Pchal vam uz doktor do zaluda tycinku aka vyter z mechura?

/ 44 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Ut 20. Máj 2014 9:23:11

vraj je velka asi ako sparatko do usi wat, niekto pise 2mm, ale tomu neverte, osobne neviem aka bola velka, keby sa tam kuknem, tak ma jebne. este ti tam s nou pokruti, boli to jak pica. najhorsie, ked ti to robi viac nez raz, lebo prvykrat prezijes nejak, lebo nevies co sa ide diat, ale druhykrat uz vies co ide robit a proste.. ach....

asi mi nic nie je, len som si natiahol slabiny/stehnne svaly, ja neviem, tam v oblasti panvy a kawku, tak som isiel k urologovi ci nemozem mat aj tam s tym nieco, ze sak mam cas, do rana som hore, takze tam pojdem rano, pockam chvilu, budem prvy a potom pojdem doobeda spat, takze vsetko v klude, ze mi pozrie gulky a pipika ale on ne, on ze spravime vyter, strcime tam hadiclku ci co loooooooooooooool, zavolal sestricku, uz som isiel plakat...

dvakrat bol vo mne, no homo, strasne daco, najma druhykrat. a to som si myslel, ze mam najhorsie po sebe, no chcel odo mna moc este (rannu som zobral, no chcel dalsiu do ich nadobicky), tak som sa skusil tam vypisat, tak to zacalo stipat/bolet ze ma jeblo, som povedal ze nemozem, musim doma v klude... tak som si dal dva ibalginy, robim si urologicky caj, zadrziavam stanku, pisem pribeh ala barok, ale inak sa neda.. kkt a modlim sa, nech to vydrzim o taku polhodinu, lebo mi praskne mechur

zazil to uz niekto? akoze, vydrzite to, ak neviete do coho idete, tak je to ok........ :l (nie je, ale akoze), len potom ked uz viete co ide robit, tak uz to proste zazit nechcete...

na internete zvelicuju ludia ofc, boja sa krvi alebo zubara a pisu take pribehy, ze ani na jebnutu krv nebude chciet ist, takze to neberte uplne vazne, ale keby som si toto predtym precital, tak tam nikdy nejdem http://www.zdravie.sk/forum/903988/vyte ... ry-uretry/

bottom line, nesexujte s kurvami, nechces vyter z mecura, rly. zazil to uz niekto? knowthatfeel.jpg hug.jpg
3
3
779
príspevkov
157
Príspevok vik » Ut 20. Máj 2014 9:30:54

akvor
03.09.09 16:30??.??.72.10
"také isté výsledky (ako z toho lustrovania zaluda) sa dajú získať aj z ranného moču." :D :D :D
[hsimg]http://i.imgur.com/0MVkchp.jpg[/hsimg]
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Ut 20. Máj 2014 9:31:45

jj, ale tak internet... to by nikto potom nerobil tie vytery, podla mna to je blbost, aj ked ludia su sadomasochisti, no. ja som jej ranny aj doniesol.

spomenul som, ze chce odo mna aj ejakulat? kukam ze to tiez teraz na zachode mam? reku (lol to slovo) ze staci doma, ked sa budem citit na to..

creepy
0
0
bankujete? lopatou na zahrade
1749
príspevkov
74
Príspevok Tru$ard » Ut 20. Máj 2014 9:52:29

pchali mi do ucha dlhe kktiny pri vaznom uraze
ale k teme mal som uz zapal gastana, pri stani som myslel ze mi ho otrhne no neprijemna bolest (aj ked v zivote som zazil vacsie bolesti)
urolog. som sa na stastie vyhol vdaka babkinym znamostiam co pracovala v nemocnici,
pomohli anbitiotika, maste a macanie v niecom uz neviem presne co to bolo...
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Ut 20. Máj 2014 10:11:52

ja som naposledy doniesol ranný moč vo fľaške od piva :|
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Ut 20. Máj 2014 11:08:27

au au au. po dlhej dobe mi niekoho prislo luto a este k tomu alxa. au :shock:

nedovolil by som aby mi tam niekto nieco pchal... snad v narkoze
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Ut 20. Máj 2014 11:32:52

Tru$ard napísal:pchali mi do ucha dlhe kktiny pri vaznom uraze

toto iste aj mne a tiez neprijemna bolest:/ rovnako aj ked mi pchali ostre kovove palicky do nosa, som myslel ze az do mozgu mi to pichol, taka bolest:D

ale na alexa to asi nema, hento si ani neviem prestavit :|
0
0
779
príspevkov
107
Príspevok Kora » Ut 20. Máj 2014 11:59:55

staystrongAlex
Mne len raz jebali cez ústa hadičku jak moje nohy do pažeráku/žalúdku či kam. Veru tiež to nebolo 2x príjemné, ale tak určite to bolo "milšie" ako to tvoje ..
A s urológiou mám tiež žiaľbohu skúsenosti. cca 2 týždne preležané v TN nemocnici, oddelenie uroloógie :| Strach jak tí pošťaní, starí, holí dedkovia na skapatie smrdeli-_-
http://koraakf.tumblr.com
0
0
1128
príspevkov
216
Príspevok saj » Ut 20. Máj 2014 12:03:47

najprv som precital do zaludka... potom to spravne... :cry:
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 20. Máj 2014 12:04:04

Alx tiez som si to zazil, snad najhorsia bolest, cavo to dal ale iba raz si myslim
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
992
príspevkov
85
Príspevok NickToS » Ut 20. Máj 2014 12:07:38

Najhorsie co mi kedy doktori robili, bola drevenná palička do úst skoro som sa zryhal (poľutujte ma !!!!!!) a napr vrtanie u zubárky mi je príjemnejšie
0
0
bankujete? lopatou na zahrade
1749
príspevkov
74
Príspevok Tru$ard » Ut 20. Máj 2014 12:18:43

kora co mas celiakiu? ked ti cez tu hadicu kukali nadava sa tomu gastroskopia
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ut 20. Máj 2014 14:28:55

kamaratovi vyberali slepe crevo a ked sa zobudil po narkoze, mal hadicku v kkte. hned po prebudeni mu ju prisla vybrat mlada sestricka, vyberanie az tak necitil, este asi bol otupeny z narkozy, ale mocenie nenormalne utrpenie cca tyzden.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
idem grindin ako Koston
1676
príspevkov
688
Príspevok flintmarcus » Ut 20. Máj 2014 14:40:28

mal som mocove kamene, ale nenechal som si ich vybrat cez mocovu ruru, radsej som ich vyšťal, lebo to hojenie ako pise PlAyEr je neskutocne utrpenie :cry: btw ibalgin ti nepomoze, algifen neo si zozen al. tramal ofc
v posteli so 40tkou
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Ut 20. Máj 2014 14:52:52

ibalginov som si dal 4, vobec nezabrali nj. som to chcel dat von po 8 hodinach vo vani ale mozog ma nepuscil ani v uber horucej vode, tak som to potom pri srani nejak dal von po kvapkach jak stattanuti :llll

ok staci
0
0
last.fm/user/pankii
107
príspevkov
4
Príspevok panky » Ut 20. Máj 2014 15:14:08

prsty do prdele, potom jebol taku hadicu a vytiahol ranny vykal , strasne prijemne, este ked mal pre istotu 2 sestricky a ja v takej skvelej poze holy :D hemeroidy su pica ale su aj horsie veci .. ja si inak pri takychto veciach predstavujem jackass :D ze proste jebat, je to sranda :D
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Ut 20. Máj 2014 15:14:34

Radsej by som zdochol
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
2
2
20
príspevkov
2
Príspevok Sirius » Ut 20. Máj 2014 15:16:44

Ked som bol maly a robili mi nieco v mechúry ci kde aby som sa nepostiaval ( bol som maly fakt) tak ked mi konecne vybrali hadicku a siel som na hajzel (asi na tretom poschodi), moj rev bolo pocut na recepcii. cely den som nestal, rano uz som musel :(
0
0
cejtim se jak Leoš Mareš
494
príspevkov
45
Príspevok Trewo » Ut 20. Máj 2014 15:41:32

mne raz robili vyplach dutin co je naozaj chutovecka a paradicka :D

a ked som si toto rano precital tak uz som ani ranajky nepotreboval fuj lutujem ta
You can say no,
You don't have to get high it's cool,
But I've got flake, blues, MDMA and Peruvian nasal fuel
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Ut 20. Máj 2014 15:42:16

je tu vobec niekto kto neabsolvoval tuto kokotoskopiu?
Obrázok
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia