Apple (iPad, iPhone, Mac, iPod...)

/ 1404 príspevkov /
Ak si nevieš vybrať z kategórií vyššie.
Užívateľov profilový obrázok
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » Ut 05. Júl 2016 21:55:29

chalani, kamos ma 2 iphone-y jeden je komplet na srot ale funkcna maticna, druhy kupil na bazosi vyzera super, len ma icloud lock
ak mu vyberiem z toho prveho maticnu a dam do toho druheho tak to pojde?
dik
Obrázok
“We don’t even ask happiness, just a little less pain.”
Charles Bukowski
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 06. Júl 2016 0:44:52

icloud lock sa da vyriesit...
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » St 06. Júl 2016 9:50:32

Ako vyriesis icloud lock moody
Gyld skus uvidis ale malo by ak je ozaj v poriadku
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 06. Júl 2016 14:56:47

Ja nijak, ale su ludia ktori uz aj taketo veci riesia. :-(

Dolezitejsia vec ale. Moj macbook 15" hra stale tichsie, ako to vyriesit?

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » St 06. Júl 2016 15:28:07

mas to aj nejako relevantne podlozene? lebo okrem phishingu nemam informaciu zeby to islo
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 06. Júl 2016 15:30:21

no youtube hlavne mi hra potichu strasne, niektore videa si ujebem naplno hlasitost a aj tak nepocujem poriadne nic. a celkovo mam aj pocit, ze hra o trosku tichsie ako ked bol novy, ci nejak niesu zajebane tie otvory, lebo to su len take mikro dierky a ked tam je bordel, tak to moze sposobovat nie?

0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » St 06. Júl 2016 15:58:13

ja som sa pytal na ten unlock :D

s hlasitostou ti nepomozem
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » St 06. Júl 2016 16:11:07

Kupil som si jeden s lockom celkom lacno, ak ma typek neojebe a posle tak cez vikend prebehnem rozne fora navody a skusim vsetko co neni phising
Dam ptm vediet
Obrázok
Charles Bukowski
0
0
650
príspevkov
67
Príspevok richard ko » St 06. Júl 2016 16:12:44

adamo napísal:mas to aj nejako relevantne podlozene? lebo okrem phishingu nemam informaciu zeby to islo

ide to hardverovym zasahom, ale vyzera to tak ze zatial sa do toho pustaju len cinania. tusim ze takto odblokovali aj vifon v tej kauze co ho apple necel odomknut kvoli respektovaniu sukromia, udajne to bola ale nejaka izraelska firma. btw. i'll just leave this here.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kqzj46gXyHc[/youtube]

pride mi to legit z hladiska ze je to funkcne, co sa tyka vsak nejakych apple barier ci to nevedia locknut nejak na dialku alebo ci sa to nepojebe skrz iOS update, tam by som mozno bol uz skepticky. uz som videl dokonca ako niekto prepajkoval nand v iphone a spravil zo 16ky 128cku.
last.fm/user/richardkoncol
"mcdonalds je ako michael jordan. vzdy bude najlepsi a nikto s tym nic neurobi." (c) 2015 michal-
Obrázok
0
0
650
príspevkov
67
Príspevok richard ko » Pi 08. Júl 2016 11:35:48

ozaj, do mate uz iOS 10? vcera som zajebal prvu public betu na tu 5ku a je to strasne smooth zatim okrem par drobnosti, az sa cudujem ze ctjb jak to facha. som isiel do toho s riskom ze uhhh aby som nedopadol jak pri 4sku a iOS 9, ze kks laguje to jak tunak moj ale uplna pohoda na to ze je to prva public beta
last.fm/user/richardkoncol
"mcdonalds je ako michael jordan. vzdy bude najlepsi a nikto s tym nic neurobi." (c) 2015 michal-
Obrázok
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Pi 08. Júl 2016 13:19:40

da sa nejak fixnut audio vystup na mcb pro? ked pripojim sluchatka alebo aux, tak to hra silnejsie na jednu stranu, na tu druhu fakt dost slabo. /v nastaveniach to mam ale vyvazene, teda v strede/. piceeee
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » Pi 08. Júl 2016 13:27:07

richard ko napísal:ozaj, do mate uz iOS 10?

nelubia sa mi nove notifikacie, tie co su v 9 vyzeraju lepsie.
a nepaci sa mi ze miesto bielej zacali pouzivat ciernu na miestach ako alarm a tak, ale pravdepodobne uz pripravuju zmeny na amoled
Obrázok
Charles Bukowski
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Pi 08. Júl 2016 22:03:12

to odomykanie je pekne jebnute. :-(

0
0
134
príspevkov
0
Príspevok lukas68 » Ne 10. Júl 2016 12:59:20

Nahodil som si tiez tu desinu, vsetko v pohode, aj tie nové widgety sa mi pozdávajú len menší problém nastal, a to ze mi mizne horná lišta, na uzamykacej obrazovke, kde je mimochodom to nové odomykanie na picu :D, vpohode je ale akonáhle odomkneme tak na hlavnej zmizne a uz sa neukáže :D potom to iste je samozrejme aj v prehliadači , nestáva sa vam to?
0
0
454
príspevkov
26
Príspevok Sneakerz7 » St 27. Júl 2016 14:08:32

Vie mi niekto poradit co robit v pripade ze mi crashuju browsery (Mozilla, Safari) vzdy ked nieco zacnem pisat do textoveho okienka ci uz na Fb v chate alebo tu na fore?

A stalo sa uz niekomu, kto ma Mac, ze Hdd ikony na ploche su prazdne? Klikat na nich ide len proste su blank.
Real people want real music, the jig is up
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » St 27. Júl 2016 14:44:39

nainstaluj chrome :)
0
0
992
príspevkov
85
Príspevok NickToS » St 27. Júl 2016 17:16:06

Zdravím páni, asi ma instantne jebne!!

Mám macbook early 15 13inch 256GB. V júni mal presne jeden rok a mám problémy s retinou, vždy pri zapnutí sa mi po minutke dojebú farby (mám to tak už 3 dni). Toto by ovšem nebol až taký problém, keby nebol kúpený v USA, kde Vám po 12 mesiacoch namiesto záručnej opravy vztýčia prostredný prst tak vysoko až to zabolí (a to niesom precitlivelý)
Stalo sa to zo dňa na deň, nikdy mi nepadol, tak neviem kde je problém.... skúšal som aj všeliaké reštarty a nič...
Pri šedej a čiernej je to videt najlepšie (všetko je zelené, pri ostatných farbách rôzne......)
Obrázok
Obrázok
Neviete niekto čo s tým, či treba celý dislpay meniť, čo by ma minimálne pod most dostalo... :-/ ?????
0
0
bankujete? lopatou na zahrade
1749
príspevkov
74
Príspevok Tru$ard » St 27. Júl 2016 18:34:36

skusal si ho nechat v klude aspon jeden den bez adaptera ?
ono nemusi byt hned displej vadny odniesol by som do servisu nech pozru na to mozno ze by ho stacilo len odpojit a znovu zapojit aj baterku
0
0
992
príspevkov
85
Príspevok NickToS » St 27. Júl 2016 19:28:00

Momentálne ho moc nevynášam z domu, čiže nie nebol odpojený už niečo vyše týždňa...
No keď si predstavím odobrnosť v našich apple servisoch, kde vedia len vymienať celé časti, tak mám obavy, že to bude jedine na komplet výmenu...
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 10. Aug 2016 23:34:05

0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia