Politika

/ 2181 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.

koho budes volit?

Smer SD
2
3%
SNS
3
4%
Sieť
3
4%
Most-híd
2
3%
Oľano
5
7%
SaS
42
60%
KDH
2
3%
Sme rodina
6
9%
Nejdem volit, ficino mi vyhovuje
2
3%
Volim ministranu, ficino mi vyhovuje
3
4%
Celkom hlasov: 70

Užívateľov profilový obrázok
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 28. Jan 2015 16:01:25

ano, rovnako aj z tvojich ust moze vyjst aj nieco rozumne, ale este sa to nestalo a ani s tym velmi neratam
chat shit get banned
0
0
109
príspevkov
2
Príspevok miso689 » St 28. Jan 2015 16:07:54

anon napísal:si kokot v tomto pripade znamenalo ze o teme, na ktoru sa snazis diskutovat, nevies ani len zakladne veci ktore su spominane v ustave, ergo tvoje nazory stracaju na relevancii. chapes? a to, ze je v ustave ref. o daniach zakazane je prave najviac relevantne k mojej otazke :lol:

a k tomu ustavnemu sudu ti poviem toto:
je spravne rozlisovat prava ludi podla ich sexualnej orientacie? podla mna nie. ak si to mysli ustavny sud, nech sa pani sudcovia trochu poducia co su ludske prava

feiron, takze sa ta spytam inak, podla teba nejsu topky absolutna zumpa? alebo co sa mi to snazis vlastne povedat?

Snažil som sa Ti vysvetliť na tvojom vlastnom príklade (aj keď bol hlúpy a máš teraz pocit, že som neznalý základných znalostí), že tvoj osobný pocit krivdy neznamená, že referendum je nedemokratické.
A k tej otázke Ti poviem toľko, že zase raz miešaš svoje vlastné pocity a dojmy s právom ale tvrdíš mi tu, že ja som tu kokot.
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 28. Jan 2015 16:11:35

to nie je ziadny osobny pocit krivdy, to je logicke uvazovanie vychadzajuce zo znalosti a respektu k ludskym pravam mensin.
a prosim odcituj, kedy som ti tu tvrdil ze si kokot, dakujem
chat shit get banned
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » St 28. Jan 2015 16:15:26

Moody napísal:topky a cas su bohuzial mientkotvorne v slovenskej spolocnosti. :roll:

lebo zaujaté články s vypnutými diskusiami sú lepšie?
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 28. Jan 2015 17:40:23

a zamyslel si sa nad tym, preco su tieto diskusie vypnute?

ale neviem co sa vobec divim ked tu diskutujeme s clovekom co je posadnuty iluminatmi a podobnymi picovinkami a pritom poklada topky za seriozne medium. *kiddinme*
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » St 28. Jan 2015 18:24:17

Ty kkt to co sa tu dnes stretlo za elitu. Aj pred 70 rokmi rozhodovala vacsina o mensine a dopadlo to fajnovo ze? Velmi rychlo ludia zabudaju. Smutne
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0
109
príspevkov
2
Príspevok miso689 » St 28. Jan 2015 19:45:43

Wow.. už som nechcel zbytočne vypisovať ale.. wow ,vážne porovnávaš Nemecko v 1941 a Slovensko v 2015? To myslíš úplne vážne?
Nástup Hitlera k moci 30. január 1933, Noc dlhých nožov 30. jún 1934, Norimberské zákony 1935, prvé popravy židov v táboroch 1941.
Vo voľbách v 32. roku získalo NSDAP ak si dobre pamätám 33% čo nie je nadpolovičná väčšina a v tejto dobe sa o vyhladzovaní Židov ani nechyrovalo. 30. januára 33 bol Hitler zvolený kancelárom, pretože to všetci oponenti odmietli. Nikto nechcel pracovať s Hitlerom či zostavovať vládu s nacistickou stranou. Vo februári 33 bol podpálený Reichstag a vyhlásené stanné právo. V marci 33 vydaný tzv. "Enabling Act", júli 33 sú všetky ostatné politické strany zakázané, v Nemecku fungujú fašistické milície.. etc. čo znamená, že tam žiadna demokracia neexistovala už od 33 roku. Akákoľvek opozícia bola odstránená. Tak mi tu nerozprávaj o tom, že nejaká nemecká väčšina bola zodpovedná za holokaust. Keď sa otvorene začalo hovoriť o holokauste, nik si už ani len nedovolil čo i len pomyslieť nato aby s tým nesúhlasil, radšej držal hubu a krok.
Podľa tvojej logiky to nebol Stalin ale vidláci boli príčinou hladomorov a gulagov.
Mimochodom, v takýchto prípadoch je potrebné chápať aj širší kontext a nie len vedieť, že čosi sa stalo. Mal by si vedieť prečo sa to stalo (ˇPrečo sa dostal Hitler k moci) ak už chceš byť sarkastický a na niečo tým poukázať.
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » St 28. Jan 2015 20:19:17

nechapem co chcelo toto nezmyselne vymenovanie datumov dosiahnut, ale kazdopadne ak si myslis, ze mas pravo rozhodovat o tom, ci sa mozu homosexuali brat apod. tak mas iste medzery, ktore ti nevstiepi citanie akejkolvek knihy, tieto veci sa formuju v detstve bohuzial

k tomu, ze demokracia je vlada vacsiny poviem len tolko, ze je to ta najsprostejsie najjednoduchsia definicia z prvej hodiny obcianskej nauky asi

a anarchizmus mimochodom je forma demokratickej vlady (anarchizmus nerovna sa anarchia)
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
650
príspevkov
67
Príspevok richard ko » St 28. Jan 2015 21:45:33

trosku odbocim od referenda, netusim ci to tu bolo, ci je to v inej teme, whatever.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FD15bxM3mTc[/youtube]
last.fm/user/richardkoncol
"mcdonalds je ako michael jordan. vzdy bude najlepsi a nikto s tym nic neurobi." (c) 2015 michal-
Obrázok
0
0
109
príspevkov
2
Príspevok miso689 » Št 29. Jan 2015 10:45:30

adel napísal:nechapem co chcelo toto nezmyselne vymenovanie datumov dosiahnut, ale kazdopadne ak si myslis, ze mas pravo rozhodovat o tom, ci sa mozu homosexuali brat apod. tak mas iste medzery, ktore ti nevstiepi citanie akejkolvek knihy, tieto veci sa formuju v detstve bohuzial

k tomu, ze demokracia je vlada vacsiny poviem len tolko, ze je to ta najsprostejsie najjednoduchsia definicia z prvej hodiny obcianskej nauky asi

a anarchizmus mimochodom je forma demokratickej vlady (anarchizmus nerovna sa anarchia)

Mne ale neide o to, zakázať niekomu sobáše a podobne. Môj problém s celou toute vecou sa týka "iba" adopcie detí. Aj to dieťa ma práva a mám pocit ako keby na to tu nik neprihliadal? Toto je podľa môjho názoru problém. Navyše tu hraje rolu fakt, že sa dieťa nevie samo rozhodnúť.

K tej demokracii, použiť to najjednoduchšie je niekedy to najvhodnejšie. Na tému demokraica by sme tu mohli debatovať roky a neprišli by sme pravdepodobne k žiadnemu záveru a to samozrejme nieje mojim cieľom.
To isté anarchizmus. Znovu by sme mohli viesť diskusie a to či je anarchizmus forma demokratickej vlády zase závisí na tom ako definuješ demokraciu. Teda zase by to bolo na dlhú debatu. Ale v podstate rešpektujem tvoj názor aj keď úprimne nesúhlasím. To sme už ale zase inde.

V každom prípade mi príde scestné ako sa ľudia delia na bielych a čiernych, na dobrých či zlých a podobne. Len preto, že niekto nieje "so mnou" neznamená hneď že je proti mne. Na Slovensku to ale asi takto nefunguje.
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Št 29. Jan 2015 11:36:30

chlapec moj pekny ty si asi original myslis ze dojdu dvaja teplosi do decaku, ukazu prstom ze aha hentoho chceme a rovno mu ho pripnu na voditku ze na, tu mate berte si. Toto presne si ale mysli dalsich nvm kolko stotisic ludi cize to trochu ospravedlnuje tvoju drbnutost. Vies aky proces vobec predchadza tomu aby dali decko co i len heterosexualnemu paru? kolko je okolo toho obstrukcii a kolko roznych posudkov je potreba? od psychologov, socialky a dalsich x institucii. ze je to proces zdlhavejsi nez stahovanie filmu cez pevnu linku. vies o tom holy kokot.
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
3
3
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Št 29. Jan 2015 12:23:40

jjake napísal:[hsimg].. ved je zakazane ustavou aby bolo referendum o daniach, lol..

Bohužiaľ :P
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Št 29. Jan 2015 12:52:53

skor chvalabohu ze zialbohu
Obrázok
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Št 29. Jan 2015 13:13:30

ked vidíš ako sa tieto dane využívajú v skutočnosti na vlastné oči v 8 z 10 prípadov neoprávnene, nehospodárne tak si praješ aby bolo referendum do daniach...
0
0
SRS
2689
príspevkov
834
Príspevok flash » Št 29. Jan 2015 13:26:22

Setci furt hovoria ako pridu dvaja teplosi a dostanu decko a aky to bude mat vplyv na jeho buducnost a ze sa mu budu deti smiat, ale keby vychytalo 2 mamicky, tak ja by som mu realne asi aj zavidel
ask.fm/reflasherObrázok
2
2
GOPNIK
3428
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Št 29. Jan 2015 13:27:24

ty urcite
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Št 29. Jan 2015 14:14:58

miso689 napísal:Mne ale neide o to, zakázať niekomu sobáše a podobne. Môj problém s celou toute vecou sa týka "iba" adopcie detí. Aj to dieťa ma práva a mám pocit ako keby na to tu nik neprihliadal? Toto je podľa môjho názoru problém. Navyše tu hraje rolu fakt, že sa dieťa nevie samo rozhodnúť.

cize ma zanho rozhodnut banda bigotov hej. alebo takto sa ta spytam, ty si realne myslis, ze decku je lepsie v decaku ako keby malo mat rodicov? pretoze na slovensku mame v decakoch zopar tisic deti, neviem presne cislo a ked ma aliana za rodinu potrebu tak chranit deti... nazbieralo sa tych tupych kokotov 400 tisic. nech sa paci, nech sa zapoja do procesu a nech si adoptuju tie deti a staraju sa o ne. mozno su homosexualne pary na slovensku, ktore maju zaujem adoptovat si dieta a mozno aj tvojou zadubenostou porovnatelnou v europe s heroinovym albanskom zabezpecis aby to decko vyrastalo v otrasnych podmienkach, s tym, ze je mozne, ze sa z neho v 18 stane bezdomovec, kedze ho z toho decaku vyjebu bez hocicoho. ak je toto ochrana prav deti tak nech sa paci.
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
6
6
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Št 29. Jan 2015 14:36:48

top 3000 komentár adel, palec hore

posunte ďalej :D
[hsimg]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10945588_1040836379276204_3141481849200372111_n.jpg?oh=3f8367ff27341b77b9d463e5b69b5fdc&oe=556EFB5E[/hsimg]
0
0
246
príspevkov
9
Príspevok feiron » Pi 30. Jan 2015 14:56:25

zaujem o deti z domova je ak su zdrave, male a biele, resp. zdrave male a romske... ty si fakt myslis, ze si niekto adoptuje polodementneho starsieho cigana?
Novodobe vzory kedysi by boli brani jak ti chori.
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Pi 30. Jan 2015 15:19:55

myslim ze ano, nie kazdy je xenofobny bigotny kokot
Obrázok
3
3