Nadprirodzene javy

/ 88 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
idem grindin ako Koston
1677
príspevkov
689
Príspevok flintmarcus » St 27. Apr 2016 23:26:07

vyzera to na HAARP
v posteli so 40tkou
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Po 30. Máj 2016 9:06:05

okej tak čo sa mi stalo dnes v noci,
snívalo sa mi, že som na bojisku normálne vojna ale taká ako z 15. storočia, iba meče a tak. a každý okolo bojoval a ako keby z ničoho nič som si uvedomil, že to je sen tak som si povedal, že nech skončí a zakričal som koniec a všetci vojaci zmizli a zostala iba prázdna lúka ale hneď na to ma teleportovalo ako keby do nejakého renesančného obrazu kde bola chatka vo vnútri bol starec a vedľa strom, na ktorom bola vrana (nie, troj oka nie).
Ten starec na mňa pozeral takým hnusným pohľadom, ktorý neviem presne popísať ale fakt hnusným. Tak som na neho kričal aby tak nepozeral na mňa, aký ma problém, aj som to chcel zmeniť takým istým spôsobom ako som nechal zmiznúť vojsko aby na mňa nepozeral ale jeho som nemohol zmeniť ani ovládať. Tak som sa doslova teleportoval pred chatku, rozjebal okno, chytil ho za karčinu a zrazu na mňa zaútočila ta vrana, chcel som aby zmizla, alebo sa zmenila na balón ale nič. Tak som chytil neuveriteľný strach ale fakt taký, že asi som ešte asi nemal taký strach a hneď som sa zobudil. v tom momente som sa hneď postavil či nemám spánkovú paralýzu ale nemal som.
bolo 04:06 tak som už ani nešiel spať lebo môžem jebať. na googli som hľadal či je možné, že sa niektoré veci dajú ovládať a niektoré nie ale nenašiel som nič konkrétne.
videl som, že je tu pár ľudí čo mali skúsenosť s lucidným snímaním, tak čo mali ste podobnú skúsenosť, že ste niečo nemohli zmeniť?
0
0
GOPNIK
3428
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Po 30. Máj 2016 15:39:04

hraj menej assassins creed
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
2
2
picu s ryzu
573
príspevkov
87
Príspevok brokenbones » Po 30. Máj 2016 16:36:25

zmen dealera bratišku
You're drinking your lager out on the field...but your name ain't Karl
0
0
690
príspevkov
41
Príspevok jeffrey » Po 30. Máj 2016 21:58:28

Jednoznacne zmen jedalnicek
1
1
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Po 30. Máj 2016 22:20:41

Patro napísal:asi som ešte asi nemal taký strach a hneď som sa zobudil.

však buď rád že si sa zobudil, nočné mory má semtam každý, ja som čítal o niektorých čo sa zobudili, ale stále boli vo sne (viacvrstvovom)
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
585
príspevkov
144
Príspevok muffer » Ut 31. Máj 2016 0:46:21

bOuNcEr napísal:... ja som čítal o niektorých čo sa zobudili, ale stále boli vo sne (viacvrstvovom)

toto sa mi stalo a bol to celkom napicu pocit nebyt si isty tym, ci uz som fakt hore, alebo stale spim ':) .
0
0
585
príspevkov
80
Príspevok benne » Ut 31. Máj 2016 2:31:44

to máte zato že furt nosite sk8 hi a oversized trička, počuvate young leana a kurvite sa v Dole. Hentak vás život alegorickými pičovinami upozorňuje, že to už neje v pohode.
Smiali sa mi že som gay, no ich bitches nie, tak kľudne ma volaj zmrd - HAHA Samey
4
4

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia