google+

/ 27 príspevkov /
Ak si nevieš vybrať z kategórií vyššie.
Užívateľov profilový obrázok
201
príspevkov
1
Príspevok dzonko » Ne 03. Júl 2011 15:16:14

Obrázok

http://plus.google.com/

uz ste tam niekto zaregistrovany (chcem pozvanku!), budete vyuzivat, co od toho ocakavate?

a hlavne je to podla vas realna hrozba pre facebook?
I’m far from being God, but I work goddamn hard (c) Jay-Z
0
0
396
príspevkov
19
Príspevok Gab » Ne 03. Júl 2011 15:26:41

Neponúka nič nové oproti facebooku, takmer, teda okrem videohovorov.

Zobrali to čo sa nachádza aj vo facebooku, nazvali ho/to inak, trošku tweakli a podobne. Neviem či sa to uchytí.. Jedine čas ukáže

Toto už je sa mi zdá štvrtý pokus googlu o sociálnu sieť. Niečo také plánovali aj s Google Wave, čo mal skvelé featurky, ale neujalo sa to na koniec. No tento raz tomu robia masívnu reklamu, uvidíme..
0
0
1322
príspevkov
3
Príspevok Filipito » Ne 03. Júl 2011 18:18:26

podľa mňa sa to na Slovensku neuchytí, a prečo vlastne by aj malo? veď skoro všetci sú na facebooku, a nikto sa nesťažuje :)
Support movement
http://www.datpiff.com/mixtapes-search.php?criteria=dope+nights&x=-1384&y=-284
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ne 03. Júl 2011 18:20:17

ked tam nedaju nejake priblble hry tak sa to neuchyti
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
396
príspevkov
19
Príspevok Gab » Ne 03. Júl 2011 18:20:56

Tie tiež nájdeš na facebooku... Uvidím po spustení že aké to bude...
0
0
17
príspevkov
0
Príspevok tomas6124 » Ne 03. Júl 2011 18:29:21

PlAyEr napísal:ked tam nedaju nejake priblble hry tak sa to neuchyti

bracho ale s aspesialne na hentu siet maju vivijat hri anie nejake trapošine zahradkrčenie ale poriadne hri
0
0
1322
príspevkov
3
Príspevok Filipito » Ne 03. Júl 2011 18:31:55

ano, ale az ked sa ty naucis pisat
Support movement
http://www.datpiff.com/mixtapes-search.php?criteria=dope+nights&x=-1384&y=-284
0
0
217
príspevkov
4
Príspevok michalm » Ne 03. Júl 2011 18:38:49

Filipito napísal:ano, ale az ked sa ty naucis pisat

:mrgreen: asi tak gramatika naša každodenná
! ! ! RUN THE TRAP ! ! !
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ne 03. Júl 2011 18:42:57

No vlastne som nemyslel len hry ale aj ine doplnky co prilakaju roznych ludi. Jak to mas na facebooku, su taky co si tam idu len zahrat hry, alebo taky ludia co wankuju nad likes co maju na fotkach atd... Mozno aj preto twitter nema az tolko ludi ako facebook, lebo sa tam nedaju hrat hry, a neviem ci funguju likes na twitteri?
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
0
0
396
príspevkov
19
Príspevok Gab » Ne 03. Júl 2011 18:54:44

PlAyEr napísal:No vlastne som nemyslel len hry ale aj ine doplnky co prilakaju roznych ludi. Jak to mas na facebooku, su taky co si tam idu len zahrat hry, alebo taky ludia co wankuju nad likes co maju na fotkach atd... Mozno aj preto twitter nema az tolko ludi ako facebook, lebo sa tam nedaju hrat hry, a neviem ci funguju likes na twitteri?

Twitter bohvie kolko má, nepočul som žiadne oficialne veci či ani len odhady, koľko užívateľov.. Ale imo v USA je twitter obľúbenejší ako facebook.. možno sa mýlim.. Twitter ma taký share.. môžeš ho vidieť aj na refresheri, pod príspevkami vedľa facebook like-u.
0
0
201
príspevkov
1
Príspevok dzonko » Ne 03. Júl 2011 19:01:28

twitter je skor na realne zdielanie informacii... nechcem napisat komunikaciu, lebo 160 znakov... hlavne nie je to tak pozerska vec ako fb. ako pisal player, nemozes wankovat nad lajkami a pod. a hlavne je to asi aj najpromptnejsi zdroj na informacie.
I’m far from being God, but I work goddamn hard (c) Jay-Z
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ne 03. Júl 2011 21:10:08

twitter je podla mna uplne ina vec ako FB,

co sa tyka google+ tak to vyzera ako pekna kopirka nvm, uvidime, a to ze sa ludia nestazuju na facebook bol dobry vtip
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Po 04. Júl 2011 1:32:47

v usa mi prijde skor "in" nemat fb ako mat uz.. aspon co sa stykam s ludmi po forach a podobne, tak dost jebu na fb, twitter ma takmer kazdy ale
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Po 04. Júl 2011 11:29:20

Gab napísal:Neponúka nič nové oproti facebooku, takmer, teda okrem videohovorov.

Pošuškáva sa, že to "niečo užasné" čo Facebook plánuje odhaliť tento týždeň by mohol byť práve videohovor vsp. so Skype. Ale pravdepodobnejšia varianta je, že to bude nejaký app store alebo obdobná pičovinka a Zuckerberg len chcel byť zaujímavým. :geek:
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » St 06. Júl 2011 20:35:48

dex napísal:
Gab napísal:Neponúka nič nové oproti facebooku, takmer, teda okrem videohovorov.

Pošuškáva sa, že to "niečo užasné" čo Facebook plánuje odhaliť tento týždeň by mohol byť práve videohovor vsp. so Skype. Ale pravdepodobnejšia varianta je, že to bude nejaký app store alebo obdobná pičovinka a Zuckerberg len chcel byť zaujímavým. :geek:

Je to potvrdene. 8-)
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
396
príspevkov
19
Príspevok Gab » St 06. Júl 2011 22:50:02

dex napísal:
dex napísal:

Je to potvrdene. 8-)

https://www.facebook.com/videocalling
0
0
396
príspevkov
19
Príspevok Gab » St 06. Júl 2011 22:50:06

dex napísal:
dex napísal:

Je to potvrdene. 8-)

https://www.facebook.com/videocalling

okej, google ohlasil aj skupinovy chat, takze google+ sa bude musiet pochlapit
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » So 09. Júl 2011 18:42:59

uz som regnuty, ked chcete niekto pozvanku dajte mail (only gmail)
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » So 09. Júl 2011 23:35:52

aj ja to uz mam, zmatany af tho.
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Ne 10. Júl 2011 0:06:37

alx napísal:aj ja to uz mam, zmatany af tho.

napodobne.. :D ale ved je to este len v skusobnej verzii takze to urcite neni final verzia.. aj ked na tych videach vyzerala gut...
Obrázok
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia