzu, tak si k stejku da proste ryzu a neriesi to. ja uplne rozumiem ze ty ano, ale zas rozumiem aj jemu. keby to napisal ako serioznu recenziu niekam (povedzme aj na web sem) tak to pochopim, ale tu by som rozhodne mal pici
chat shit get banned
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 27. Jan 2015 17:22:14

by ma zaujimalo, ci tam robia naozaj opekane zemiaky, alebo ich predstava o opekanych zemiakoch je fritovany polotovar?

clovek co ide do restauracie na hovadzi steak a da si to s ryzou je imo sedlak a to nesuvisi s tym ci ma radsej ryzu alebo zemiaky. to je rovnake, ako ked si niekto objedna steak a da si ho well done. proste to maso znehodnotis.
Naposledy upravil/-a Moody v Ut 27. Jan 2015 17:25:01, upravené celkom 1 krát.

-1
-1
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Ut 27. Jan 2015 17:22:59

ok, tak ja teda povazujem pikolinovu recenziu za irelevantnu a vy ju povazujte za taku jak chcete. idem si dat rezen s knedlami.
Obrázok
1
1
2024
príspevkov
448
Príspevok Vlado H » Ut 27. Jan 2015 17:23:17

Mami, prosím, kúp mi hrubú bižu, budem dobrý a žrať iba ryžu.
2
2
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Ut 27. Jan 2015 18:46:26

pomasirovat formu dissom? more ty uz kde beres vyrazy...

anyway scel som to dat do hejtklubu ale tema restiky je asi lepsia. Bol som dnes na obede lahodnom, v normalnej restike (DJ) a to co som tam videl som nevidel ani v stanicnom bufete na hlavnej. Dosla pokurovana rodina s kocikom, uz na pohlad bolo jasne ze toto je typ ludi co doma kazdy den zere cestoviny s kecupom a do restiky chodia iba na promociu a na kar. ale tak ok, za toto nesudim, nema kazdy tolko love co eklips. Matka dietata, ukazkovy exemplar ktory vyvratil naruby darwinovu teoriu evolucie, jedno oko do boha a druhe do krista, vysperkovane okularmi ze take hrube skla nema ani papamobil. no dost som sa ujebaval, hlavne ked bola nonstop zajebana od majonezy a nikto jej to nepovedal. anyway ked ptm isla okolo tak som zbadal ze je original mental, takze som sa prestal uchcechtavat. poznam mieru. Dalsia zena, peroxidova blondina ktora si tie vlasy ofc farbila doma sama a podla toho aj vyzerali, tusim mala len polievku ale zato pivecka liala jak zadarmo a duchcila jednu od druhej. Tak ako vsetci vlastne. to ze to vsetci fukali na to ani ne rocne decko bolo naozaj nadherne. zlaty klinec bol ale asi dedko toho decka. 55 rokov cca, strikovany sveter z tesca, uz od pohladu je to presne ten clovek o ktorom si pomyslite ze je na 100 percent totalne neinteligentny a mate pravdu. Voli smer lebo dzurinda je cigan a homosexualitu povazuje za chorobu ktora sa vylieci elektrosokmi. No tak tento vyherca zlatej mediale v pocte vypitych piv za polhodinu to vysperkoval ked dojedol a vsetkych svojich 5 masnych prstov si zajebal tak hlboko do krku a oblizol ze heather broke by okamzite ukoncila karieru keby to zbadala. fuj do krista boha skoro som sa nasupu doblval. hovorim si dobre stacilo, tato rodinka uzasnych ma uz nema cim prekvapit. kkt jaky omyl. majster deepthroutu totizto vytiahol eso z rukava ked zobral 4 zemiaky ktore mu zostali na tanieri, zabalil ich do dvoch servitok a bez hanby sup do vrecka. sak dobry gazda aj domov donese ne. to uz som nevydrzal a musel odfotit tento cirque de soleil, bohuzial mi branil vo vyhlade starsi parik a tak su fotky rozmazane. bolo somnou dievca z martina ktorej som sa okaamzite ospravedlnil ze som ju nazval sedlackou.
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
4
4
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ut 27. Jan 2015 19:09:34

jimbo jones napísal:vsetkych svojich 5 masnych prstov si zajebal tak hlboko do krku a oblizol ze heather broke by okamzite ukoncila karieru keby to zbadala. ///majster deepthroutu totizto vytiahol eso z rukava

ja som prave ... *wtf* *grin* *grin*
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia