Politika

/ 2181 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.

koho budes volit?

Smer SD
2
3%
SNS
3
4%
Sieť
3
4%
Most-híd
2
3%
Oľano
5
7%
SaS
42
60%
KDH
2
3%
Sme rodina
6
9%
Nejdem volit, ficino mi vyhovuje
2
3%
Volim ministranu, ficino mi vyhovuje
3
4%
Celkom hlasov: 70

Užívateľov profilový obrázok
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 21. Jan 2016 13:55:03

myslim ze debata dospela do bodu kedy sa stala zbytocnou, ja mam za to ze ked vladne pravica, zije sa mi tu lepsie, preto mam motivaciu ju volit. vy nie. tot vse
chat shit get banned
2
2
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Št 21. Jan 2016 15:33:18

[hsimg]http://i.imgur.com/D2HUkjq.png[/hsimg]
bol na školení :)
365hiphop.sk 365hiphop.cz
1
1
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 21. Jan 2016 16:54:49

Feiron ty si v prvom rade kokot, ved si tu sam oponujes v kazdom druhom prispevku. Tvoj oblubeny Fico tazi posledne roky iba z reforiem, ktore urobil Miklos s Kanikom, tak prestan rozpravat picoviny o Miklosovi, lebo keby nebolo jeho, tak by tento stat bol v ovela vacsej zumpe ako je teraz.

A to ze vsetci policici kradnu je jasna vec, na zapade to je tiez podobne, len s tym rozdielom, ze tam maju ti ludia aspon nejake hranice a snazia sa robit aj pre ludi nieco. Smeracka druzina ma ludi uplne ale uplne v pici a snazia sa len co najviac nakradnut pokial sa to este da. Tieto volby este vyhraju, zostavia aj vladu ale asi nedovladnu, lebo uz im dochadza dych. Niektori Smeracky ministri, to je cista katastrofa, nechapem ako mozu vobec zastavat nejaku funkciu statnu a napriklad pri Pociatkovi je otazne ci prezije dalsie volebne obdobie pri jeho zivotosprave. :-)

Bouncer prosim ta ked nemas co povedat k teme, tak chod hladat konspiracie na internete a nezapajaj sa do diskusie, lebo ocividne mas v hlave nasrane este viac ako sme si mysleli a nemas cim prispiet. Dakujem
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
-1
-1
246
príspevkov
9
Príspevok feiron » Št 21. Jan 2016 17:22:23

Moody ja chapem, ze si emocionalne velmi nestabilna osobnost, chapem aj tu tvoju silnu potrebu vyjadrovat sa ku vsetkemu aj ku veciam o ktorych zjavne nemas ani paru (ved to je typicke pre vacsinu homosexualov takto si vynucovat pozornost), ale prosim ta prestan. Uz som myslel, ze to nemehlove "volit treba most kdh siet" nic neprekona, ale zabudol som, ze si tu ty a stale dokazes vyplut nejaky odpad podobny tomu hore.

Ano fico je moj oblubenec....vies citat? asi hej... dokazes porozumiet textu? asi nie..
To, ze namiesto argumentov mi nadavas mi je jedno, ved nad takym genetickym odpadom ako si ty sa mozem len pousmiat.

Z prochazku uz aj smeraci v parlamente robia srandu, ze si chodi po manual na americku ambasadu.
inak http://tv.hnonline.sk/politika-35684/ko ... eo-1052733
Novodobe vzory kedysi by boli brani jak ti chori.
-1
-1
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 21. Jan 2016 18:03:42

Vsetko to co si napisal nic nemeni na fakte ze si kokot. To o com mam a o com nemam paru vies uplne hovno, tak isto ako nic nevies o mojej sexualnej orientacii.

A prochazku neriesim, to kam chodi na skolenie mam uprimne v pici, ale ten Bouncerov prispevok bol uplne scestny, na to som sa snazil poukazat.

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
1
1
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 21. Jan 2016 20:20:22

ty tu ides niekomu hovorit ze "pluje odpad" a je "geneticky odpad" a potom sem celkom uprimne hodis link na nejaku picovinu co povedal boris kollar :lol: vazne?

posuvat hranicu prijebanosti, v tom si bol vzdy expert
chat shit get banned
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Št 21. Jan 2016 20:39:09

Moody napísal:A prochazku neriesim, to kam chodi na skolenie mam uprimne v pici, ale ten Bouncerov prispevok bol uplne scestny, na to som sa snazil poukazat.

Čo na tom bolo scestné? Kde je napísané že musím pokračovať v diskusii? /keď viete len nadávať a mudrovať kto kolko kradne/
Ja som bol tiež zblbnutý mainstreamom a billboardami a volil som v prezidentských Procházku, ale časom som vytriezvel keď som začal sledovať aj nezávislé zdroje.
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 21. Jan 2016 21:13:39

Ty si zblbnuty stale, len teraz opacnym smerom. A ja ani nenadavam, ani nemudrujem. Konstatujem fakty a to je dost velky rozdiel. ;-)

A este aby som ta vyviedol z omylu, Prochazku som nevolil a billboardy si vsimam iba pre pobavenie, urcite si z toho nerobim mienku a netvorim zavery. Tie nezavisle media ako ich ty nazyvas vedia rovnake hovno, ako tie "zavisle" ale to ti asi este stale nedoplo.

edit: tu mate to vase najmensie zlo:
„My vieme niečo urobiť pre učiteľov, ale očakávam, že aj oni niečo urobia pre štát,“ povedal Fico pre agentúru SITA bez vysvetlenia, čo tým myslí.

0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » Pi 22. Jan 2016 8:44:36

Otazka pre tych co tu politiku naozaj sleduju:
koho treba volit? Fica nechcem, snad nemusim pisat preco.
chcel by som niekoho kto sa dostane urcite do parlamentu a ma potencial nieco spravit pre to, aby tu bolo lepsie.
dik, pekny den.
Obrázok
“We don’t even ask happiness, just a little less pain.”
Charles Bukowski
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Pi 22. Jan 2016 9:39:29

podľa mňa určite nie gorilie strany (smer,... ), #sieť, sns
OĽaNO a SaS je menšie zlo
Kollár má dobré názory, ale neverím mu
ja budem radšej voliť pre dobrý pocit mimoparlamentnú stranu, prieskumy sú skreslené
0
0
246
príspevkov
9
Príspevok feiron » Pi 22. Jan 2016 9:46:48

anon napísal:ty tu ides niekomu hovorit ze "pluje odpad" a je "geneticky odpad" a potom sem celkom uprimne hodis link na nejaku picovinu co povedal boris kollar :lol: vazne?

posuvat hranicu prijebanosti, v tom si bol vzdy expert

dobre a nejake argumenty? ci pockat... to povedal kollar tak je to urcite blbost hej? :D ty si argumentacny kral... cely cas mi len nadavas a urazas ludi, ale ked treba argumentovat tak ostalo ticho, popripade povies, ze s tebou nema zmysel diskutovat

ved odcituj co povedal blbost a preco je to blbost a aka je pravda, kedze zjavne ty mas informacie, ku ktorym my, obycajni smrtelnici nemame pristup

alebo je tu este druha moznost, ze si len zakomplexovany debilko co uveril, ze adminskymi pravami dostal aj patent na pravdu a jediny spravny nazor bez nutnosti obhajovat ho
Novodobe vzory kedysi by boli brani jak ti chori.
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Pi 22. Jan 2016 9:53:30

feiron napísal:ty si argumentacny kral...

takých je tu viac :D
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Pi 22. Jan 2016 10:16:30

zato ty tu predvadzas argumentacnu extratriedu, ozaj, gratulujem. ak sa ta dotyka ze ti napisem ze si prijebany tak si si zle forum vybral asi
nemam "adminske prava" a patent na pravdu...lol, ten mam davno (ozaj?)

co sa kollara tyka, povedal znosku svojich nazorov, co kde pocul a neviem preco by som to mal brat relevantne. to ze to povedal zrovna on, je len posledna kvapka. tym neobhajujem siet alebo prochazku, ani ho volit nebudem, ale ake dokazy kollar ukazal? ziadne. takych tlacoviek ti spravim sto a budu mat rovnaku vypovednu hodnotu

diskutovat s tebou ozaj zmysel nema, lebo aj tak svoje nazory nezmenime ani jeden, tak naco sa tu na nieco hrat, uz by si to za tie roky mohol pochopit

bOuNcEr napísal:
feiron napísal:ty si argumentacny kral...

takých je tu viac :D

tento selfown je uz ozaj moc
chat shit get banned
1
1
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Pi 22. Jan 2016 17:12:51

bOuNcEr napísal:ale časom som vytriezvel keď som začal sledovať aj nezávislé zdroje.

*grin*
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Pi 22. Jan 2016 18:42:47

bOuNcEr napísal:Kollár má dobré názory, ale neverím mu
ja budem radšej voliť pre dobrý pocit mimoparlamentnú stranu, prieskumy sú skreslené

a v com ma Kollar dobre nazory? Ved ten clovek sa dostal v 90tych rokoch nahodne k peniazom a to je cely jeho zivotny uspech. On ani nie je uspesny podnikatel, len ma populisticke reci na urovni Fica a tvari sa ze je svatusik.

Volit mimoparlamentnu stranu o ktorej viec ze sa na 99% nedostane do parlamentu je rovnake, ako keby si ten hlas dal rovno Ficovi.

0
0
908
príspevkov
66
Príspevok jjake » Pi 22. Jan 2016 19:20:26

je jedno, ci volis smer, sns, lsns, o2h, ci jak so to vola ten novy bullshit, alebo tu kollarovu picovinu, vsetko je to rovnaka stoka, ktoru by som osobne nezakruzkoval ani keby mam pistol pri hlave
na druhej strane, tiez zrejme nepojdem volit siet... a kdh a most never in a million years
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Pi 22. Jan 2016 20:22:51

Moody napísal:
bOuNcEr napísal:Volit mimoparlamentnu stranu o ktorej viec ze sa na 99% nedostane do parlamentu je rovnake, ako keby si ten hlas dal rovno Ficovi.

presne ako som písal vyššie, treba jednu, dve strany ktoré by volili tí čo nevolia Fica a on by padol...
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Pi 22. Jan 2016 21:26:36

boris sa k peniazom voobec nedostal nahodou
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0