Apple (iPad, iPhone, Mac, iPod...)

/ 1404 príspevkov /
Ak si nevieš vybrať z kategórií vyššie.
Užívateľov profilový obrázok
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 14. Mar 2015 0:38:15

vie mi niekto prezradit ako zmenim telefonne cislo pouzivane icloudom na notifikacie? podla navodom na apple forach som to skusal, ale ja tam tu moznost o ktorej oni hovoria proste nemam, takze mi to nejde a bez toho mi nepojde keychain nikdy. :cry:
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
5
príspevkov
1
Príspevok geronimo » So 14. Mar 2015 11:56:08

neviete niekto preco mi furt vyjebava tuto tabulku? instaloval som to uz asi 5krat, hral sa s java nastaveniami, no nic nepomaha :(

[hsimg]http://i1058.photobucket.com/albums/t408/geronimo1878/Screen%20Shot%202015-03-07%20at%2017.57.19_zpsltrusdqm.png[/hsimg]
0
0
bez respektu pre svoj ciel
70
príspevkov
3
Príspevok Snapback » Ne 15. Mar 2015 6:41:05

s aktualizaci iOS na 8.2 mi nejde připojit domácí wifi. Jsem jedinej?
#pikain
0
0
1566
príspevkov
178
Príspevok nobody » Ut 17. Mar 2015 11:51:05

Si šťastný?
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Ut 17. Mar 2015 11:57:22

spoluziakovi sa to tiez stalo, na zaruku vymeninli cely panel snazil sa to utriet s nejakou kokotinou
0
0
454
príspevkov
26
Príspevok Sneakerz7 » Ne 22. Mar 2015 0:03:04

Vedel by mi niekto poradiť jak presunúť starú Itunes knižnicu na nový book? Dal som si už do knižnice celú zložku s hudbou. Doteraz som to tak robil že som ručne odklikával pesničky ktoré chcem mať v iphone a ktoré nie, ale maximálne sa mi to nechce robiť + keď zosynchronizujem túto novú knižnicu tak stratím fotky aj apps :(
Real people want real music, the jig is up
0
0
132
príspevkov
4
Príspevok mezipele » Ne 22. Mar 2015 1:34:31

potreboval by som poradiť, potrebujem resetovať iphone na pôvodné nastavenie aby som ho mohol predať, ale ked ho idem resetovať a vypýta si heslo od icloud účtu tak mi píše že nesprávne, skúsil som všetky možnosti aj zmeniť heslo asi 4 krát, ale nebralo mi ani to zmenené, vôbec žiadne, nejde to resetovať bez toho aby to pýtalo heslo?
#legendoflegends
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Ne 22. Mar 2015 10:26:54

nejde
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ne 22. Mar 2015 13:31:00

Sneakerz7 napísal:Vedel by mi niekto poradiť jak presunúť starú Itunes knižnicu na nový book? Dal som si už do knižnice celú zložku s hudbou. Doteraz som to tak robil že som ručne odklikával pesničky ktoré chcem mať v iphone a ktoré nie, ale maximálne sa mi to nechce robiť + keď zosynchronizujem túto novú knižnicu tak stratím fotky aj apps :(

Ak chces iba tu hudbu co mas v iphone dostat do itunes, tak musis manualne z iphonu vytiahnut tu hudbu a potom vlozit do itunes.

vychadzam samozrejme z predpokladu, ze nemas vsetku hudbu kupenu z itunes.

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
454
príspevkov
26
Príspevok Sneakerz7 » Ne 22. Mar 2015 15:34:23

Všetku určite nie, doteraz som to mal tak, že som mal 1 zložku z ktorej mi synchronizovalo hudbu. Teraz by som to chcel mať tiež tak, aj to manuálne odškrtávanie skladieb v knižnici by som prežil lenže ak dám zas zosynchronizovať phone s novou knižnicou tak stratím apps aj fotky, takže to je zas práca navyše ich zálohovať. Preto sa pýtam či nie je dáka lahšia cesta, ale vyzerá to tak že to nakoniec budem musieť spraviť aj tým zdĺhavejším spôsobom.
Real people want real music, the jig is up
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ne 22. Mar 2015 16:12:33

ak mas fotky synchronizovane z inej kniznice, tak myslim ze to sa neda urobit, ale appky mozes kludne pouzivat dalej, staci ked autorizujes dalsi pocitac.

0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 25. Mar 2015 22:37:19

na iphone 5 mi zacalo safari robit taku vec, ze mi neotvori stranku obcas. proste napisem adresu, alebo kliknem na niektory z bookmarkov a nic sa nedeje. musim vypnut appku manualne, pockat chvilu a skusit znovu. deje sa to aj niekomu inemu?

0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » St 25. Mar 2015 23:42:11

solution: nainstaluj chrome
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Št 26. Mar 2015 10:04:39

Tomu ver presne aj mne to robi, ani mi nevyhodi ziadne suggestions. Proste ked chcem ist na nejaky web, tak musim normalne napisat http://www...., a aj to ne vzdy pomoze
Obrázok
0
0
650
príspevkov
67
Príspevok richard ko » Št 26. Mar 2015 10:40:10

aj mne to robi
last.fm/user/richardkoncol
"mcdonalds je ako michael jordan. vzdy bude najlepsi a nikto s tym nic neurobi." (c) 2015 michal-
Obrázok
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 26. Mar 2015 15:13:25

fajn, takze je to nejaky problem u nich, snad to vyriesia coskoro v nejakom update.

Adamo: ked mi nieco nejde alebo nefunguje, tak nie je riesenie sa na to vyjebat ale vyriesit to. ;)

0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Št 26. Mar 2015 17:15:01

cize riesenie z tvojej strany je cakanie na apple aktualizaciu? To ti gratulujem a prajem prijemne browsovanie. Ked ti nieco nejde alebo nefunguje tak riesenie je vyjebat sa na to a zohnat nove alebo opravit. A kedze druhu moznost v rukach nemas a mozes tak akurat bezmocne cakat je ti to na dve veci. Keby sa ti to stalo s autom a mal by si mesiac cakat na opravu lebo by bolo nefunkcne tak tvoje riesenie by bolo jednoducho ho nepouzivat ho aj ked by si v principe mal dalsie auto, fungujuce lepsie k dispozicii zdarma. Gl s takymto riesenim problemov :D
2
2
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 26. Mar 2015 19:39:17

lenze ja som nevedel ze ci je problem na strane apple pred tym ako sa ozvali dalsi ludia tu, takze som vychadzal z toho, ze ten problem nejak dokazem vyriesit. ;)

0
0
43
príspevkov
6
Príspevok Peto_o » Št 26. Mar 2015 21:05:58

Kto ma Apple TV ako spustim filmy bez toho aby som ich daval do iTunes ?
0
0
165
príspevkov
10
Príspevok krakyhobistro » Št 26. Mar 2015 22:13:11

Ak chces pozerat mkv, musis si stiahnut prehravac. ja pouzivam Beamer
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia