alkohol drogy, a ine latky

/ 953 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
831
príspevkov
219
Príspevok eklips » Po 21. Mar 2016 13:33:27

no tak to teda ze nieje pretoze opiaty su chemia a tvoj "high" nieje nic ine nez chemicke procesy v mozgu :D mal som moznost vyskusat vsetky spomenute okrem h, + morfin a methadone a sedi to presne k "ucebnicovym informaciam". z coho asi tak vychadza tvoj joy, bodyhigh a pocit stastia. ofc ze clovek moze mat osobne preferencie, ale to je potom o tom ze mu sedi dany pocet uvolneneho dopaminu, pripadne serotoninu
www.dribbble.com/SimonKrivda
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Po 21. Mar 2016 13:34:42

student farmacie bude mat skor pravdu, knowledge bro. a este tramadol co ti jebe :DDD
chodím sa kúpavať a právať veci do potoku
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Po 21. Mar 2016 18:18:49

veeeela vela rokov dozadu ked som este experimentoval s tymito vecami, tak som vyskusal aj takmer cisty kokes. obdobne kvalitny material som videl nedavno, ale kedze uz neholdujem tymto veciam, tak som neokostoval. tie veci co tu chlapci si davaju v kluboch okolo 30tich percent ani nesli. :-D
co sa tyka heroinu, tak som si hovoril ze vyskusam jedneho dna, ked sa niekde dostanem k uplne cistemu materialu, u nas velmi malo realne. co sa tramalu tyka, tak som bol dva dni na tramale intravenozne a velka parada. najlepsi trip ever som mal v narkoze, netusim co mi dali za dobroty, ale bolo to obrovske.

a hodnotit drogy na zaklade nejakej studie o receptoroch je velmi smiesne, v tomto suhlasim s Denisom. :-D
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
1
1
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Po 21. Mar 2016 19:15:38

ked uz sa chceme hrat na vedcov ratanim dopaminu apod. kokotin tak netreba zabudnut na to, ze rozni ludia maju rozne prirodzene hladiny tychto hormonov v tele. nehovoriac o tom, ze kazdy ma iny psychycky bordel v hlave, ktory do velkej miery ovplyvnuje jeho stav bezohladu na to nacom fici. viem si dat party na hocicom a citit sa pocas comedownu relativne v pohode, a s rovnakym mnozstvom si to o mesiac zopakovat a citit sa na samovrazdu druhy den, plus kombinacie roznych mnozstiev a roznych drog naraz. som takmer nikdy nemal nic bez pritomneho alkoholu.

viac premennych hra rolu nez to aky ma dana droga potencial (nehovoriac o tom, ze mas casto rozne modely hocicoho a nemas ich ako rozoznat kym ich neochutnas, pokial nemas k dispozicii rozne test kity, ktore nemas lebo si na party) ked uz to chceme hrat na ucebnicovy pristup
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
1
1
831
príspevkov
219
Príspevok eklips » Po 21. Mar 2016 19:47:56

jjj smiesne to je a su to kokotiny, preto to aj farmacia rozdeluje do jednotlivych kategorii na zaklade efektivnosti a pôsobenia :D :D my sa nebavime o halucinogenoch, ale o jednej konkretnej skupine drog ktore presne vieme ako posobia a ovplyvnuju mozog, resp telo cloveka a posobia identicky na kazdu osobu. podme sa bavit o tom ktory liek na bolest hlavy na vas ako posobi, podla mna niektory vam moze vyliecit aj priedusky :D

rozdielna psychika je samozrejmost, hlavne v tych dojazdoch jak si pisal, to mas uplnu pravdu. a v potencialnosti som ratal ze sa bavime len o farmaceutickych pills/"sirupoch" (okrem heroinu) kedze neviem o tom ze by sa toto kopirovalo
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Po 21. Mar 2016 20:00:43

posobia inak na kazdu osobu to je 100% rataj sebavedomie jedinca,psychiku,IQ a mentalitu. a liecebna davka neni vzdy droga.ty mas tu psychiku imo dost slabu na branie drog. a abdul ma pravdu
0
0
831
príspevkov
219
Príspevok eklips » Po 21. Mar 2016 20:14:38

"ty mas tu psychiku imo dost slabu na branie drog" :D no dobre, tu uz nema zmysel viest debatu, hadam aspon adel pochopil kam sa snazim mierit tym co pisem z toho ako som to sformuloval
0
0
GOPNIK
3428
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Po 21. Mar 2016 20:51:32

ja fukam kofeinove tablety podrtene s/o to carrie mathison a nehanbim sa za to.
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
2
2
22
príspevkov
2
Príspevok Penny S » Po 21. Mar 2016 21:19:39

kofeín ? diuretikum ...
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Po 21. Mar 2016 22:08:35

ja len cakam na jimba nech to ukonci, zranite moje emocie ked ma budete mat za fetosa :( :( budte slusny.
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Ut 22. Mar 2016 10:09:25

ja som poradne drogy nebral ani nepamatam pici
Obrázok
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » St 23. Mar 2016 9:21:23

hej? lebo ja si pametam
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » St 23. Mar 2016 11:21:24

to uz si ani pamatat nemozes!
Obrázok
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 15. Jún 2016 19:07:47

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Št 16. Jún 2016 14:03:37

skor keby otocis vetu ktore lieky zdroguju tak ti vyjde od dost vacsi list, ved farmacia je najvacsi dealer to uz vieme :D clanok docitam
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Ut 28. Jún 2016 0:52:13

trz depresie, ten dealer na floride bol dobry kek apvp ftw

https://www.youtube.com/watch?v=rrAuBGPQ5yw
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » St 29. Jún 2016 19:53:35

nepiste ani clanky o modafinile bo zaostaly retardi si stale budu mysliet ze to je piko vol. 2 .nema vyznam moc hlupych ludi vam chodi na stranku
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Pi 01. Júl 2016 11:20:05

nieje to sice droga ale, ma niekto skusenosti s piracetamom?
0
0
831
príspevkov
219
Príspevok eklips » Pi 01. Júl 2016 12:00:57

j, 4x1200mg dva krat do dna, pokial mas prirodzene rozum tak po par dnoch zaregistrujes lepsi tok myslienok, rychlejsie nachadzanie spojitosti etc ... plny benefit pride +- po 2 tyzdnoch kazdodennej konzumacie
2
2
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Pi 01. Júl 2016 12:46:46

Obrázok
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0