Kde berete lóve

/ 186 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
11
príspevkov
4
Príspevok s4nch3z » Ne 15. Nov 2015 21:56:54

adamo napísal:a co je tvoja uloha v danej firme?

tak napríklad momentálne máme objednávku na slzotvorné plyny (tu to volajú CS gas) a ja pracujem zvyčajne v hi-con area s ďalšími dvoma kolegami, čiže máme nasadené dýchacie masky a dajme tomu v piatok mixujem tú CS zmes - hádžem do mixera kaolin, zinok, chlorid draselny a neviem ešte čo všetko tam ide, potom musím pridať určité množstvo vody po určitej dobe mixovania a z toho vznikne 80 kil CS zmesi... v sobotu pracujem na sušení a presievaní, čiže tých 80 kíl musím dať do susičky na 23 minút, potom to presiať cez sito aby to bolo hladké a potom znova do sušičky na 46 minút... v nedeľu obsluhujem mašinu, do ktorej hádžem vysušenú CS zmes a tlakom formuje také malé valčeky (voláme to pellets)... no a tie valčeky sa potom na ďalšej pozícií pridávajú do 38mm nábojníc, spolu s pušným prachom a rôznymi ďalšími súčiastkami a tak vznikne výsledný produkt... [hsimg]https://www.caat.org.uk/images/gallery/egypt/cs-gas-us-and-uk-made.jpg[/hsimg] nenašiel som lepšie foto toho produktu... dúfam že som neporušil nejaké firemné tajomstvo tým že som vám snažil priblížiť ten postup :D no a pracujem len piatky, soboty a nedele, čiže 4 dni mávam voľno
3
3
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Ne 15. Nov 2015 22:40:25

bracho nevies nieco prepasovat? dobre zaplatim
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
11
príspevkov
4
Príspevok s4nch3z » Ne 15. Nov 2015 22:56:32

nie si prvý čo sa na to pýta, ale bohužiaľ nás prehľadávajú a ak by mi našli čo i len malú bezvýznamnú súčiastku, išiel by som za terorizmus... ale na prvom školení nám spomínali prípad spred 4 rokov, keď ktosi čosi prepašoval von a snažil sa to predať na ebayi :D
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ne 15. Nov 2015 23:18:53

to jak si sa k tomu dostal vobec
0
0
11
príspevkov
4
Príspevok s4nch3z » Po 16. Nov 2015 7:25:55

Je to firma ako každá iná, tak som pred rokom šiel do agentúry a zrovna potrebovali ľudí v tej firme, lebo rozbiehali víkendovú smenu... Spravil som 3 rôzne druhy testov a bol som prijatý. Nevyžadujú nijaké vzdelanie a šancu má naozaj každý :)
0
0
cejtim se jak Leoš Mareš
494
príspevkov
45
Príspevok Trewo » Po 16. Nov 2015 11:38:49

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=w-lqURE-WP4[/youtube]
You can say no,
You don't have to get high it's cool,
But I've got flake, blues, MDMA and Peruvian nasal fuel