knihy, knížky, knižnice

/ 423 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Ne 05. Feb 2012 17:44:41

mal som to stiahnute uz par dni v mobile ale zacal som to citat az dneska, chyba mi asi cca 80 stran do konca, celkom to ujde, cakal som ze sa budem kusa viac bat pri tom citani...
http://www.brloh.sk/knihy/science-ficti ... ge_id=6122
Obrázok
0
0
rip refresher
147
príspevkov
4
Príspevok LeaR » St 08. Feb 2012 19:52:50

Filipito napísal:Steva Jobsa citam aj ja ale zatial len prvych 20 stran mam za sebou :D

teraz už to máš hádam aj prečítané? čo nato povieš? ja som od vianoc prečítal 150strán *pokerface* ale dobrá kniha :.)
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » So 03. Mar 2012 15:13:43

nepozna niekto nejaky web kde sa daju predavat cisto len knihy? thanks,
Obrázok
0
0
1322
príspevkov
3
Príspevok Filipito » So 03. Mar 2012 15:42:58

LeaR napísal:
Filipito napísal:Steva Jobsa citam aj ja ale zatial len prvych 20 stran mam za sebou :D

teraz už to máš hádam aj prečítané? čo nato povieš? ja som od vianoc prečítal 150strán *pokerface* ale dobrá kniha :.)

nemam to precitane :D , medzi tym som si radsej precital Neil Strauss Hra, a tato kniha je naozaj jedna z najlepsich o pick-upe ake som kedy cital...
Support movement
http://www.datpiff.com/mixtapes-search.php?criteria=dope+nights&x=-1384&y=-284
0
0
376
príspevkov
3
Príspevok R.Jay » So 03. Mar 2012 21:06:40

Inak urcite ste poculi ze taky rytmus aj majk spirit by chceli napisat knihu, samozrejme sa toho nedockame v takej blizkej dobe ale tak momentalne co si o tom myslite ? Je to ine ako ked svoje pocity a myslienky vyjadrit v knihe alebo v hudbe, precitali by ste si to ?
Ja osobne som aj nato celkom zvedavy
Nigga stole my bike
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » So 03. Mar 2012 21:50:06

osobne pribehy pripadne svedectva by mohli byt mozno pre niekoho zaujimave, ale obavam sa ze nejaky dlhsi text od slovenskeho rapera (rytmus specialne) by mi mohol tak akurat privodit migreny. skor si myslim ze zrovna v jeho pripade to dopadne tak ze niekto napise knihu o nom (a za dva mesiace ju dostanes v tescu k rozkom ;) )
chat shit get banned
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » So 03. Mar 2012 21:57:38

lebo milion inym ludom nepisu spisovatelia biografiu, ze
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » So 03. Mar 2012 22:10:47

niekde som to snad poprel?
chat shit get banned
0
0
SRS
2689
príspevkov
835
Príspevok flash » So 03. Mar 2012 22:11:18

ako napr toto, mame som to kupil zo srandy na vianoce, dnes docitala a hovorila ze sa dalo
Obrázok
ask.fm/reflasherObrázok
0
0
376
príspevkov
3
Príspevok R.Jay » So 17. Mar 2012 13:40:18

Nevedel by mi niekto doporucit nejaku dobru knihu o reči tela, gestá ? Celkom ma zaujimaju take veci na internete som nasiel par takych knih no samozrejme by som chcel mat tu najlepsiu :P Neviete nahodou o niecom ?
Nigga stole my bike
0
0
overdosed
1257
príspevkov
148
Príspevok TheOneSize » So 17. Mar 2012 15:08:30

Prosím Vás, čítal tu niekto knihu podľa skutočného príbehu alebo niečo čo bolo také chytľavé, že ste nevedeli kedy prestať čítať, teda niečo do čoho ste sa veľmi vžili :D :) ;) ;) ;)
.....na téme mi niako extra nezáleží :arrow: :arrow: :arrow:
I know no limits, life can change in an instant.
0
0
1128
príspevkov
216
Príspevok saj » So 17. Mar 2012 15:27:40

R.Jay napísal:Nevedel by mi niekto doporucit nejaku dobru knihu o reči tela, gestá ? Celkom ma zaujimaju take veci na internete som nasiel par takych knih no samozrejme by som chcel mat tu najlepsiu :P Neviete nahodou o niecom ?

mam rozcitanu : Řeč těla - Allan Pease (a celkovo je najviac odporucana asi tato)
odporucam : ) Ak ces, mam pdf verziu, lebo sa potuluje na nete aj .doc verzia kt. je oproti tej pdf-kovej onicom
0
0
880
príspevkov
261
Príspevok phari » So 17. Mar 2012 15:46:34

TheOneSize napísal:Prosím Vás, čítal tu niekto knihu podľa skutočného príbehu alebo niečo čo bolo také chytľavé, že ste nevedeli kedy prestať čítať, teda niečo do čoho ste sa veľmi vžili :D :) ;) ;) ;)
.....na téme mi niako extra nezáleží :arrow: :arrow: :arrow:

asi naj kniha akú som čítal, jedna z mala ktora ma rozosmiala aj rozplakala

Obrázok
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » So 17. Mar 2012 16:13:16

R.Jay napísal:Nevedel by mi niekto doporucit nejaku dobru knihu o reči tela, gestá ? Celkom ma zaujimaju take veci na internete som nasiel par takych knih no samozrejme by som chcel mat tu najlepsiu :P Neviete nahodou o niecom ?

superflirt, najdi si to na googli, taky ruzovy obal, mam to doma, je to good
Obrázok
0
0
376
príspevkov
3
Príspevok R.Jay » So 17. Mar 2012 18:09:27

saj napísal:

mam rozcitanu : Řeč těla - Allan Pease (a celkovo je najviac odporucana asi tato)
odporucam : ) Ak ces, mam pdf verziu, lebo sa potuluje na nete aj .doc verzia kt. je oproti tej pdf-kovej onicom

Mozes poslat do SS vdaka :) Inak mohli by to mat v Phanta rhei ?

B4rok no myslim celkovo reci tela v hocijakych konverzaciach a v kazdych situaciach to co mas ty nie je len o tom flirte a pod. ?
Nigga stole my bike
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » So 17. Mar 2012 18:14:13

ja neviem na ake situacie to potrebujes, ale tak je to hlavne na flirt ,,,
Obrázok
0
0
1128
príspevkov
216
Príspevok saj » So 17. Mar 2012 18:38:47

na pickup su ine knihy.....
0
0
376
príspevkov
3
Príspevok R.Jay » So 17. Mar 2012 18:55:11

Nemyslim na situacie konkretne ale napriklad chcem taku ze to bude o reci tela a je jedno ci si v obchode, flirtujes, ci si na pracovnom pohovore a podobne
Nigga stole my bike
0
0
1077
príspevkov
71
Príspevok FLOWER POWER » Št 29. Mar 2012 18:26:50

pocul som na tuto knihu vela pozitivneho, viete niekto potvrdit/vyvratit ? zajtra idem do ba, asi to kupim

http://www.martinus.sk/?uItem=80987
http://flawrpawr.tumblr.com/
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Št 29. Mar 2012 18:42:07

Knihu som sice necital, ale videl som zopar Tolleho videi a mozem len odporucit.

edit: len tak medzi namie dievcatami... ;) az budem mat trochu viac casu, urcite si to tiez precitam.
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia