Všeobecná diskusia ku hrám

/ 662 príspevkov /
Od hráčov pre hráčov - singleplayer, multiplayer, novinky a diskusia.
Užívateľov profilový obrázok
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Pi 06. Jún 2014 15:00:52

zo začiatku vtipné, ptm len trapošina, inak hrá veľké hovno
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Pi 06. Jún 2014 15:15:35

uz rok ma vytaca nazov tejto temy. dUskusia :( uz to muselo ist zo mna von
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Pi 06. Jún 2014 15:28:36

barok oprav si to po sebe
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
731
príspevkov
34
Príspevok marteenooo » Pi 06. Jún 2014 20:49:33

pouziva tu niekto ORIGIN? mam len malu otazocku..
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Pi 06. Jún 2014 20:53:13

m4rteno napísal:pouziva tu niekto ORIGIN? mam len malu otazocku..

áno, prečo?
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » So 07. Jún 2014 19:52:03

Nechce sa niekto pridať ku mne a spraviť články najlepšie momenty z hier, najemotívnejšie? nehral som kopec hier a chcem, nech to je pre širšie publikum. hlavne 2003+ hry.. nejaký volunteer?
0
0
454
príspevkov
26
Príspevok Sneakerz7 » So 07. Jún 2014 20:14:52

Last of Us ("I Promise"), Dead Space (ked si Isaac pustil celú nahrávku) alebo ked padol Lich King vo WoW
Hral som kopec hier ale zatial ma napadli len tieto momenty
Real people want real music, the jig is up
0
0
idem grindin ako Koston
1677
príspevkov
689
Príspevok flintmarcus » So 07. Jún 2014 21:03:46

kkt keby som si pamatal vsetky, spoilery ofc

emo konce: RDR, MGS 3,4, SC: Conviction, AC: Brotherhood, AC: Revelations, Batman - Arkham City, MoH, MoH: Warfighter, BF3 credits, COD: Ghosts cela posledna misia je nafullovana slzotvornymi scenami, Limbo, Wolfenstein - New Order

emo momenty, husia koza etc: BF3 Kaffarov misia zaciatok, ten HALO jump, COD4 nuke scene, COD5 Black Ops Project Nova: Petrenko death, COD6 MW2: Ghost death, Crysis 3, ked Psycho zisti kto ho stiahol z nanosuitu, AC3 Desmod's fate, COD: Ghosts Federation Day misia, entry cez zipline plus breach do miestnosti, kde zhasnete telky

zatial vsetky co ako tak pamatam, este viem ze vo FF, Dark Souls etc je po chuj takych scen, ale neprinutil som sa k tomu, snazil som sa to pisat tak, aby si k tomu rovno nasiel videja na yt
Naposledy upravil/-a flintmarcus v So 07. Jún 2014 21:33:14, upravené celkom 2 krát.
v posteli so 40tkou
0
0
992
príspevkov
85
Príspevok NickToS » So 07. Jún 2014 21:30:55

Ty sa tým hraním živíš or wat??? tolko hier som nehral, nie ešte to dohral za celý život.
0
0
567
príspevkov
87
Príspevok Roxx » So 07. Jún 2014 21:32:12

NickToS napísal:Ty sa tým hraním živíš or wat??? tolko hier som nehral, nie ešte to dohral za celý život.

Nebuď zlý
0
0
454
príspevkov
26
Príspevok Sneakerz7 » So 07. Jún 2014 21:38:29

Rozmyslal som ze co na Arkham city bolo take ze si to sem napisal a potom ma napadlo ze co sa vlastne na konci stalo (inak pribeh to ma velmi nadupany).

ACka mi moc take neprijdu, asi iba konec v 3jke.

MoH Warfighter som hral skoda ze si nepamatam ending.

Este by som sem dal tiez DC Universe Online hned prvy cinematics (tam toho bolo dost) aj ked to nemalo vplyv moc na hru kedze to je mmorpg.
Naposledy upravil/-a Sneakerz7 v So 07. Jún 2014 21:40:16, upravené celkom 1 krát.
0
0
idem grindin ako Koston
1677
príspevkov
689
Príspevok flintmarcus » So 07. Jún 2014 21:40:11

NickToS napísal:Ty sa tým hraním živíš or wat??? tolko hier som nehral, nie ešte to dohral za celý život.

menej spim #Y
v posteli so 40tkou
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » So 07. Jún 2014 21:48:00

takto. skôr som chcel pomoc priamo s článkom, nie nápady, ale všetko cením ľudia :)) .. cod bfka tam nedám.. takých momentov je fakt uber v každej hre. ja hľadám niečo proste extra extra eextra.. v AC sérii to pre mna je asi iba eziov koniec v tom krátkom filme. to bolo silné.. halo jump myslíš koniec 3ky?

napr mmo . mmorpgčka.. wowka lolka takéto vec ja vôbec som v živote nehral.. mass effect tam niečo isto bude meh.. proste niekto, kto to hral, série. obľúbil si postavy nech pomôže s článkom darmo tam ja budem fejkové vylievanie srdc písať ked tu postavu som v živote nevidel..

Napr by som dal Gearsov, to bolo moc emocie.. halo možno.. mass effect, witcher maybe.. staršie hry si už ffs nepamätám, čo ma moc mrzí :/ . preto chcem viacerých ľudí.. a nemusia to ofc byť emocie, ale uplne WOW WTF momenty, atmosférické, čo z traileru alebo videa na YT nevyzerajú tak uzasne či sa vás dotknú, ale ľudia čo to zažili prvýkrát pri hraní tak im ujde slzička. jebem lajky, chcem poriadny herný článok pre starších a gamerov čo už čo to pohrali. tak pridá sa niekto, pomôže mi anyone?
0
0
454
príspevkov
26
Príspevok Sneakerz7 » So 07. Jún 2014 21:55:21

Vo WoWku toho moc nemáš (síce som to hral len po WOTLK + kúsok z Cata, ale tie first datadisky boli najlepšie), ten pád Lich Kinga asi najviac, možno ešte Illidan ale tam si mnoho ludí najradšej pripomína hlášku ("You are not prepared!"). V LoLku pochybujem že je niečo emotívne :D

Ja by som aj napísal taký článok, ale neviem kolko tam toho chceš mať, prípadne mohli by sme tak že ja tam dám tie moje nápady a Draco zasa svoje vtedy tam bude toho viac než dosť.
0
0
157
príspevkov
11
Príspevok Ceto » So 07. Jún 2014 22:02:28

SPOILER |.... ked Clementine(8 rocna) musela zabit(resp. ja) Lee Everetta s ktorym som do tej sceny hral a ochranoval ju - Walking Dead. Vtedy mi aj ta slzicka usla :D
Naposledy upravil/-a Ceto v So 07. Jún 2014 22:33:55, upravené celkom 1 krát.
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » So 07. Jún 2014 22:22:20

vyhýbajte sa spoilerom pls..

No ja to tak plánujem. každý do wordu nech napíše niečo alebo redaktori ktorí robia pre web napíšu niečo priamo do článku ja to budem robic.. len text od vás. každý ako sa komu chce, credits pôjdu ofc, ide mi len o to, aby sme pripomenuli a zaspomínali pri skurvene gut hrách..

Inak .. pamätá si tu niekto akčnú hru uplne stará jak ja . nvm jak sa to volalo. prvý level ste boli v nejakej ulici a cez vysoký mur preliezali nejakí nepriatelia .. nvm či to splinter cell nebol prvý alebo nejaka taka hra.. bola tam aj budova kde ked ste vošli taka biela tuším s murmi všade, vás ptm napadli vojaci a bolo ich treba tam vystrielať a ptm ste šli do dalšieho levelu ja neviem som sa to bál hrať :DD .

http://www.loadthegame.com/2014/06/02/m ... ming-soon/

tešíme sa na E3 bitches :3
0
0
1566
príspevkov
178
Príspevok nobody » So 07. Jún 2014 23:28:52

Podľa mňa Mafia I najemotívnejší koniec, for me.
Si šťastný?
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ne 08. Jún 2014 0:51:11

tak ak sa dá mafia, automaticky sa musí dať prepojenie s dvojkou, pri ktorom som bol 10 minút WAT, pauznutá hra a oči jak oberyn.. stačila mi sekunda cutscény v dvojke, čo asi každému..
0
0
142
príspevkov
45
Príspevok weed » Ne 08. Jún 2014 12:02:47

Ja používam origin čo by si rád? :)
IT'S NOT ABOUT DESTINATION IT'S ABOUT THE JOURNEY
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Ne 08. Jún 2014 15:47:07

weed napísal:

Ja používam origin čo by si rád? :)

vyriešili sme to :)
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia