Apple (iPad, iPhone, Mac, iPod...)

/ 1404 príspevkov /
Ak si nevieš vybrať z kategórií vyššie.
Užívateľov profilový obrázok
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Pi 03. Jún 2016 10:47:15

tento adapter co si dal adamo je soamrina to je kalasicke USB 3.0 do tych veci. USB 3.1 je cesta, to je to tenke obojstranne. Ale tie redukcie stoja rovnako a dost je ten mac snimi nepekny. Podla mna na procko daju tych porotv viac, tak 2 az 3
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Pi 03. Jún 2016 11:13:53

sak ale tiez sa vsetkeho chytas, nepozeral som aku to ma koncovku princip je rovnaky, je taky isty len je nakonci usb c, netreba mi vysvetlovat co je co neboj
to ako to vyzera je uz ina vec ale doma a v praci "dokina" ktora nie je ani dokina(kedze nie vsetky riesia aj napajanie, teda pri macoch mozno budu) ale zastresi dva monitory, ethernet, i/o, zvuk a nejaky ten externy na to pirpojeny to poriesi a schovas ju pod stol, pripojis jednym kablom a mas pokoj, na cestach, u klientov sa da prekusnut aj taky adapter, ale to je len moja preferencia
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Pi 03. Jún 2016 14:34:24

tak zas chapem aj nemiho ze to je treba upresnit, predsalen je velky rozdiel klasicke velke usb len so specifikaciou 3.0 a novy konektor.
podla leaku co som videl dnes to vyzera na 1x jack a po dvoch usb 3.1 na oboch stranach. to by mohla byt vyhoda aspon v tom, ze si mozes vybrat kde ti je lepsie nabijat (ak to tak spravia)
chat shit get banned
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 04. Jún 2016 18:27:01

Anonove riesenie sa mi pozdava celkom, ale zase sme pri tom, ze ked bude iba usb c, tak musis kupovat redukcie atd. Ked si predstavim ze len nedavno sme nakupovali nove klavesnice a kopec inych picoviniek, tak je mi az tazko z toho. :-(
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 09. Jún 2016 8:50:39

chat shit get banned
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 09. Jún 2016 16:29:54

btw: ak apple zrusi magsafe konektor, tak osobne napisem Cookovi mail ze je kokot...

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
26
príspevkov
2
Príspevok flawrpawr » Št 09. Jún 2016 21:25:22

Moody napísal:
Nemehlo napísal:pochybujem ze zachovaju porty, thunderbolty a napajaci konektor asi vymenia za usb-c je otazny ich pocet. Zvysovanie vykonu bude take ako u vsetkych pc daju proste nove procaky. Takze ocakavaj Skylake a grafiku bud len Intel HD v drahsich modeloch Iris a najdrachsich nejaku 960, 980 nvidiu.

ked zrusia thunderbolt porty, tak brutalne naseru kopec uzivatelov. vacsina ludi v mojom okoli co ma procko tie porty puuziva a myslim ze toto by bol dost velky problem.

OneSize ty si rovnaky kokutek ako flawrpawr, ste sa nasli, dvaja hlupacikovia...

boh stoj pri mne aby som v 50tke nemusel chodit na internetove fora a davat tam dvakrat mladsim neznamym ludom do kokotov
1
1
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 11. Jún 2016 15:14:13

tam si chodte pritakavat s bouncerom a onesizeom, to je ta spravna partia pre teba ty primitiv. ;-)

0
0
26
príspevkov
2
Príspevok flawrpawr » So 11. Jún 2016 20:54:32

pocuvaj ma ty hromozvod 5 metrovy, ked sa prestanes fotit jak 13 rocne pubertacky v starbuckse a zrat mudrost sveta pridi mi toho primitiva vyjasnit normalne osobne, lebo nepoznam nic ubohejsie ako nakladat niekomu na internete. bud taky chlap akym sa prezentujes :)
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ne 12. Jún 2016 17:58:22

a kde som sa ja fotil v starbuckse? a poviem ti ze si kreten kludne aj nazivo, nebudes prvy ani posledny. ;-)

0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 15. Jún 2016 22:20:23

stretli ste sa niekto s tym, ze na iphone by vam hrali sluchatka prilis nahlas? kamoska do iphonu 6 pichne sluchatka, volume ma na 4 alebo 5 paliciek a sluchatka hraju maximalne prepalene. pritom ked vytiahne sluchatka, tak to hra na reprak normalne. ci je to HW chyba, alebo niekde len nejake nastavenie zle. tvrdy reset sme skusali a nic.

0
0
Október 2016
1864
príspevkov
279
Príspevok tralala » St 15. Jún 2016 22:38:15

vymenim. ja take presne potrebujem
[hsimg]http://i68.tinypic.com/kasetu.jpg[/hsimg]
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Pi 17. Jún 2016 18:32:46

ale to nie je problem so sluchatkami, to je chyba toho telefonu.

0
0
650
príspevkov
67
Príspevok richard ko » Ne 19. Jún 2016 17:50:05

venuje sa tu nekto oprave vifonov alebo podobnym srackam? potreboval by som cenovo zhodnotit kolko zaplatim za opravu 5ku kera je fajnovo rozbita, dostal som ju zadarminko od bratranca ale.

predne sklo je na mraky
na displeji vo vnutri je maly zlty fliacik
ma kompletne osuchany a pri sleep buttone, ktory pri vsetkej skromnosti nefunguje, ohnuty ram
homebutton funguje tak z polovice a baterka je tez v pici

do mi to opravi tomu kupim flasu neaku. alebo mi poradte kde sa dobre da opravit vifon, samozrejme za lacnejsi penaz. ja pocitam s tym ze mi tu nekto napise ze sa asi oplati rovno investovat do noveho vifonu, ale stejnak ma to zaujima
last.fm/user/richardkoncol
"mcdonalds je ako michael jordan. vzdy bude najlepsi a nikto s tym nic neurobi." (c) 2015 michal-
Obrázok
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Ne 19. Jún 2016 18:51:26

neoplati sa investovat do noveho iphonu, 5ka je sice outdated ale za 50-60e si opravis veci ktore si vylistoval, pozri si youtube videa ako na to napr https://www.youtube.com/user/JerryRigEverything a ides, narovnat ram bude uz ale tazsi oriesok no na fukncionalite ti to moc neuberie
0
0
650
príspevkov
67
Príspevok richard ko » So 25. Jún 2016 15:48:12

oki tak asi to takto poriesim, tutorialy si nastudujem, otazka znie, odkial kupit diely. amazon bude stacit?
last.fm/user/richardkoncol
"mcdonalds je ako michael jordan. vzdy bude najlepsi a nikto s tym nic neurobi." (c) 2015 michal-
Obrázok
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » So 25. Jún 2016 15:49:53

j, ale davaj si pozor na fejk suciastky z ciny
Obrázok
“We don’t even ask happiness, just a little less pain.”
Charles Bukowski
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » So 25. Jún 2016 20:10:54

lal, OEM apple displeje sa ofc nepradavaju a ani nebudu cize jedine co mozes objednat je cina, ale pre dobry pocit sa da zaplatit 100e za <30dolarovy cinsky displej, ebay, amazon alebo aliexpress, je to jedno
1
1
992
príspevkov
85
Príspevok NickToS » Po 27. Jún 2016 22:41:42

True dat ^^ ale čínsky ne-OEM nie je už taký odolný voči škrabancom takže neviem či to je vôbec nejaká gorilla alebo aspoň šimpanz glass, čiže Handle with care
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » St 29. Jún 2016 15:06:01

365hiphop.sk 365hiphop.cz
-3
-3

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia