Posledna Restauracia, Ktoru Si Navstivil (Oznamkuj 1-10)

/ 161 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 28. Apr 2015 13:02:12

moody ma pravdu v tom, ze vela tychto podnikov je overrated. soho je jedna z najvacsich kokotin v akych som kedy jedol a maju plno nonstop. kazdopadne tu vlnu viem ocenit, lebo je to konecne nieco ine, a bude troska trvat kym sa to vykrystalizuje. a chaba uroven gastronomie je na slovensku ovela vyraznejsia ako v cechach/madarsku alebo rakusku, to je proste fakt. ked sa pozriem na ten test prazskych burgrov co robil cavo a porovnam to s tym, co mam pripravene ja na nedelu tak neviem, ci sa mam smat alebo plakat.

kazdopadne budem rad ked tu budu vyrastat tieto hipsterske kokotiny, lebo v kutiku duse dufam, ze sa budu snazit byt dobri pretoze si myslim, ze ich nevlastni ten isty tip ludi co vlastni podniky v centre kam chodia turisti. pretoze tie z centra prezivaju na dvoch veciach a to na ojebavani turistov a na aktivitach, ktore nemaju s danymi podnikmi nic spolocne. myslim, ze je jasne, ze ani jedno ani druhe nejaky hipstersky podnik na laurinskej alebo grosslingovej nezachrani. na druhej strane ako povedal moody, slovaci bezne rozjebavaju love v podnikoch medusa group....
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Ut 28. Apr 2015 13:19:11

cinska restauracia Mandarin v Kosiciach:

svoje jedlo vyblvali z okna:
pil c

z jedla bolo extremne napicu:
ja
adel
pan temnoty

chutilo, dam si znova:
miki bado

3/10 hodnotim kladne
Obrázok
0
0
villain in my city
350
príspevkov
119
Príspevok gree.n » Ut 28. Apr 2015 13:23:48

asi mam problem s porozumenim, ale zrovna veta "vela tychto podnikov je overrated" (btw, to iste hovori aj autor v clanku) mi z jeho prispevku po jednom precitani nevyplynula :D anyway, Soho samozrejme overrated as fuck, no koncepcne krasny podnik aj na viedenske pomery s atraktivnou vonkajsou identitou - mozno aj preto stale plno.. (a ja chcem verit tomu ze pride cas kedy to prestane stacit); vcera som musela unlike-nut Bratilicious, lebo to natlacanie odpadu ako Minerva (ok, hovorim na zaklade jednej skusenosti, ale ta bola ozaj zla) som uz nezvladala.

treba si zas aj uvedomit, ze Bratislava je asi vo vsetkych ohladoch v zavese za tymi mestami..

recku hodnotim kladne
Naposledy upravil/-a gree.n v Ut 28. Apr 2015 13:33:22, upravené celkom 1 krát.
Obrázok
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Ut 28. Apr 2015 13:24:27

michal- napísal:cinska restauracia Mandarin v Kosiciach:

svoje jedlo vyblvali z okna:
pil c

z jedla bolo extremne napicu:
ja
adel
pan temnoty

chutilo, dam si znova:
miki bado

3/10 hodnotim kladne

chutilo a z tej velkej porcie si odlozil do dozy na veceru:
bouncer
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 28. Apr 2015 13:35:27

pan temnoty sa tiez doblval ale nie z okna aby bolo jasno
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
overdosed
1257
príspevkov
148
Príspevok TheOneSize » Ut 28. Apr 2015 13:36:50

Moody napísal:nejaky primitiv sa rozhodol ze napriklad coca cola je najvacsie zlo sveta

adamo napísal:s kolou si ma zabil :D
I know no limits, life can change in an instant.
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Ut 28. Apr 2015 13:52:32

akoze tiez mi je to trosku divne s tym mandarinom, lebo som tam predtym bol zodvakrat a hoci to je klasicka foodcourtova fejkova cina s porciami ty kokot jak pre dinosaura, tak mi z toho zle nebolo.
Obrázok
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 28. Apr 2015 14:22:40

gree.n napísal:By ma zaujimalo Moody teraz bez nejakeho sarkazmu, je nieco konkretne co by si v BA aj pochvalil?

Aby ludia nemali pocit ze len hejtujem. Co sa kaviarni tyka, tak na kavu chodim rad do Tuto, pretoze kavu maju fakt dobru. Trosku ma irituje prostredie v ktorom sa dost casto nachadzaju male a hlucne deti, ale viem to prekusnut. Moj asi najoblubenejsi podnik je Savage Garden, kava nie je uplne top, ale velmi prijemna obsluha, pekny interier, spravna hudobna kulisa, proste paradicka. Super kavu maju napriklad v gramci na zidovskej a kaviaren v kempinski je uplne iny level. Pokial ide o jedlo, tak mne osobne sa paci a aj mi chuti v Soho. Je mozno pravda ze je to nieco ine ako to ma byt, ale interier je fakt pekny, jedlo mi chuti, jedine drobne negativum je prijebany personal, ale to je "sezonna" zalezitost. Jedlo vyborne je tiez v zone, ak beriem taky uplny lowcost, tak napriklad Divny Janko je pohode, potom medzi dobre prevadzky radim napriklad podniky ako Bolime, Lanterna, Savage, Drag, Marco Polo a podobne.

Ja nehovorim ze ten trend je uplne zly, ale vacsina tych ludi to robi strasne nasilu a je tam vidiet ze sa ide len za ziskom. Chodte sa pozriet do La Putiky niektorej ako vyzeraju, tie podniky proste vyzeraju niekolko rokov rovnako, ziadna investicia tam neprebehla, len doja a doja...
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
idem grindin ako Koston
1676
príspevkov
688
Príspevok flintmarcus » Ut 28. Apr 2015 15:54:07

https://medium.com/@guiltyshit/pre%C4%8 ... 5bd137c316

[hsimg]https://d262ilb51hltx0.cloudfront.net/max/1333/1*VpdQiTlxGRlMj13ghiqWZg.jpeg[/hsimg]

no ale komu uz len moze vadit glory hole :D
v posteli so 40tkou
1
1
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ut 28. Apr 2015 16:01:45

ot, ale ked ste sa tu uz takto zisli. nema nahodou niekto dobry, overeny recept na cesto na pizzu? :D
0
0
Prichádza nový Tibčo
1182
príspevkov
43
Príspevok Tibčo » Ut 28. Apr 2015 17:42:29

Oco robi pravidelne pizzu kazde dva mesiace, uz za niekolko rokov to vyduchcil paradne
Nikdy viac žiadne šachy
http://ask.fm/JednoduchoTibor
0
0
Roxx
29
príspevkov
62
Príspevok Cockinmouth » Ut 28. Apr 2015 17:52:51

robím si momentálne špaldovú, kopcovy hrnček múky, pol hrnčeka vlažnej vody(v ktorej rozmiešaš takú 1/4 kvasiniek), potom zmiešaš do kopy, môžeš ešte pridať 2 kávove lyžičky olivového oleja alebo aj ne, a už podľa potreby dosyp buď múku alebo vodu, uvidíš ako sa ti cesto správa, potom si olúpane plechovkové rajčaty vymixujem s čerstvou bazalkou 2-3 strúčkimy cesnaku, potrem pizzou, jebnem tam mozzarelu a pancetu, ešte nejakú rajčinu červenú papriku napeckujem čierne korenie a soľ ešte troška navrch potrem kraje olivovým olejom, dá sa s tým vyhrať no :) trvá mi to 20 minút aj s umytím riadu,
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ut 28. Apr 2015 19:02:15

Tibčo napísal:Oco robi pravidelne pizzu kazde dva mesiace, uz za niekolko rokov to vyduchcil paradne

ta daj recept ved

ale v podstate co som si presiel par receptov tak je to v principe to iste, muka /obcas sa da zmiesat polohruba s hladkou/, sol, olivovy olej, drozdie voda do toho trocha cukru popripade,vymiesit, zmiesat, nechat nakysknut, ptm to natret rajcinovo-trochaKecupovo-bazalkovo-popripadeajcesnakovym zakladom, a potom uz len hadzes co mas doma.

len ma zaujima ci niesu nejake vychytavky, ktoré to spravia snad este lepsim
0
0
GOPNIK
3428
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Ut 28. Apr 2015 19:12:00

ZONA - 7,5/10 - casnicka nevedela ake maju vina, dali nam biele vino do pohara na cervene, mne osobne dizajn moc nesmakuje, je to velmi velka miestnost a pride mi to tym padom moc take jak skolska jedalen. a tie hipsterske svetla nesmakuju nikomu koho som tam zobral. tie matrace su fasa, kava je dobra, vino velmi dobre, ceny su super, kuraci salat je topka. moznost stretnut celebrity je na nezaplatenie - urcite sa vratim, ach vlastne tam prave idem
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
velmi viete .......
182
príspevkov
114
Príspevok lsiae » Ut 28. Apr 2015 20:17:36

s vinom si vyhrotil, ale casnicky ani mne nesedia, som im dala tyzden ze nech sa aklimatizuju a neaklimatizovali. A to!!! ze Skoncovej a R.R doniesli tu picovinu s koreninami a normalne to nikomu nenosia (aj ked to nie je potrebne ale aj tak) #rszms
0
0
GOPNIK
3428
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » St 16. Dec 2015 21:51:21

WAGAMAMA - 8/10 - trochu hlucno + hudbu mohli zvolit aj inu, trochu chaos sag ale teraz otvorili no, nadherny interier, jedlo bolo skvele (mal som kura s ryzou), na ucet sme cakali asi 15minut, ale personal prijemny
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
650
príspevkov
67
Príspevok richard ko » Ne 31. Jan 2016 13:53:43

kesicania bol uz nekto chalovat v Grange? videl som zatial len jednu recku, aj to na foodtips od draganeezyho.

ok je mi jasne, ze ked to uz zrecenzoval tento papkoš a tvrdi, ze sa tam oplati ist nazrat, tak ma ozaj aj pravdu, ale cem vediet aj nazory inych
last.fm/user/richardkoncol
"mcdonalds je ako michael jordan. vzdy bude najlepsi a nikto s tym nic neurobi." (c) 2015 michal-
Obrázok
0
0
585
príspevkov
80
Príspevok benne » Ne 31. Jan 2016 16:45:05

Bol som už asi trikrát...tak ti poviem....kombo cena - chuť - veľkosť si ma riadne získala, ale nedostatkov je hneď zopár. Najväčším z nich je asi to, že celý burger je strašne suchý na môj vkus. Chápem, že nie každý ma rád zaolejovaný sáčok, ale v kombinácii s tou domácou žemľou je to strašne hutné a jednoducho tam absentuje šťava či už z masa, alebo omáčok...omáčky su samé o sebe príliš nevýrazné. Sám chalan v stánku sa ma pýtal pri jalapeňo burgri či chcem štiplavejší a úprimne ti poviem, že som necítil nič a keď vravím nič, tak myslím naozaj nič (burger jalapeno ešte zachránilo vajíčko no). Swiss a bacon deto. Pri swisse som čakal zaujímavú chuť húb, ale tie ani nevoňajú, ani nerobia výraznú chuť. Zopár ľudí pičuje, že nemáš v cene hranolky, ale ako vravím, porcia veľká, čiže ich možno ani nedoješ. Samotné hranolky sú fajn (pri prvej návšteve trocha čudné, ale potom už to chalani vymakali) ale zase k nim chýba aspoň mayo (nemuí byť ani domáca). Mäso je chuťovo veľký nadpriemer, o tom ani slovo, len škoda tej šťavy.

Samotná chuť 6/10 - jeden z tých lepších na Slovensku
Pomer chuť / cena / veľkosť 7,5/10 a určite sa ešte zastavím.
Smiali sa mi že som gay, no ich bitches nie, tak kľudne ma volaj zmrd - HAHA Samey
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ne 31. Jan 2016 16:57:45

ja som bol predvcerom a velmi zle. mal som jalapeno a opacnu skusenost jak benne, stipalo to neskutocnym sposobom, burger bol vsak stale suchy, chybala tam paradajka/kečup/nieco sviezejsie. maso totalne prepecene. cakal som nadhernych 40 minut. 3/10.
0
0
https://ask.fm/biggievlado
2024
príspevkov
448
Príspevok Vlado H » Po 29. Feb 2016 11:46:58

Po určitom čase strávenom v Brne som si samozrejme obehal niekoľko podnikov. Keďže som z dediny, tak si prílišný luxus dovoliť nemôžem, ale i tak som navštívil dve 10/10 reštaurácií. Jednou z nich je Pablo EscoBar a ich neprekonateľné burgre a tie najlepšie hranolky aké som kedy žral, druhou je U starýho Billa kde ti za 25 euro zajebú steaka z amerického bizóna, ktorého som si doteraz ale ešte neokoštuval :( Vychytal som zverinové hody tak som si zajebal zverinovú paštiku, ako hlavné jedlo bažantie prsíčko s ostružinami a neodpuscil som si ani dezert v podobe nasekaného roast beefu. Ako som písal, 10/10. Avšak mojim obľúbeným podnikom sa stal U drevného orla kde som zanechal od minulého októbra snáď 20 tisíc korún a neľutujem že by som okradol aj vlastného suseda, toho prechlastaného deda, aby som si mohol dopriať ďalší rare steak. Na menu odporúčam milú reštauráciu Na chate, kerú mám priamo oproti škole. Obsluha zvykne byť napiču, ale po toľkých návštevách sa už osobne nemám čeho sťažovať. Teľací steak za 95 korún ti neurobia nikde, to mi môžeš veriť. Samozrejme, nevynechám skoro žiadne zverinové hody, a tak si ma v priebehu týždňa mohol stretnúť viackrát na jeleňom tataráku či jeleňom burgri. Tak keď sa chystáš do Brna, kľudne napíš, zeberem ťa do nášho sveta, ziscíš čo je lojalita. A samozrejme nezabúdaj, za rysovačku tento rok sto litrov.
https://ask.fm/biggievlado
2
2

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia