Nový Notebook

/ 168 príspevkov /
Ak si nevieš vybrať z kategórií vyššie.
Užívateľov profilový obrázok
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 13. Júl 2016 9:01:15

to je uz teda hodne hranicna suma, dva notebooky mi to naslo na alze za 300 a menej. tento bol ten lepsi https://www.alza.sk/hp-250-g4-d2930483. ... d=18856971
chat shit get banned
0
0
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » St 13. Júl 2016 9:16:04

daho rozdiel je vo windose a jeho jazyku tie drahsie maju pro. Inak si do neho zaobsataraj minimalne 128 GB M2. SSD instalacia je velmi jednoducha kedze cely spodok drzi 1 srubka. RAM casom tiez nie je na skodu. Inak ten touchpad je v 10 vazne zly, len aby si bol informovany, respektive mne nesadol, a nefunguju velmi gesta kedze nie je ovladac stale.

Nejaky ovladac som nasiel ho vyskusam nainstalujem a dam vediet ze ako si pocina
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Pi 09. Sep 2016 15:43:52

0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » Pi 09. Sep 2016 15:46:23

dell
Obrázok
“We don’t even ask happiness, just a little less pain.”
Charles Bukowski
0
0
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Pi 09. Sep 2016 15:47:50

dell mam som snim spoko, ale chce to M2 SSD si dokupit aspon 128 gb na system
Som tu asi najskaredsi.
0
0
28
príspevkov
3
Príspevok necis » Pi 07. Okt 2016 10:13:50

ospravedlnujem sa, ak je toto trosku off... no kedze sa tu presne tento isty ntbk uz preberal a i na zaklade toho som si ho kupil ( https://www.alza.sk/dell-inspiron-15-70 ... 409880&o=2 ) tak kym to hodim na bazos atd. chcel by som ho ponuknut prv tu (nemi uz tolko casu na hry :/) ... ak mas zaujim napis mi...
do it... just doooo it...
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Po 12. Jún 2017 15:50:49

0
0
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Pi 16. Jún 2017 9:23:47

cinsky "mac" jednoznacne!
Som tu asi najskaredsi.
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Pi 16. Jún 2017 9:41:02

Načo ho potrebuješ? Si kúp MacBook. fakt. Nechapem už ľudí čo si kupia notebook s windowsom, fuj. Sa mi žalúdok obracia, keď si spomeniem ako som používal dlhé roky spičený windows. Zlatý iOS a Mac OS X... kup si air a mas vystarane. fakt Nehovoriac o tom ze ten prvý ke ultrabook taze ho na hry asi nepotrebujes co? das o 250 eur viac a mas fakt fajn macbook air. alebo si kup Pro a mas v pici uz nemas limit. odkedy mam macbook ide vsetko tak lahko. 8-D
Obrázok
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Pi 16. Jún 2017 10:20:19

odporucat macbook niekomu kto chce ntb za cenu do 700 eur podla toho co posiela, to je take...tvoje
chat shit get banned
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Pi 16. Jún 2017 10:29:26

B4ROK napísal:odkedy mam macbook ide vsetko tak lahko. 8-D

Len rozmyslanie ide trochu tazsie
1
1
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Pi 16. Jún 2017 10:50:04

anon napísal:odporucat macbook niekomu kto chce ntb za cenu do 700 eur podla toho co posiela, to je take...tvoje

Ked ma clovek na to dat 700 eur za notebook, neverim ze nema este 200-300 eur aby si kupil MacBook. Ked chytis akciu mas ho za 900 e a nehovoriac o tom ak si student mas zlavu 8 percent v mZone. Je to viac mozno ale ti garantujem ze jak vyskusas mac sa vyjebes na windows. Vies co je to investicia do buducnosti Anon? že :angel: :slnko:
Obrázok
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Pi 16. Jún 2017 10:56:57

viem velmi dobre. sam som si nedavno kupoval notebook v obdobnej cenovej relacii ako daho spominal a da sa vybrat cenovo rozumny model, ktory ti vydrzi niekolko rokov.

zaroven viem, ze ked niekto postne 3 notebooky s windowsom za 700 eur, nema zmysel mu odporucat MB air, ktory je vyrazne drahsi.
chat shit get banned
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Pi 16. Jún 2017 12:57:47

ty mas viac postov nez ja anon, lol. uz nesom king of príspevkos :/ ako hovorím. Praca na macu je lepsia nez win. a preto sa oplati jebnut do toho viac penazi. do tenisiek date love
Obrázok
0
0
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Po 19. Jún 2017 9:28:21

ak tvoja praca zahrna pisanie poznamok a facebook, tak je uplne jedno co pouzivas. Existuje XYZ prac, ktore sa lepsie robia na windowse. Typujem ze 10 si ani nevidel a ani ziadnu distribuciu linuxu. A co ked nema tych 200-300e? ma cakat 5 mesiacov kym ich naspori alebo co? Za kolko ty zarobis 300e ktore mozes minut na co len chces?
Som tu asi najskaredsi.
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Ut 20. Jún 2017 20:41:58

Ked tu jebol notebooky za cca 700 eur tak potom si mohol kupit hocico za 300 eur nie? Dakujem, ale Win som nevidel dobrého pol roka a stacilo :) Ked si dakto ide kupit notebook za 7kila neverim ze este neni ochotny jebnut 3 kila do macbooku. Si zoberies na splatky mas. budem sa opakovat ale INVESTICIA DO BUDUCNOSTI. Nehovoriac ze teraz ked si sikovny a zijeme v digitalnej dobe ti ten macbook dokaze robit love a sam si po case zarobit na seba a nehovoriac o tom ze ten notebook o rok predas za polovicu ak teda pekne poprosis toho tam hore a dakto to od teba kupi. Macbook si cenu drzi. Jedine na co je win dobrý su tie hry ofc. to uznavam ale na samotnu pracu je naj macbook. ale chapem ze ked si nikdy nerobil s macom asi tazko ta presvedcim. :)

a argument v style ze 300 eur naviac je too much len by som chcel vypichnut ze ludia cakaju rad na tenisky za 300 eur alebo si kupia triko za 150 eur, nech maju stýl, tak nevidim dôvod preco by dakto nemohol jebnut za macbook cash ked ti to bude realne zarabat ak teda nesedis len za Fb a nestalkujes bitches. tym nemyslim teba only just sayn ci say ci jak sa to hovori vsak ty vies.

nj 300 eur zarobim za dlho lebo ako SBSkar v lidli sa nemam cim vytahovat.
Obrázok
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » Ut 20. Jún 2017 22:12:02

Mam mackbook pro (dokonca 2) ale to si strasnu picovinu napisal. Nevim ci si to uvedomujes, ale notebook je len nastroj. Je to len o tom co ti viac vyhovuje. Ale to je celkom unikat v IT svete, lebo napriklad som este nevidel upratovacky sa hadat o to kto ma lepsi mop. :D
A aka investicia prosim ta? :D Rovnako vela by som zarobil keby pouzivam windows, alebo nedajboze linux, jak teraz.

a wtf to ze niektori chlapci maju 300 eur na tenisky automaticky znamena ze kazdy na to ma?
Naposledy upravil/-a gyld v St 21. Jún 2017 12:36:31, upravené celkom 1 krát.
Obrázok
“We don’t even ask happiness, just a little less pain.”
Charles Bukowski
0
0
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Ut 20. Jún 2017 22:27:49

Ak si myslis ze som nikdy nevidel mac a nepracoval na nom tak sa zobud. Pri mojej praci by mi napriklad mac vobec neposluzil. Takze by som na nom nic nezarobil. Musis si uvedomit ze nie kazdy pracuje vo webovom prehliadaci ako ty. Aj to sa stavim ze nepouzivas safari.
Som tu asi najskaredsi.
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 20. Jún 2017 23:10:59

B4ROK napísal:Ked tu jebol notebooky za cca 700 eur tak potom si mohol kupit hocico za 300 eur nie? Dakujem, ale Win som nevidel dobrého pol roka a stacilo :) Ked si dakto ide kupit notebook za 7kila neverim ze este neni ochotny jebnut 3 kila do macbooku.

mohol, ale chce nieco za 700 lebo to je jeho limit. co je na tom az take nepochopitelne? ty tiez ked vyberas auto za povedzme 20k tak budes rad ked ti niekto povie "ale toto za 30 000 je super, sak ked mas 20 tak 10 uz dosporis, alebo si ho zober na splatky" wtf

B4ROK napísal:Nehovoriac ze teraz ked si sikovny a zijeme v digitalnej dobe ti ten macbook dokaze robit love a sam si po case zarobit na seba a nehovoriac o tom ze ten notebook o rok predas za polovicu ak teda pekne poprosis toho tam hore a dakto to od teba kupi. Macbook si cenu drzi. Jedine na co je win dobrý su tie hry ofc. to uznavam ale na samotnu pracu je naj macbook. ale chapem ze ked si nikdy nerobil s macom asi tazko ta presvedcim. :)

co ked ten ntb vobec nechce na robotu? zvazil si aj taky variant? s tym ze si to na seba zarobi tak si ma uz uplne zabil

B4ROK napísal:a argument v style ze 300 eur naviac je too much len by som chcel vypichnut ze ludia cakaju rad na tenisky za 300 eur alebo si kupia triko za 150 eur, nech maju stýl, tak nevidim dôvod preco by dakto nemohol jebnut za macbook cash ked ti to bude realne zarabat ak teda nesedis len za Fb a nestalkujes bitches. tym nemyslim teba only just sayn ci say ci jak sa to hovori vsak ty vies.

vsetkych si hodil do jednoho vreca, pekne
just sayn alebo say je uz len taka ceresincka na torte
chat shit get banned
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » St 21. Jún 2017 8:44:45

Jaky disk, idem si dať tetris na MacBooku a potom vám odpíšem chlapci. Anon ty si daj klystír ráno večer a možno pomože.
yap, detiská čo sa fotia pred feshn dila, a maju na handry lóve od mamky, z toho polovicu času majú v ruke iPhone nech sú prísne. yap tie budem vždy disovať
Obrázok
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia