Portal 2

/ 6 príspevkov /
Od hráčov pre hráčov - singleplayer, multiplayer, novinky a diskusia.
Užívateľov profilový obrázok
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » Ne 03. Júl 2011 22:50:25

Už ste to niekto hrali ? Hneď po Modern Warfare 2 sa chcem pustiť do tohto (čo bude asi za chvíľu), tak ak ste niekto hrali, čo si o tom myslíte ? A prosím žiadne spoilery :D
"Lenivosť sa nedá odfláknuť, to sa musí robiť profesionálne." © Miloš Forman
0
0
396
príspevkov
19
Príspevok Gab » Ne 03. Júl 2011 23:33:05

Mňa to bavilo, jednotka ma tiež strašne bavila... Tuto pridali nejaké nové veci, a v neskorších misiach som mal niekedy problém.. Mal som dokonca také že som nevedel prejsť jeden level, tak som nehral 2-3 dni.. Potom som si to spustil, a ze wooow, taketo jednoduche riesenie? No neskôr,, ked sa dostanes von z lab, či budeš utekať, stačí pozerať kde svieti svetlo, tak približne tam musiš dať portal :P

Multiplayer je haluz, tam su ťažsie misie a je potrebna skutočne velka spolupraca a načasovanie napriklad :)
0
0
2
príspevkov
0
Príspevok david.beckham » Št 07. Júl 2011 19:50:34

Multiplayer som sice nehral, ale aj tak je to zasluzene 1/2 najlepsia hra na comp vobec. Vrelo odporucam.
0
0
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » Pi 08. Júl 2011 2:41:48

no, uz to hrám tak 6 hodín čistého hracieho času a zo začiatku nuda, potom super, potom ešte chvílu super, potom nuda a teraz sa to uz nejak opakuje..tak uvidíme :/
"Lenivosť sa nedá odfláknuť, to sa musí robiť profesionálne." © Miloš Forman
0
0
59
príspevkov
2
Príspevok k0be » Št 06. Okt 2011 14:14:01

free dlc vonku...uz to hra(l) niekto?
0
0
villain in my city
350
príspevkov
119
Príspevok gree.n » Pi 07. Okt 2011 2:12:10

challenge povazujem za tak trochu zbytocnu feature a coop som zatial nemala s kym :/
Obrázok
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia