Co Momentalne Hrate?

/ 568 príspevkov /
Od hráčov pre hráčov - singleplayer, multiplayer, novinky a diskusia.
Užívateľov profilový obrázok
396
príspevkov
19
Príspevok Gab » Ut 30. Aug 2011 16:43:57

B4ROK napísal:som si kupil v tescu battlefield bad company 2 (ok mama kupila) 10 eur maju akciu teraz na to ci kokot pecka hra, i ked na PC kde mi ide crisis najnovsi co mi neseka ale toto mi seka, musim ti hrat na notebooku ale tu mi to ide super, cisto ako keby som film pozeral, pecka hra,,, ked to hrate po nete

battlefield 3 v oktobri ;> Tesim sa jak na take care, a neviem ci si mam kupit novy komp alebo ps3:/
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Ut 30. Aug 2011 17:07:21

podla toho jaky mas pc... ps3 kupis od ruky aj za 250 s games, a pc dobry kupis za 600-700 na hry cisto ale mam pocit ze na pc nevychadzaju tak kvalitne hry ako na ps3 ale zase grafika je lepsia na pc... jaky mas PC?
Obrázok
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 30. Aug 2011 17:36:49

B4ROK napísal:ze na pc nevychadzaju tak kvalitne hry ako na ps3

vtipalek

PC = lepsi vykon, go for it
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
218
príspevkov
1
Príspevok zpek » Ut 30. Aug 2011 18:19:38

adel napísal:

vtipalek

play station exkluzivity nič neprejebe (god of war, crash bandicoot heh, hocjaké mlátičky ako tekken)... play station to je komfort luxus štýl ktorý je môjmu srdcu najbližší ... najviac problémové pre plejko sú strielačky kde analogom zameriavať to je nočná mora... ale tak to ja veľmi nemusím.. a ako je to riešené pre GTA tak to stačí... a to tiež jazda autom v GTA na plejku >>> jazda na PC
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 30. Aug 2011 20:54:55

nehovorim ze playstation je na picu, super konzola, a uznavam ze obe druhy gamingu maju nieco do seba, ale pre niekoho kto si ide FPSka, strategie apod. veci je PC winner, takisto pre tych co maju radi najlepsi vykon, samozrejme, ze konzoly maju svoje vyhody, ako to ze nepotrebujes upgrade, je to ovela lacnejsie atd, a co sa tyka playstation exkluzivit, tak tie co si ty napisal by som urcite nevytiahol. podla mna skor veci ako uncharted (to nema urcite nahradu), potom killzone, ale kvalitnych strielaciek je po kokot, heavy rain, infamous. mimochodom tekken neni playstation exkluzivita uz nejaku dobu, a nasiel by som lepsiu mlaticku, sestka ma prestala nudit zo vsetkych tekkenov najrychlejsie
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » St 31. Aug 2011 1:50:03

adel napísal:

vtipalek

zle som sa vyjadril myslel som to tak ze viac hier na ps3 vychadza,a kvalitnych, potom ani bud hru nedaju na PC alebo musis rok cakat(GTA séria) a celkovo zoberes hraciu konzolu na byt a je zabava, mne sa zda ze celkovo ten zaner PC hier vymrel, ved pred 4-5 rokmi bolo plno hier co hrat a bola super hratelnost a teraz? pfff.
Obrázok
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » St 31. Aug 2011 2:05:10

B4ROK napísal:viac hier na ps3 vychadza,a kvalitnych

kokotina jak svet, na komp mas nespocet strategii, rpgčiek a dalsich hier, ktore na konzole nikdy nebudu, exkluzivit pre konzoly, ktore stoja za to zratam na dvoch rukach

B4ROK napísal:potom ani bud hru nedaju na PC alebo musis rok cakat(GTA séria)

GTA seria a co este? Read Dead Redemption a LA Noire? Az jedno vydavatelstvo tym padom ?

B4ROK napísal:mne sa zda ze celkovo ten zaner PC hier vymrel, ved pred 4-5 rokmi bolo plno hier co hrat a bola super hratelnost a teraz? pfff.

a na tuto megakokotinu ti mozem iba povedat, ze si dost mlady na to aby si trpel "dedkovstvim"
0
0
267
príspevkov
3
Príspevok maros » St 31. Aug 2011 12:02:27

kolko krat uz to pc hranie "vymrelo" a stale tu je v plnej sile. jedine co v sucastnosti nici hry (ale to je vseobecne, nielen na pc) su velke vydavatelstva, ktore tlacia na vyvojarov, aby svoje hry orezavali smerom ku casual hraniu a nutia vydavat nedokoncene hry (v zmysle, ze im urezu niekolko levelov a featur, ktore ptm vydaju v spoplatnenych dlc, ktore uz boli davno hotove zaroven z hrou)
vyjde nova generacia konzol a konzolisti budu zas kricat, ze pc hranie vymiera. ale zas sa budu mylit, budu sa mylit aj ked vyjde xbox 1440 a ps 10.
pc podporuje kutilskeho konicka, takze stale tu budu nadsenci, ktory si budu tunit svoje masiny, aby mohli hrat nove hry v najvyssej kvalite.
jedina vec co moze ohrozit konzoly a pc hranie, je terminalovy system (onlive, gaikai), kde potrebujete len pocitac s vysokorychlostnym netom a môzete na dialku zo serveru hrat co sa vam zachce aj na 486-ke.
Obrázok
"Hated by most, loved by few..."
0
0
396
príspevkov
19
Príspevok Gab » St 31. Aug 2011 12:32:32

Uz idete do offtopicu :p aj ked som to cele zacal asi ja :D

btw k teme, som si nainstaloval deus ex, ejha zatial šupa :P
0
0
villain in my city
350
príspevkov
119
Príspevok gree.n » St 31. Aug 2011 12:36:12

Obrázok
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » St 31. Aug 2011 13:31:55

vyzera to super, ale tych 320 giga nechapem
0
0
267
príspevkov
3
Príspevok maros » St 31. Aug 2011 14:32:12

dost malo na hry, smfh.
Obrázok
0
0
396
príspevkov
19
Príspevok Gab » St 31. Aug 2011 16:04:14

gree.n napísal:http://www.pcgamingisnotdead.com keke

a 3000 eur
0
0
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » St 31. Aug 2011 16:43:01

konecne som dnes presiel dukea, hlasky a "haluze" za 10/10, ale dej, hratelnost, grafika, linearita atd. za 5-6 :(
skoda toho, malo to potencial, bavil som sa a miestami som sa hrozne nudil, musel davat dnove pauzy medzi levelmi, smh...

teraz skusim asi deusa alebo dvojku mass effect, neviem sa rozhodnut :D
"Lenivosť sa nedá odfláknuť, to sa musí robiť profesionálne." © Miloš Forman
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » St 31. Aug 2011 16:47:16

ja rozmyslam tiez nad deus exom. je aj cestina, chcem si uzit pribeh, no uvidime. *yum*
Obrázok
0
0
396
príspevkov
19
Príspevok Gab » St 31. Aug 2011 17:53:21

kesty napísal:konecne som dnes presiel dukea, hlasky a "haluze" za 10/10, ale dej, hratelnost, grafika, linearita atd. za 5-6 :(
skoda toho, malo to potencial, bavil som sa a miestami som sa hrozne nudil, musel davat dnove pauzy medzi levelmi, smh...

teraz skusim asi deusa alebo dvojku mass effect, neviem sa rozhodnut :D

deus ma bavi viac, o dost nez ME2
0
0
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » St 31. Aug 2011 18:26:32

jo, ale ja som cerstvo po jednotke, tak ma laka pokracovat v tom...ked mna ten deus (jedna) tak nebavil :/ dvojku som ani nehral, tak neviem....ale vyzera to lakavo..
"Lenivosť sa nedá odfláknuť, to sa musí robiť profesionálne." © Miloš Forman
0
0
267
príspevkov
3
Príspevok maros » St 31. Aug 2011 22:20:30

nainstaloval som si po dlhach planoch dragon age: origins a necakal som ze ma to tak vtiahne.
Obrázok
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Št 01. Sep 2011 12:56:18

ok hral som asi 10 minut ten novy deus ex, atmosfera zatial super, len keby bolo normalne mieritko, nie ten cerveny laserik ktorym hovno vidim, :x
Obrázok
0
0
1322
príspevkov
3
Príspevok Filipito » Št 01. Sep 2011 14:37:38

momentalne ficim na hre Bastion a NFS Shift 2 (chcem to už konečne prejsť)
Support movement
http://www.datpiff.com/mixtapes-search.php?criteria=dope+nights&x=-1384&y=-284
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia