Posledna Restauracia, Ktoru Si Navstivil (Oznamkuj 1-10)

/ 161 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Po 29. Feb 2016 17:39:54

tataracik s jelena je velka odvaha jest, ale inac to znie dobre tie veci co si pisal. :-)
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
villain in my city
350
príspevkov
119
Príspevok gree.n » Št 03. Mar 2016 20:01:07

divinovy tatarak, velka delikateska

inak som mala narodky a pan temnot do roku 2032 sa ako spravny vychodnar rozhodol pustit korunku a zobrat ma na kaviarosbavinel do Fou Zoo. 10 chodov a takove ty píčovinky, vsak víš. naposledy som tam bola zaciatkom roku 2013 a treba povedat ze sa odvtedy dost posunuli, bolo to velice peknučké.

[hsimg]http://i264.photobucket.com/albums/ii199/mygreeness/20160226_160331168_iOS_zps4oehkqhb.jpg[/hsimg]

[hsimg]http://i264.photobucket.com/albums/ii199/mygreeness/20160226_160322554_iOS_zpsxtdptxcv.jpg[/hsimg]

mach uz trosicku moc flexin na moj vkus, ale wow efekt sa tomu upriet neda... pirozky neohurili

[hsimg]http://i264.photobucket.com/albums/ii199/mygreeness/20160226_161608500_iOS_zpsobnqxbei.jpg[/hsimg]

od moderneho nigiri som velke ocakavania nemala, kedze som fanusikom skor cistych chuti ryb a jednoducheho sushi celkovo... ale to nalavo s wagyu bol velikansky pozor, hovadzie jemne ako ryba sa len tak nevidi. japonsky kapor mi chutil najmenej z menu, ci bol z tesca alebo z japonska nevedno.

[hsimg]http://i264.photobucket.com/albums/ii199/mygreeness/20160226_162429752_iOS_zpshjkhljgt.jpg[/hsimg]

[hsimg]http://i264.photobucket.com/albums/ii199/mygreeness/20160226_164327282_iOS_zpsl3fqm4hk.jpg[/hsimg]

opat perfektne urobene hovadzie

na fotkach nie je vsetko, cokoladova "gula" bola nahradena velice efektnym dezertom Dracie vajce (karamel, dragon fruit, passion fruit), mňam... thajske kari prevedene ako dezert bolo tiez dost zaujimave, aj ked nie pre kazdeho. ci su ceny premrstene alebo nie tazko povedat, ladovcovu vodu za 6€ a espresso za 3 nehodnotim az tak kladne, anyway ide o velmi nevsedny zazitok, ktory si uziju nie len fanusikovia jedla. restauracia s potencialom na Michelin star, keby niekoho z guide Slovensko zaujimalo.

pekne som sa opuscila? mala by som si citat veci k diplomovke, vjeteako
Obrázok
6
6
https://ask.fm/biggievlado
2024
príspevkov
448
Príspevok Vlado H » Št 24. Mar 2016 10:15:40

Veľmi odporúčam The Cat Cafe pri Mendelovej univerzite.

Lososvý krém s kúskami lososa a krevetkou aka najlepšia polievka aká existuje (dalsia na rade je polievka z homára, tak možno ma prekvapí) za vyjebaných 45 korún je OBROVITÁNSKA vec. Steak z kuriatka s celými sladkými hráškovými luskami a mrkvovozemiakovým štuchaným pyré veľký pozor ako STOPka na dálnici. Škoda že len ako menu, na tej polievke by u mňa zarobili tak na štyri životy, i keď tlak mám príliš vysoký.
https://ask.fm/biggievlado
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Št 12. Máj 2016 11:57:28

[hsimg]http://i.imgur.com/YfdZIKm.jpg[/hsimg]
brekeke stejčík
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Št 12. Máj 2016 23:14:40

hoffer?
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Ut 14. Jún 2016 15:24:46

V piatok som pocas presuvania sa na lubozvucne Horehronie navstivil na odporucenie kolegu z fora benneho bistro Pigis v BB a nelutujem. Vyborny (BIO) burger a o tych zemiacikoch ani nejdem pisat, nieco fantasticke. Jedine co by som mozno vytkol je, ze mi velmi sympatickou casnickou bolo povedane, ze maso pripravuju vzdy medium a to teda nebolo, ale nevadi. Bazova limonada prijemna, aj ked mal som uz aj neporovnatelne lepsie. Cena priamo umerna kvalite, peknym priestorom/teraske a obsluhe. Za mna 8/10, ale nejsom ziaden gurman ako niektori tuto.
0
0
585
príspevkov
80
Príspevok benne » Po 01. Aug 2016 5:06:43

Veľmi som sa hneval na michala, že v tom rebríčku o KE burgroch nebol na prvom mieste geronimo, keďže to premňa osobne bola srdcovka cz/sk., ale čo sa tam deje poslednú dobu, to je v piči. Nechal som tam už zopár sto eur a furt som odchádzal neskutočne spokojný, ale posledné dve návštevy boli skurvený HUMUS pojebaný. Žemľa bola tragická. Chutila jak chleba a vôbec nebola opečená, taká jak keď si kúpite hentie kktiny z tesca a ste šťastný, že to má aspoň tvar. Mäso jak fajnová prepečená fašírka od mamky, ale najväčši top bol neroztečený syr a STUDENA zelenina. Bóóóha krista. Prvý krát som to povedal čašníčke, zlatá kočka mi vraví, že to nepočuje prvý krát, zmenil sa kuchár bla bla bla. Pridem o tri týždne na to a úplne rovnaký scenár, ale tentokrát mi kokotko v zástere povie tým teplým hláskom, že hééj? no ne do piči, som si vymyslel.

TLDR: Stalo sa vám niekedy v poslednej dobe, že ste dostali surový grc na tanier v Geronime? Zacvičujú kuchárov, alebo what's wrong? bežná návšteva kľudne 8.5/10, teraz tak fajnových 2/10 a aj to za hranolky...idem skúsiť grange...

BTW: Ak by ste sa náhodou ocitli v Barcelone, tak ako aj chlapci v inej téme, odporúčam Bacoa burger (ak zídete dole k pobrežiu la ramblou, iba sa otočte doľava a pokračujte rovno, asi po 10-15 minútkach natrafíte na kiosk), ale za skúšku stojí aj timesburg (blízko plaza de espaňa). Skúsil som aj ostatné ale tie dve mi utkveli v pamäti najviac. V Bacoa je úplne jedno čo si dáte (asturiana s modrým syrom bol asi naj), ale ako prílohu odporúčam bravas, čo sú neskutočne chutné krájané zemiaky v šupke s dvoma omáčkami. V times (kľudne si pýtajte anglické menu, ale pozor, veľmi týmto nevšedným jazykom nerozprávajú), zase bol jeden s blueberries a kozím syrom, ale ani za piču sa nerozpomeniem na názov, alebo potom rodeo, čo je klasika.
Smiali sa mi že som gay, no ich bitches nie, tak kľudne ma volaj zmrd - HAHA Samey
1
1
20
príspevkov
1
Príspevok Skuchro » St 22. Feb 2017 17:15:03

Gatto Matto talianska restika v Ba meste a v Rusovciach. Velmi chutne zradelko........ O_o O_o
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 22. Feb 2017 21:38:25

Vcera som bol vo Verne aj s frajerkou a po tom co si nas 10 minut nikto nevsimal sme aj odisli. Velke sklamanie...

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
56
príspevkov
0
Príspevok dadis » Št 23. Feb 2017 9:31:20

benne napísal:BTW: Ak by ste sa náhodou ocitli v Barcelone, tak ako aj chlapci v inej téme, odporúčam Bacoa burger

Tak tak, bacoa je top
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Št 23. Feb 2017 11:35:48

maso nic moc imo
0
0
Október 2016
1864
príspevkov
279
Príspevok tralala » Št 23. Feb 2017 11:52:26

adamo ty mi prideš dost fajnšmeker na burgre a maso. aky je podla teba top v Ba?
[hsimg]http://i68.tinypic.com/kasetu.jpg[/hsimg]
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Št 23. Feb 2017 12:45:17

Adamo ti urcite povie roxor imo
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Št 23. Feb 2017 14:06:03

samozrejme ze roxor, tam nie je priestor na diskusiu, chodim tam od prveho tyzdna otvorenia a imo sa na nich nic v ba nechyta

aby to tu nebolo len o burgroch, prave cestujem po se azii a vo vietname sa clovek len velmi tazko dohlada zaujimavych streetfood/gastro zazitkov, ha noi este ok ale ostrovy su uplne zle, zato sever thajska a laos mi odjebalo dekel, kambodza tiez nesklamala
1
1
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 23. Feb 2017 18:33:21

adamo napísal:samozrejme ze roxor, tam nie je priestor na diskusiu, chodim tam od prveho tyzdna otvorenia a imo sa na nich nic v ba nechyta

uprimne, pretty much this - regal sa zdaleka nechyta, burger bar ma sice velmi dobry burger, ale hranolky su dost zle a to ze si tam nemozem posediet a zjest si to tiez dost ubera z hodnotenia.
chat shit get banned
0
0
SRS
2688
príspevkov
833
Príspevok flash » Št 23. Feb 2017 18:53:32

uz ani v roxore si moc neposedis kedze je to furt plne
ask.fm/reflasherObrázok
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 23. Feb 2017 19:21:31

ale posedis, len si to musis rezervovat den vopred. a nie je to problem ani pre desiatich ludi. naviac si tam dam popici pivecko k tomu, takze niet co vytknut
chat shit get banned
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Pi 24. Feb 2017 8:27:09

^^tak, este aj to zakladne co tam maju za eurkostyridsat je dobre, moj jediny problem je s tym ze mam obcas pocit kvoli tej plnke ze sa mam najest a utekat prec
0
0
585
príspevkov
80
Príspevok benne » So 25. Feb 2017 2:40:47

No ja ti nevím, mne Roxor prišiel ako strašný overhype. Mäso na medium sa podobalo až na rare, absolutne nekonzistentné, moj (premium) bol prechutený aj keď neviem identifikovať čím, frajerkin (bluecheese) zas totálne bland...zaklincovali to imho hranolky, kde aj rozmarínové aj paprikové boli prekorenené af a „brasil" okolo omáčky ani nešiel. Skúsim určo aj nabudúce, ale na prvýkrát som bol celkom sklamaný. Každý to chváli, čiže možno iba mne jebe, ale aj tak.

K Bacoa mäsu ešte. Tam záleží od toho, ktoré z tých dvoch či troch si dáš no.
Smiali sa mi že som gay, no ich bitches nie, tak kľudne ma volaj zmrd - HAHA Samey
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ne 26. Feb 2017 21:54:37

lokal unas pre mna top
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
1
1

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia