Cyklistika, Tour de France ...

/ 223 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ne 19. Júl 2015 18:47:12

Sean Yates (Tinkoff director sportif) dostal zakaz na zajtrajsiu etapu pretoze niekto z Tinkoff auta hodil flasu po kameramanovi na motorke (potom co skoro zrazil Sagana pri vymene bicykla)
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Ne 19. Júl 2015 18:59:07

dnes si to sagan posral sam,zbytocne cakal co spravi Graipel, ale uplne ze zbytocne.
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
962
príspevkov
146
Príspevok Sangala » Ne 19. Júl 2015 19:20:10

a keby necakal tak čo? presprintuje greipela a vyhra etapu? nesranduj ...
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ne 19. Júl 2015 19:37:37

ano ano zle som sa vyjadril v hneve.. myslím, prečo sa nevyradí a nechá sa zavrieť? dnes to bol tuším degenkolb.. odtiaľ už nemal šancu ujsť, ked bol v obkolesení vláčikov špurtérov. takto je to kazdu etapu.. ta taktika jednoducho nevychadza, prečo neskusi niečo ine? Unik by asi bol zybtočný, tam by na neho robil cely peloton špurtérov keby sa vzdialil, to je mi jasne, ale prečo sa v kazdej etape tisne na pravu stranu, kde je automaticky zavrety?
0
0
overdosed
1257
príspevkov
148
Príspevok TheOneSize » Ne 19. Júl 2015 20:58:12

podla mna skoda iba ze sa greipel dotiahol v bodovacej sutazi, ale hovorit nieco na sagana, ked dokazuje nieco co nikto, ved stale dojde medzi prvymi, vcera vobec nemusel ist dalej s unikom az do ciela cez 80km(neviem presne kolko boli od zaciatku v uniku) kedze bol finish do kopca a dnes znova v spurte, aspon ho pockali ked menil bike a nemusel sa sam vracat do pelotonu
I know no limits, life can change in an instant.
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Po 20. Júl 2015 1:10:24

nič na neho zle nehovorím, len ma udivuje ta taktika vkuse sa ťahať vo vláčiku aby bol zavrety kilometer pred cieľom a potom NEMA sancu dostať sa na prve miesto.. inak excelentne vykony, hlavne v kopcoch. nepovedal by som to na neho.
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 20. Júl 2015 1:57:12

ludia by si mali uvedomit niekolko faktov
1. nie je to take jednoduche ako to vyzera v telke
2. sagan nie je klasicky sprinter
3. nema za sebou cely tim ktory mu to rozbehne a ani "superdomestika" do vlaciku ako cavendish (renshaw) ci greipel (sieberg)
4. vitazstvo v etape tdf je neskutocne tazke a bude to stale tazsie
5. sagan uz neni to ucho ako v 2012 kde nikto pomaly necakal ze nieco vyhra a nedavali si nanho pozor - teraz ho sleduje kazdy v pelotone pomaly a vie ze je schopny takmer cohokolvek (prejst normalne kopce - kto videl tour of california vie, v uniku, zjazd zajebat jak pan...technicky je to proste uplny strop)

osobne mam pocit, ze z neho uz teraz pomaly je vyborny klasikar. tak trochu druhy cancellara ak mam pravdu povedat, co nema v casovke (a aj tu ma vybornu) dohana zas inde. GC za 5 rokov? mozno. prekonat zabelov rekord v zelenych dresoch? nepochybujem o tom.
chat shit get banned
1
1
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Po 20. Júl 2015 10:09:43

No vcera sa zavesil na Graipela a to ho podla mna stalo 2 pozicie, lebo nan aj tak nestihol zareagovat, zacal spurtovat vzadu zo zlej pozicie. Ale to je len moj nazor.
Som tu asi najskaredsi.
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 20. Júl 2015 11:02:17

jasne ze z casu na cas si vie vyberom pozicie zavarit. ale urcite nejde o nejaky staly problem kt. by vychadzal z jeho nedostatkov
chat shit get banned
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Po 20. Júl 2015 17:18:02

veľmi nebezpečne šiel ten zjazd, ale znova sa potvrdilo že technicky je na tom bravúrne.. som si dohrýzol nechty, ale ten riblon ma dostal. ťahal jak kokot do uniku peťo trikrát šliapol a poslal ho riblon do piči :D vyjebanci, sagan ich tam šikoval ako učiteľka deti v materskej škôlke .. nádhera..
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 20. Júl 2015 17:20:24

dneska asi jeho top vykon na tour, neskutocne, kopce uplne s prehladom, tahal tu skupinu v kuse a ten zjazd, to bola absolutna lahodka. jak som vcera napisal v tom zjazde je proste strop a dnes to ukazal na 120%
chat shit get banned
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Po 20. Júl 2015 17:23:41

Skoda, ze tam nemal niekoho zo svojho timu v uniku, dnes by sa mu to zislo viac ako vcera. Fantasticky vykon.

Peter Sagan finishes 10 times in top-5 in #tdf2015. He is first rider to achieve this feat in a single #tdf in 30 years (Sean Kelly in 1985)
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 20. Júl 2015 17:30:46

http://gfycat.com/FreeEuphoricBagworm geraint thomas si dost odniesol barguilovu chybu...vraj je naspat na bicykli, ale neverim ze to bude bez nasledkov popravde
chat shit get banned
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Po 20. Júl 2015 17:33:28

to je vpici ze vsetci idu proti nemu ale to ukazuje aky to je velikan ... klobuk dole fakt
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Po 20. Júl 2015 17:43:30

Poslednych 6 kilometrov klesania Sagana.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=UHgeNu5Gq-c&feature=youtu.be[/youtube]

Foomey, how are you? *epicwin*
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=J-QX_4Q__5I[/youtube]

[hsimg]http://i298.photobucket.com/albums/mm255/ales9999/greipelsagan_zpsm6t0qwor.png[/hsimg]
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 20. Júl 2015 21:00:49

http://m.video.sporza.be/cm/sporza.mobi ... /1.2396307

ten prizvuk ma zabija :lol: rozhovor jak vinko
chat shit get banned
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ut 21. Júl 2015 11:55:02

Zarobky z Tour de France za prvych 16 etap. Sagan samotny zarobil viac ako 18 timov.

[hsimg]https://sportsdesklive.files.wordpress.com/2015/07/tdf-money-indv-r21.jpg?w=450[/hsimg]
[hsimg]https://sportsdesklive.files.wordpress.com/2015/07/tdf-money-team-r2.jpg[/hsimg]
http://infostradalive.com/2015/07/21/general-tour-de-france-earnings/
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Ut 21. Júl 2015 12:14:26

Tie sumy sú celkovo veľmi smiešne by som povedal
1
1
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Ut 21. Júl 2015 12:51:27

vitazstvo v etape je 8000 co si myslim nie je zle. Ten kto donesie zlty dres do pariza ma 450 000, druhy 200 000. Horsie je to s ostatnymi dresmi kde ma vitaz 25 000. A dalej su tam smiesne sumy za to ze si v drese a tak.
Som tu asi najskaredsi.
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Ut 21. Júl 2015 14:19:54

Za celkové víťazstvo idú peniažky tiež do spoločnej kasy, alebo si to nechá jazdec? Resp. je tu individuálne u jednotlivých tímov?
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia