Všeobecná diskusia ku hrám

/ 662 príspevkov /
Od hráčov pre hráčov - singleplayer, multiplayer, novinky a diskusia.
Užívateľov profilový obrázok
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 05. Aug 2015 22:03:07

naco prosimta citujes posledny post?

a nie som priemerny PC hrac, to skutocne nie, som nadpriemerny PC hrac (wtf, kto je priemerny PC hrac? a co to znamena vlastne?). popravde je mi dost jedno co ti pride na um ked sa povie mafia. mne pride na um kriminalny pribeh ktory bude asi z prostredia organizovaneho zlocinu, nie konkretne z talianskej mafie v USA v 30.-60. rokov. uplne nerozumiem co spominas call of duty ked to uplne potvrdzuje to co som napisal vyssie :lol: ale dobre. ako vies ze tam nebude "husty pribeh"? co ludom tak strasne vadi na tom, ze hlavna postava nie je beloch? toto mi stale nikto nevysvetlil a obavam sa ze sa to ani neda. ta hra vyzera graficky vyborne a ten setting ma velmi bavi. netvrdim ze to bude skvela hra ale rovnako mi pride kokotina odsudzovat to na zaklade toho co sme doteraz videli rok pred vydanim

a ano, hral som mafiu 1 ked som bol mensi a mam ju stale rad, ale nepochopim preco ludia chcu stale to iste dokola. ked na ine herne serie picuju ze su stale to iste dookola...
chat shit get banned
0
0
SRS
2688
príspevkov
833
Príspevok flash » St 05. Aug 2015 22:05:55

hlavny hrdina ma vyzerat ako agent 47
ask.fm/reflasherObrázok
0
0
overdosed
1257
príspevkov
148
Príspevok TheOneSize » St 05. Aug 2015 22:10:22

preco hovoris stale, ze by to bolo dokola to iste? vobec by to nebolo to iste dokola, ja by som znova rad siahol po niecom ako mafia 1 alebo pripadne mafia 2, ale naozaj nie je nic take. nepaci sa mi, ze celkom odisli od tych rokov a podoba sa to na gta.

@barok a inak vito v traileri bol.
I know no limits, life can change in an instant.
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » St 05. Aug 2015 22:12:27

staci si pozriet lajky pri tom videu a je ti jasne ze sa to ludom nepaci. Ked sa povie Mafia vybaví sa mi pred sebou Brilantný príbeh, super dabing, Hratelnost a 30-60 roky, Omerta, Mario Puzo, Cosa Nostra (toto som si pre istotu skontroloval lebo si ako decko co ma chyta za slovicka) a po pozreti traileru mi to prislo ako vice city, hru prejdes za den a ani si na nu nespomenies. Mafiu 1 som mal v hlave pol roka. Dan Vávra teraz musel pustit slzicku ked videl to video a potom pustil dalsiu ked si precital tvoj koment ze sa ti to paci. ak mas doma original Mafia1 tak ju prosim ta na znak úcty vyjeb z okna ty bezboznik.
Obrázok
3
3
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 05. Aug 2015 22:18:15

TheOneSize to iste dokola som myslel zasadenie do toho isteho obdobia a prostredia, nie ze by to bolo kompletne to iste. to sme sa mozno kus nepochopili. ja nejsom proti aby boli hry z toho prostredia, ale nechapem absolutne preco ludia picuju ze mafia by mala byt len odtial a setko ostatne je svatokradez prakticky. koniec koncov ak si toho niekto sikovny vsimne, vobec by som sa necudoval ak by vznikla na zaklade tohoto dopytu nejaka hra presne z toho obdobia o ktorom hovorite

a barok, este jednu odpoved ti venujem lebo to vobec nema vyznam sa nejako rozumne s tebou bavit. original mafie 1 nemam. je mi uplne jedno co sa tebe vybavi ked sa povie mafia. este raz mi skus povedat - ako vies z dvoch kratkych videi, ze to bude mat napicu pribeh a hratelnost, prejdes to za den a potom na to zabudnes??
chat shit get banned
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » St 05. Aug 2015 22:25:16

Ja nieviem ci si slepy aleb to len hrajes ale ked vies postovat sem do diskusii tak asi slepý nie si. kazdopadne si pozri ten gameplay este raz. Ja som hru posudzoval z Gameplayu lebo ten trailer vyzeral gut ale to asi vsteky no ale aby som presiel k veci. to auto vyzeralo ako z crazy taxi a prosim ta ked auto narazi do dvoch aut a vybuchnú tak to asi nebude v pohode ze? a vyzera to proste otrasne. dojebali mi hru z detstva. a este to mierenie z auta wtf, ja fakt neviem uz
Obrázok
0
0
https://ask.fm/biggievlado
2024
príspevkov
448
Príspevok Vlado H » St 05. Aug 2015 22:33:04

flash napísal:hlavny hrdina ma vyzerat ako agent 47

ne ako agent wc 40?
https://ask.fm/biggievlado
1
1
overdosed
1257
príspevkov
148
Príspevok TheOneSize » St 05. Aug 2015 22:33:31

@anon:
rovnako aj ja som myslel na obdobie a prostredie v hre, proste bolo by fajn dockat sa vylepsenej mafie 1(graficky, hratelne atd.)

ale ako hovoris, nezmysel je hovorit nieco na hlavnych hrdinov a podobne. vsak sme nic poriadne nevideli, so vsetkymi postavami sa podla mna mozme tesit na pekny pribeh(urcite sa bude hrat za viacerych, ak nie za kazdeho) a celkom fajn, ze nejako trosku to bude znova nadvezovat, kedze tam bol vito.
Naposledy upravil/-a TheOneSize v St 05. Aug 2015 22:35:35, upravené celkom 1 krát.
0
0
831
príspevkov
219
Príspevok eklips » St 05. Aug 2015 22:34:57

B4ROK napísal:Ked sa povie Mafia vybaví sa mi pred sebou Brilantný príbeh, super dabing, Hratelnost

a co ked to presne take bude?
www.dribbble.com/SimonKrivda
0
0
880
príspevkov
261
Príspevok phari » St 05. Aug 2015 22:35:18

Z tych dvoch videi sa toho neda dedukovat vela, bezpochyb to moze byt silna hra s mocnym pribehom, ktora dostane kazdeho fanusika serie do kolien.

Na druhej strane sa musim ciastocne postavit na stranu baroka, cakal som, ze to zasadia niekde do 60tych az 80tych, co je mozno aj logicky chronologicky vyvoj celej sagy. Ale nekvitujem, ze budes hrat vlastne PROTI mafii a budes "len" clenom nejakeho gangu. V obidvoch predchadzajucich castiach si bol Sicilcan a clen rodiny, takze logicky vacsina fanusikov ocakava postavu z rovnakeho prostredia. Kludne si zahram za cernocha, yankeeho, indiana, alebo hocico, ale nech to potom nenazyvaju mafiou, lebo potom sa mi z toho uz vytraca nejaky koncept.

Ako som povedal, cakal som nieco z obdobia medzi 60tymi a 80tymi, no s postavou, ktora je clenom rodiny, alebo sa o to aspon pokusa, nieco na styl goodfellas, ajked tam hlavna postava tiez nebola cistokrvnym Talianom, no bolo by mi to o vela blizsie.

Kazdopadne nezatracujem hru na zaklade dvoch videi a par informacii. Verim, ze naplni kvalitu predchadzajucich casti, ktore su (hlavne prva) klasikami.
0
0
overdosed
1257
príspevkov
148
Príspevok TheOneSize » St 05. Aug 2015 22:43:07

Phari napísal:cakal som, ze to zasadia niekde do 60tych az 80tych

dockas sa, v tychto rokoch sa presne aj odohravat bude, vito je nazive stary dedo.
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » St 05. Aug 2015 22:45:39

TheOneSize napísal:
Phari napísal:cakal som, ze to zasadia niekde do 60tych az 80tych

dockas sa, v tychto rokoch sa presne aj odohravat bude, vito je nazive stary dedo.

asi myslel ale mesto nie posratý jersey shore
Obrázok
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 05. Aug 2015 22:46:10

TheOneSize napísal:@anon:
rovnako aj ja som myslel na obdobie a prostredie v hre, proste bolo by fajn dockat sa vylepsenej mafie 1(graficky, hratelne atd.)

len tak pomimo, podla mna by ludia aj tak neboli spokojni keby spravia to iste prostredie len v modernom prevedeni a s inym pribehom, lebo by sa to neustale porovnavalo z pribehom a celkovym vyznenim jednotky (hadaj ktora by z toho vysla horsie). imo masy uspokojis len HD remakom ktory by inak nebol odveci
chat shit get banned
0
0
overdosed
1257
príspevkov
148
Príspevok TheOneSize » St 05. Aug 2015 22:56:57

mas pravdu, ze by sa to porovnavalo(nezmyselne), ale nevies ci by boli ludia nespokojni, urcite by bol po takej hre dopyt ako si sam povedal.

a ved ani by to nemusel byt uplne iny pribeh, keby sa dockame pribehu o pauliem alebo o mladom donovi salierim, kto by bol proti :D
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 05. Aug 2015 23:03:37

mas pravdu, naisto to neviem, to bol #lenmojnazor. kazdopadne preco ne, mozno neco na kickstarteri bude ked niekto schopny uvidi kolko ludi po tom tuzi. ale holt mafia asi uz ne
chat shit get banned
0
0
bankujete? lopatou na zahrade
1749
príspevkov
74
Príspevok Tru$ard » St 05. Aug 2015 23:11:10

hru odflaknu? je to mozne rychlo rychlo spravme dalsiu mafiu po tych rokoch ved i tak sa to bude predavat ako teple rozky
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Št 06. Aug 2015 0:40:01

Trochu doplním Baroka.

Mafia ako taká sa považuje až obdobie nadvlády talianskych rodín v USA (Cosa Nostra, RODINA vo význame inom, než pokrvnom). Mafia je organizácia založená na základe hodnôt, dôvery, úcty, rešpektu, tradícií a zvykov. Rodiny majú svoje hlavy, majú rebríček hodností, žijú istým kódexom, ktorý porušiť neradno (a to nehovorím len o Omerte prosím pekne). Mafiu ako takú, ak nerátame Irish Mob, tvorili výhradne Taliani, ideálne Sicílčania či ich potomkovia. V tej dobe preboha, kedy sa to odohráva, by do mafie/žiadnej rodiny ani v krajnom prípade žiadneho černocha neprijali a dúfam, že nemusím vysvetľovať históriu.

Toto sa malo volať fakt Godfather 3 krížený s vizuálom Saints Row, jazdným modelom, kerý vyzerá asi tak napiču, jak ten z nového NFS, nereálnou a úplne smiešnou deštrukciou (nie len výbuch auta po náraze, veď prestrelil pneumatiku, auto stočilo doľava a prevrátilo sa jak keby malo 5 deka, smh), nesympatickým hlavným hrdinom a tak ďalej.

Mafia bola o inteligencii, o poslúchaní rozkazov, o úcte k rodine a nie o tom, že týpek sa chce pomstiť, ovláda akurát tak to, čo ho naučili vo Vietname, a dá si za cieľ zlikvidovať celú taliansku mafiu a ešte aj jej šéfa (taký je oficiálny popis jeho charakteru)? WTF? toto je priblblá premisa hodná Just Cause (hra fajn, ale neni to scenár od Sorkina alebo Tarantina, že?). To sa nedá predýchať, a to, že hráme za černocha, už vonkoncom nie. Odrazu ideme proti mafii kvôli vyvraždeniu nejakého černošského gangu, a povedzme si pravdu, v tej dobe to neboli práve najopatrnejší a najintelgentnejší ľudia, dosť ich dojebali drogy, ktoré, nakoniec, položili aj Mafiu ako takú...

Šak si pozri trailer ešte raz. Úplne bezcharakterný týpek túžiaci po pomste a s posttraumatickým syndrómom z Vietnamu. Toto sa na Vita a Tommyho nebude chytať ani zbly. Som zvedavý na ostatné postavy a zvraty v príbehu, ale Vávra scenár nepísal, takže to prebral nejaký tím amíkov a tá hra pôjde pod kytky jednoducho. Výbušnosť, agresívnosť, prehnaný dôraz na epickosť a rýchlosť deja a gameplayu, čo samo o sebe prináša plytký, veľmi plytký príbeh a postavy. Ja ti neviem anon, ale na tej hre nie je pekné absolútne nič. A to radšej nehovorím o fyzike a grafike, to by sme tu boli do rána že? Neviem anon, keby sa to volalo nejako inak, poviem si fajn, dostane to v reckách 7/10 a zabudne sa na to do pár mesiacov. Chcel som opísať herné sériu Mafie ako takú, ale to sa nedá slovami. Snáď ti to bude stačiť, choď na akékoľvek fórum, radšej nie CZ/SK stránky, lebo tam všetci plačú a grcajú, a ja vravím, že celkom oprávnene. :(

PS: Aj toho Vita dojebali, oficiálne má v čase Mafie 3 43 rokov, pritom tam vyzerá na 50 a viac. Jak keby celý život pracoval v baniach, pritom vieme, aký mal život približne 20 rokov vkuse, ak nerátame basu. Nechápem, ako môže sympatizovať s Lincolnom, keď ide vyvraždiť všetkých Talianov, čo pozná. Rátam, že Joe dopadol veľmi zle.
1
1
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 06. Aug 2015 0:46:17

fanboy napísal:Šak si pozri trailer ešte raz. Úplne bezcharakterný týpek túžiaci po pomste a s posttraumatickým syndrómom z Vietnamu. Toto sa na Vita a Tommyho nebude chytať ani zbly. Som zvedavý na ostatné postavy a zvraty v príbehu, ale Vávra scenár nepísal, takže to prebral nejaký tím amíkov a tá hra pôjde pod kytky jednoducho. Výbušnosť, agresívnosť, prehnaný dôraz na epickosť a rýchlosť deja a gameplayu, čo samo o sebe prináša plytký, veľmi plytký príbeh a postavy. Ja ti neviem anon, ale na tej hre nie je pekné absolútne nič. A to radšej nehovorím o fyzike a grafike, to by sme tu boli do rána že? Neviem anon, keby sa to volalo nejako inak, poviem si fajn, dostane to v reckách 7/10 a zabudne sa na to do pár mesiacov. Chcel som opísať herné sériu Mafie ako takú, ale to sa nedá slovami. Snáď ti to bude stačiť, choď na akékoľvek fórum, radšej nie CZ/SK stránky, lebo tam všetci plačú a grcajú, a ja vravím, že celkom oprávnene. :(

nechces sa vyhnut navalu a napisat recenziu rovno teraz? sak si vlastne uz zacal lol
preco by mal nazor vacsiny, hociako sa s nim nezhodujem, ovplyvnovat ten moj? podla rovnakej logiky by som mal ist volit smer vo volbach...
chat shit get banned
1
1
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Št 06. Aug 2015 0:51:55

Nie, to práveže ty vravíš že nechápeš ako sa to ostatným nemôže páčiť a čo je ZLÉ na tomto koncepte. Ja som ti vysvetlil, čo je na tom zlé. V poslednom odseku predsa dodávam, že keby to nebola Mafia, tak 7/10 probably (to sa ešte ukáže stále sme videli veľmi málo) a nikto to nerieši moc...
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 06. Aug 2015 0:58:22

kde? kde som napisal neco take ze nechapem ako sa to niekomu nemoze pacit? poprosim ta tuto citaciu, dakujem

ja som len nechapal ako sa moze niekto cudovat nad tym ze hlavny hrdina je cernoch/mulat whatever a ze tam bude cernoska. takisto som nechapal ako moze niekto odsudit hru na zaklade traileru a jednoho gameplayu ako to mate vo zvyku. vychadzas z nespravneho predpokladu ze mafia je pojem, ktory si tu opisal, lenze moze byt vnimany aj v sirsom zmysle v podstate akejkolvek zlocineckej organizacie a z toho podla mojej mienky vychadzaju aj tvorcovia.
chat shit get banned
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia