Politika

/ 2181 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.

koho budes volit?

Smer SD
2
3%
SNS
3
4%
Sieť
3
4%
Most-híd
2
3%
Oľano
5
7%
SaS
42
60%
KDH
2
3%
Sme rodina
6
9%
Nejdem volit, ficino mi vyhovuje
2
3%
Volim ministranu, ficino mi vyhovuje
3
4%
Celkom hlasov: 70

Užívateľov profilový obrázok
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Po 26. Máj 2014 0:16:29

aj zly ekonomicky model v konecnom dosledku "zabija"; takisto sa neda hovorit ze ussr komunisti a lidri boli mierumilovni barankovia

nie som o nic mensi skolkar v tomto ako ty... vymyslite radsej s jupiterom nejaku ideologiu ktora bude hovorit ako ste vy nadradeni nad neonacistami a pre zmenu ich vsetkych dajte pozatvarat alebo postrielat, pokojne aj nackov ktori nikdy neudreli ani len muchu (poznam jedneho takeho, pozor poznam, nie som s nim kamarat)
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Po 26. Máj 2014 0:21:00

Taka idelogia sa vola militantny anifasizmus a je to super.skus.ja uz som nato stary,nevladzem s dychom
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Po 26. Máj 2014 0:25:44

janko503 napísal:aj zly ekonomicky model v konecnom dosledku "zabija"; takisto sa neda hovorit ze ussr komunisti a lidri boli mierumilovni barankovia

to boli tak komunisti ako su smer socialni demokrati

a ideologia o tom ze sme nadradeni nad nacistami spociva v tom, ze nejsi jebnuty kokot. ale krasne sa pokusas to otacat, ze tolerancia znamena tolerovat aj nacizmus, ale to je tzv. fuckin paradox . inymi slovami - neonacizmus nie je nazor, neonacizmus je zlocin.
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Po 26. Máj 2014 0:34:06

takze predpokladam ze chces aj kormuthovu zavriet za jej status na fb

a hej pre mna za mna nech sa vyjadruju a nech si hovoria hocico, takisto ja a v podstate aj ty mas pravo povedat ze to je hlupost (ty tou svojou "buranskejsou" formou) ale ja by som nikoho nestrielal ani nezatvaral za to ze si nieco mysli (pozor MYSLI, resp. hovori; keby niekoho zabil/ublizil tak uz to treba postihovat samozrejme)

ked si odmyslim aka je to ideologia v podsate ty si myslis ze si nieco viac ako niekto iny a dokonca sa ti paci myslienka niekoho sankciovat iba za jeho nazor, pekne, no
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Po 26. Máj 2014 0:40:25

not really, dat jej padaka bola dostatocna satisfakcia

a ja nehovorim ze nackov treba strielat, mame tu v tejto krajine zakony, daju sa uplatnovat

a ci sa mi paci sankcionovat niekoho za nazor, na to je tu zakon tiez genius, ty sa tvaris ako by som hovoril nieco kontroverzne
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Po 26. Máj 2014 0:40:41

Odteraz ked budem pocut ze dakomu kamosi vykopali zuby tak si pomyslim: bol sankcionovany :-D no ale vazne teraz, kazdy clovek ktory je rasista,sexista,homofob,neonacista,nabozensky fanatik atd atd je proste od prirody (alebo od prostredia) neinteligentny tzn. Hlupy. A ja strasne nenavidim hlupych ludi.je mi zle z hlupych ludi,boli ma znich srdce a nechcem snimi prichadzat do kontaktu.a pokial je niekto tak hlupy ze je nielen hlupy nazorovo ale este je to aj hlupy nasilnik, nuz tak neh skape.a bude pokoj
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0
908
príspevkov
66
Príspevok jjake » Po 26. Máj 2014 0:41:21

janko daj mi adresu a ja ti poslem poštou vsetky moje poznamky z dejepisu a filozofie nech si to troška naštuduješ, pretože v oboch vedách máš medzery vačšie jak Kate Moss medzi zubami...
k téme, to, že akákoľvek podpora, presadzovanie a podobné veci spojené s nacizmom sú už skorej duševnou chorobou jak len prejavom kokotnosti a primitivizmu o tom není pochýb a neni pre to žiadne ospravedlnenie ani rozumne zdôvodnenie, a ludia, čo to stále tak vehementne kričia aký su nackovia v pohode a že nie všetci sú kokoti, sú chorí tak isto, a to, že sa s nimi budeš rozprávať o iných veciach... kebyže viem, že človek to podporuje, alebo uznáva niekoho, resp. že mu nevadí niekto kto to podporuje, veď takému človeku by som sa ani do očí nepozrel, nie to ešte viesť konverzáciu... áno, žijeme v 21. storočí, a ľudské práva sa majú dodržiavať, a nemalo by sa odsudzovať ľudia na základe ideológie, ale ako povedal adel, nie je ideológia ako ideológia... na druhej strane, k tým komunistom, keď si spomeniem na monsterprocesy, varšavskú zmluvu, normalizáciu a podobne, tiež sa mi obracia žalúdok zlahka
Naposledy upravil/-a jjake v Po 26. Máj 2014 0:44:00, upravené celkom 1 krát.
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Po 26. Máj 2014 0:43:28

no okay, ale ako som uz povedal henti komunisti sa svojej ideologie nedrzali, Marx nikde o monsterprocesoch nepisal, on hovoril iba o tej ekonomickej teorii, ktora nefungovala, nackovia maju zabijanie uz v teorii a celu ideologiu maju na tom zalozenu
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Po 26. Máj 2014 14:21:15

jupiter: tak iba mat alebo povedat nazor a niekomu vybit zuby je trochu rozdiel nemyslis :D ?

adel: a existuju komunisti ktori hovorili ze "vtedy" bolo lepsie, tym asi nemyslia tu teoriu, tym myslia ten konkretny rezim ktory tu bol v minulom storoci; nech uz sa akokolvek drzal svojej teorie

jjake, adel: a co mi tu odkazujete o historii a pod., ja viem kam tym mierite ale to vobec nie je moj point. Mne skor islo o to ze nevidim aky ma zmysel bojovat proti niecomu ked si viem predstavit ze ti "trvdi" nackovia zrejme v krcme rozpravaju rovnako o niekom inom ako ty tu o nich adel. vadi mi ze teraz zrazu kazdy bojuje proti "extremizmu" a neviem akym inym neviditelnym nepriatelom, ktori su dneska uplne irelevantne, ved pomaly je tu xy-nasobne viac vsetkych moznych ludi proti rasizmu, antifakov a neviem coho ako realne akychkolvek ideologickych "nepriatelov"

dalsia vec, grciam, ked si otvorim antifu a citam tam konspiracne clanky napr. o Kalim, vladisovi a pod ludoch, prip neznamych ludoch o ktorych je jasne ze nie su nackovia, keby som tomu veril co tam je vsetko napisane asi vidim nacka vsade a ako raz tu na fore niekto spominal, tak predtym nez zalahnem pozrem pod postel ci tam nemam nacka. pre mna je to proste rovnake vymyvanie mozgov... takisto viem o existencii antifa chalanov ktori sa najebavaju a chodievaju bit niekoho o ktorom si myslia ze su nackovia... tak o co su lepsi ako nackovia ktori robia vlastne to iste (teda ta vrstva "bitkarskych" nackov)?

mne to pride cele ako boxovanie do nejakeho vreca, ktore je v skutocnosti mozno take velke ako cajove vrecko mozno, politik ked si dnes chce ziskat pozornost musi picovat bud do 1. cirkvi, 2. ciganov, 3. homosexualov a pod., 4. extremistov; miesto toho aby riesil realne problemy

a co sa rasizmu tyka, tak celkom aj chapem tych slovakov a nemyslim si ze kazdy co nadava a nema rad ciganov/hocijaku rasu narod whatever, musi byt nacek... keby som zil v nejakej krajine, kde su bieli minorita a 80 percent z nich nechodia do roboty, kradnu, ziju na ukor ostatnych a nevedia sa prisposobit, tak by som pochopil a pokladal za prirodzene ze niektori na mna budu picovat a mysliet si o mne nieco zle aj keby som bol slusny lebo je viac ako vyssia sanca ze mali negativne skusenosti s niekym podobnym ako som ja
0
0
520
príspevkov
6
Príspevok abstraktt » Po 26. Máj 2014 14:33:52

0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Po 26. Máj 2014 14:43:45

janko503 napísal: Mne skor islo o to ze nevidim aky ma zmysel bojovat proti niecomu ked si viem predstavit ze ti "trvdi" nackovia zrejme v krcme rozpravaju rovnako o niekom inom ako ty tu o nich adel. vadi mi ze teraz zrazu kazdy bojuje proti "extremizmu" a neviem akym inym neviditelnym nepriatelom, ktori su dneska uplne irelevantne, ved pomaly je tu xy-nasobne viac vsetkych moznych ludi proti rasizmu, antifakov a neviem coho ako realne akychkolvek ideologickych "nepriatelov"

1. este raz a naposledy ty nestastnikos, ktoremu chyba zakladna logika. ist proti neonacizmu nie je extremizmus ty obmedzenec. je to otazka moralky, ktoru malo kedysi este vacsinove obyvatelstvo, ale nevzdelanci ako ty ma presviedcaju kazdy den, ze sa ta vrstva zmensuje, pretoze ludia su bud sprosti, alebo maju kratku pamät. Ja nerozpravam o nackoch rovnako ako oni o inych ludoch. Ja nehovorim ze nackovia maju ist do plynu, ja hovorim ze maju ist do basy, vsugeruj si to uz konecne a fakt sa zapis na logiku k docentovi Gaherovi na UK, lebo takato argumentacia je uplne mimo.

a neviditelny nepriatel? Neviditelny nepriatel vyhral komunalne volby vo VUC, kde zacalo a aj skoncilo SNP. Zvolili si ho ludia, ktorych rodicia boli strielani ludmi, ktorych henti pojasenci obdivuju a hrdo sa k nim hlasia.

A nie neni to xy nasobne viac ludi proti rasizmu ale aj keby bolo, tak to je akoze zle byt proti rasizmu? Ty fakt cakas, ze ta tu niekto bude brat seriozne? Toto je dalsi priklad tej retardovanej nackovskej logiky, ze ANTIFA je rovnako zla ako nackovia. Ked ANTIFA niekomu rozbije picu tak je to za to, ze ten typek chodi v bandach o 15 ludi a skace ludom po hlavach, ci na to video z Nitry uz si zabudol? Nackovia rozbijaju ludom hlavy, za to ze maju inu farbu pokozky, ine oblecenie, ine hocico. Tam mas ten rozdiel. To je ako povedat, ze policajti a kriminalnici su to iste, lebo obaja pouzivaju nasilie.

janko503 napísal: dalsia vec, grciam, ked si otvorim antifu a citam tam konspiracne clanky napr. o Kalim, vladisovi a pod ludoch, prip neznamych ludoch o ktorych je jasne ze nie su nackovia, keby som tomu veril co tam je vsetko napisane asi vidim nacka vsade a ako raz tu na fore niekto spominal, tak predtym nez zalahnem pozrem pod postel ci tam nemam nacka. pre mna je to proste rovnake vymyvanie mozgov... takisto viem o existencii antifa chalanov ktori sa najebavaju a chodievaju bit niekoho o ktorom si myslia ze su nackovia... tak o co su lepsi ako nackovia ktori robia vlastne to iste (teda ta vrstva "bitkarskych" nackov)?

O Kalim je jasne ze neni nacek? Okay, tak je to potom iba retard, pretoze spravil klip pre nackov. Ved sam aj Momo to povedal. Najprv ho zbila antifa, pretoze propagoval neonazi kulturu ( na to povies, ze to boli iba hrdi patrioti a fighteri so sekerami v rukach, skoda ze maju trestne registre za 200 tisic napadnuti s rasovym motivom) a potom ho vzapati zbili nackovia pretoze sa prestal ku nim hlasit.

janko503 napísal: mne to pride cele ako boxovanie do nejakeho vreca, ktore je v skutocnosti mozno take velke ako cajove vrecko mozno, politik ked si dnes chce ziskat pozornost musi picovat bud do 1. cirkvi, 2. ciganov, 3. homosexualov a pod., 4. extremistov; miesto toho aby riesil realne problemy

a co sa rasizmu tyka, tak celkom aj chapem tych slovakov a nemyslim si ze kazdy co nadava a nema rad ciganov/hocijaku rasu narod whatever, musi byt nacek... keby som zil v nejakej krajine, kde su bieli minorita a 80 percent z nich nechodia do roboty, kradnu, ziju na ukor ostatnych a nevedia sa prisposobit, tak by som pochopil a pokladal za prirodzene ze niektori na mna budu picovat a mysliet si o mne nieco zle aj keby som bol slusny lebo je viac ako vyssia sanca ze mali negativne skusenosti s niekym podobnym ako som ja

Velke ako cajove vrecko? Bez ohladu na to ake je velke, zvacsuje sa kazdy den. Ako som uz povedal, vyhrali volby v Banskej Bystrici. Na poslednom mieste, kde by mali nackovia volby vyhrat. Toto je nieco co 15 rokov dozadu bolo absolutne nemyslitelne. Co 15, 5 rokov dozadu. A co sa tyka tej vecnej anticiganskej retoriky, co je jedina vec ziviaca hentych pojasencov, kedze na Slovensku nie su v nejakom viditelnom pocte ani Zidia, ani moslimovia, tak treba podotknut ze tvoja z riti vytiahnuta statistika 80 percent je dalsou vlastnostou nackovskej kokotologie a to, ze si vymyslaju cisla (nieco ako Barney Stinson v HIMYM). Ked uz sa chceme bavit naozaj primitivne rasovo o tom kto tu kolko robi skody, tak mi prosim ta pripomen kolko ciganov bolo z celej generacie starych politikov, ktori rozkradli tento stat a vytvorili totalne nefungujuci aparat verejnej spravy, zalozeny na korupcii tak ako v kazdej postkomunistickej krajine. Lebo podla tejto logiky, by som ja mohol hovorit, ze bieli su zlodeji. Nehovoriac o tom, ze sprosty cigan si nakradne tak zemiaky a plechy, zatial co beloch v politike nakradne miliardy. Ale je to zvratena, prijebana nackovska logika, takze ju narozdiel od teba pouzivat nebudem. Este nieco? dakujempekne.
6
6
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Po 26. Máj 2014 15:04:51

nechcem sa vám tu do toho miešať, napíšem iba to, že keby ste vy všetci čo obraňujete cigánov prišli bývať do mesta/dediny v blízkosti cigánskej osady tak vám garantujem do roka aj zmenený názor :)
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Po 26. Máj 2014 15:06:06

a za tyzden v juznom Chicagu by si nenavidel cernochov. To je akoze argument?
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Po 26. Máj 2014 15:10:09

aj hej, ale to nie je argument iba taký poznatok inak súhlasím s tebou
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 26. Máj 2014 15:27:49

byvam v jednej z najvacsich ciganskych stvrti v CR. stale nie som rasista. tolko k tvojim garanciam
chat shit get banned
0
0
idem grindin ako Koston
1678
príspevkov
688
Príspevok flintmarcus » Po 26. Máj 2014 15:29:30

s cigis byva casto vacsia sranda jak s bielymi Patro
v posteli so 40tkou
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Po 26. Máj 2014 15:38:23

tomu ver, ja by som vpohode do juzneho chicaga isiel, len by mi musel chief keef slubit ze ma necha na pokoji (a ja jemu ze ho nebudem dissovat na twitteri).
Obrázok
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Po 26. Máj 2014 15:41:31

adel 1. ja som nikde nenapisal ze ist proti nacizmu je extremizmus ty logik
2. ty hovoris ze maju ist do basy iba preto ze si nieco myslia alebo hovoria (nie ze niekoho biju, zabijaju, whatever) ak to spravne chapem
3. ty to tu pises ako keby ta strana mala tak 40 percentne preferencie, ale nedostali sa ani do normalneho ani do europarlamentu, preto to cajove vrecusko; a keby tu neboli cigani a ludia by nehejtovali smer tak ani ten clovek sa nestane zupanom
4. ty ma mozno brat nemusis vazne ale ako ja mam brat vazne niekoho kto povie ze nacek nemoze byt napr dobry elektrikar len preto ze je nacek? resp aj keby bol stale je to kokot po vsetkych strankach
5. pozri si kolko ma napr na fb fans veci ako ludia proti rasizmu, ake maju antifa.cz cisla, ake sa robia napr aj kampane na zakladnych strednych skolach, nemozes mysliet vazne ze nackovia maju vacsi "hype" ako ti tvoji
6. ked si o niekom myslis ze je kokot prave preto, lebo chce niekoho zbit/zabit (na zaklade ideologie) asi je kokotina ked ho aj ty zbijes iba pre princip ze to je on; policajti tiez nemozu len tak bezhlavo hocikoho bit, antifaci nemaju od nikoho nijake povolenie ze prave oni mozu bit, ked oni biju, je to tak isto protizakonne a OPOVRHNUTIAHODNE ako ked sa biju ti chlapci z nitry
7. kali neni nacek jeho "kamarati" su nazi affiliated, ku tomu klipu sa vyjadroval uz parkrat ako vznikol ale to z neho nerobi nacka... pokial ja mam 150 cm a donesiem si do klipu 50 nabuchanych 190 cm vysokych chlapcov, tak to zrazu neznamena ze som vysoky; ale jebnuta logika antify z neho nacka spravit musela... a vladis je nacek na zaklade coho? na zaklade jednej lajny z textu? toto su tie konspiracie o ktorych hovorim
8. lol tych 80 percent bolo v mojom hypotetickom priklade... ja som nevravel o statistikach u nas; a cisla si vymyslaju aj antifakovia a konieckoncov aj ty ked tvrdis ze ich je tu viac ako tych druhych
9. podla tvojej logiky kradnut a zemiaky a plechy je pomaly v pohode len preto ze niekto iny kradne miliony.. a ak si si nevsimol, korupciu pouziva a boj proti nej (okrem tych 4 veci) hadam kazda politicka strana VRATANE LSNS a dalsich protiromskych aj neprotiromskych "hrdinov"; btw. taketo veci: https://www.youtube.com/watch?v=FsOLL3FPGT0 , http://kt.nawebe.net/files/upload/sns-k ... krmili.jpg , http://img.aktuality.sk/stories/NAJNOVS ... gani_4.jpg nie su extremisticke?
10. este raz zopakujem, nackovia nemaju support preto lebo su nackovia ale preto lebo ludia na strednom a vychodnom slovensku si myslia ze maju problemy (aj) s ciganmi a vela ludi si mysli ze kazdy clovek zo smeru je kokot, tak principalne volili nesmeraka... keby tu tieto dve veci neboli, nikdy nijakeho kotlebu nezvolia
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Po 26. Máj 2014 15:47:50

janko503 napísal:4. ty ma mozno brat nemusis vazne ale ako ja mam brat vazne niekoho kto povie ze nacek nemoze byt napr dobry elektrikar len preto ze je nacek? resp aj keby bol stale je to kokot po vsetkych strankach

tu som skoncil citat, ty si fakt mimo chlapce
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Po 26. Máj 2014 15:49:58

tak si precitaj co tu predtym pisal jupiter ked si taky mudry... ale je lahsie povedat ze je niekto mimo ako nieco napisat
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia