Posledna Restauracia, Ktoru Si Navstivil (Oznamkuj 1-10)

/ 161 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
shmattt
786
príspevkov
245
Príspevok mattt » Ne 19. Apr 2015 19:43:57

0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Št 23. Apr 2015 20:27:18

Obrázok
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Št 23. Apr 2015 22:20:03

preto nieje nahoda ze som v zone spravil divadlo
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
2
2
2
príspevkov
-65
Príspevok BoguslavRodin » Pi 24. Apr 2015 13:35:14

chudnutie Na internete existuje veľa rád o chudnutí, ale relatívne málo štruktúrovanej informácií, takže v tomto prípade nemá nič lepšie, ako osobný dietológ vo vrecku!
-1
-1
690
príspevkov
41
Príspevok jeffrey » Pi 24. Apr 2015 13:37:28

sam si dietológ a pál do piče
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Po 27. Apr 2015 21:27:47

[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Ut 28. Apr 2015 8:55:45

S cim tam konkretne nesuhlasis? Vacsina z tych hipsterskych kaviarni ma lepsiu kavu nez tie tradicne bratislavske "kaviarne", nemaju v ponuke len zlaty bazant alebo podobny hnus a taktiez tam nie je tolko priblbych ksichtov tradicnych bratislavskych nadludi
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 28. Apr 2015 9:21:06

lebo v tom clanku su uplne bludy popisane. investuju do designu? urban house ma design jak tuto moj kokot, mat kazdy kus nabytku iny nie je design, ale niekto chcel nasilu usetrit. vacsina tychto podnikov (vacsina, nie vsetky) ma katastrofalny personal, vychadza to z faktu ze tam robia za 5 korun, ale to je taky standard. niektore tieto podniky maju dobru kavu, to sa musi nechat, problem je zvysok sortimentu. kedze nejaky primitiv sa rozhodol ze napriklad coca cola je najvacsie zlo sveta, zasadne ju neponukaju a miesto toho maju rozne nechutne alternativy. nie je mi jasne, preco nemozu mat aj normalnu colu aj tie sracky co udajne chutia inym. dalsim problemom su ceny. 3.50 kolac? srsly? 4 eura limonada? a mohli by sme to rozoberat kludne dalej, ale skoda casu. ked sa niekomu paci sediet na nepohodlnej stolicke vo vyklade dunaja a kazdy okoloiduci na neho pozera ako na opicku v zoo, je to jeho vec a nebudem sa mu do toho starat, ale nech nepresviedca inych ze je to tak strasne super a ze je to jedina spravna cesta.

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 28. Apr 2015 9:24:53

nah, spravna cesta je pit jednu znacku napojov v kazdom podniku 20 rokov a davat love mafianom
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
2
2
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 28. Apr 2015 9:31:12

preco by som si nedal colu ked na nu mam chut a navyse mi najviac chuti? a s tymi mafianmi, keby si isiel podla tohto vzorca, tak sa stravujes iba doma. ;)

0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 28. Apr 2015 9:34:20

pises to akoby ta tam niekto nutil chodit alebo co, akokeby si nemohol ist v BA inam kde maju colu (tipujem tak 243522342409 kaviarni)
chat shit get banned
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Ut 28. Apr 2015 10:21:09

napisal by som ti nieco ale nechce sa mi, s kolou si ma zabil :D no kedze do vsetkych okolitych metropol prisla tato new wave o 3 roky skor tak to tam vyzera inak(moja milovana budapest), ako s cenami tak aj kvalitou a myslim ze sa to zlepsi aj u nás do roka-dvoch
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 28. Apr 2015 10:47:03

Anon kedze do tychto podnikov chcu momentalne chodit skoro vsetci, tak sa obcas musim prisposobit. :cry:

Adamo v ba sa to nezlepsi tak skoro, tu su ludia sprosti a veria tomu ze medusa ma super prevadzky v ktorych sa dba na kvalitu a podobne veci...

0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 28. Apr 2015 10:51:22

no a mimochodom ked uz sme pritom, podla logiky ktoru si prezentoval pred casom, nemas co picovat na BA a ked sa ti nieco nepaci, mas sa odstahovat ;)
chat shit get banned
1
1
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 28. Apr 2015 10:56:46

nie to sa pleties. ja som prezentoval to, ze clovek ktory sa pristahuje do BA tak nema picovat, ja som sa v BA narodil. a navyse problem s gastronomiou nie je problem cisto bratislavsky, ale celeho slovenska. ;)

0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 28. Apr 2015 11:00:11

no dobre. ked sme OT tak poriadne. ked sa moj synovec narodil v BA rodicom ktori su obaja CPckari, bude moct picovat? alebo je na to nejaky zakon na roky ci generacie?

nie, to nie su vazne otazky, aby si to pochopil. to je len na ilustraciu toho jaka uplne kokotna a nezmyselna logika to je. az je mi za teba luto ze si toto myslis
chat shit get banned
1
1
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 28. Apr 2015 11:10:20

je mi uplne ukradnute co si ty alebo ktokolvek iny o tom mysli. ked prides niekde zit, tak mas drzat picu a krok a nie si stazovat a picovat na vsetko, to je proste fakt.

a tvoj synovec je bratislavcan kedze sa tu narodil, to je tiez fakt. ;)

0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 28. Apr 2015 11:12:29

typicka zaprdena slovenska provincna logika, vdaka ktorej sa to tu nikam neposuva, ako sam hovoris vyssie. konec offtopicu za mna
chat shit get banned
0
0
Prichádza nový Tibčo
1182
príspevkov
43
Príspevok Tibčo » Ut 28. Apr 2015 11:26:34

Moody napísal:v ba sa to nezlepsi tak skoro, tu su ludia sprosti

A co ma potom povedat Presovcan? Pokial sa nedoseries z toho, co ti nalozia, je to vrchol gastronomie, cest vynimkam, na ktore som za 19 rokov postupne narazil. Uplny vrchol trapnosti je, ked si traja ludia v restike objednaju 2 pizze a dostanu iba dva taniere (!) s vysvetlenim, ze oni davaju tolko tanierov, kolko pizz (?) si objednas. To je asi jedina vec, s ktorou som sa stretol aj v BA (pozdravujem restiku pri DK Ruzinov). Chapem, ze Bratislavcan vnima situaciu (aj gastronomicku) v BA inak ako vychodniar, ale asi sa zhodneme, ze vzdy sa najde lepsia a horsia prevadzka, nezalezi na tom, kde sa nachadzas. A tiez je pochopitelne, ze aj clanok moze byt napisany zaujato, ak je autor kožmejker a milovnik hipsterskej vlny a nie konstruktivny (?) kritik ako ty, Moody.
Nikdy viac žiadne šachy
http://ask.fm/JednoduchoTibor
0
0
villain in my city
350
príspevkov
119
Príspevok gree.n » Ut 28. Apr 2015 12:51:47

Vidim ze tu prevlada tazka vidina patentu na rozum, ci uz v oblasti dizajnu alebo cenotvorby, rovnako ako predstava, ze chaba uroven gastronomie je nejaka striktne slovenska vysada. By ma zaujimalo Moody teraz bez nejakeho sarkazmu, je nieco konkretne co by si v BA aj pochvalil?

Bratislava ide hore co sa tyka tejto hipsterskej/kavickarskej/bistro sceny, to je fakt. Taketo podniky vznikaju vo vsetkych velkomestach, uz som citala aj nemecke platky robiace si z toho srandu.. To ale neznamena, ze to nie je jedna z mala dobrych veci co BA postihlo v poslednych rokoch.

coca colu jedine ak ju sprevadza dvojity rum, ale to uz odbacam

ps: autor je asi hipster:(
Obrázok
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia