Co Momentalne Hrate?

/ 568 príspevkov /
Od hráčov pre hráčov - singleplayer, multiplayer, novinky a diskusia.
Užívateľov profilový obrázok
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » So 30. Júl 2011 20:02:45

Oprasil som gt5, volant a playset a idem drtit po neviem akej dobe.

Niekto pridte, zahrame

*fa*
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Ne 31. Júl 2011 21:29:49

teraz som stiahol OPERATION FLASHPOINT: RED RIVER hra je stara par mesiacov, screeny sa mi pacili. na youtube bolo celkom malo videii z gameplay, a vtedy som zacal tusit ze je zle nedobre, otrasna grafika. prisaham toto co boli screeny to niesu priam z tej hry, vsetko som dal na full pritom, hratelnost v riti, vojak 5 metrov predomnou a ani nevystreli, ptm zabijem vojaka o 10 sekund telo zmizne,... jednym slovom 30 minut v riti, zahral som si este aj druhu misiu, nech dam tej hre sancu, ale aj to dopadlo katastrofalne. pozrel som si aj recenzie ze ta hra bezi na niekolko rokov starom egnine *rage*

rozmyslal som ze si stiahnem soldier of fortune prvé ale asi to nerozbehnem na window 7 či?
Obrázok
0
0
342
príspevkov
0
Príspevok Sayrayt » Ne 31. Júl 2011 23:24:47

SoF 2 je mrte... rozbehnes podla mna, tak stare to neni...
0
0
267
príspevkov
3
Príspevok maros » Ut 02. Aug 2011 0:42:31

Singularity silno odporucam. hracom neznama hra, ktora si urcite zasluzi pozornost. dnes som to nainstaloval a presedel pri tom dost dlho, bojim sa vsak, ze ked to zapnem zajtra, tak to aj prejdem :D
v hre sa ujmete role vojaka, ktory uviazne na jednom ruskom ostrove a ma poruke zariadenie na ovladanie casu a priestoru. pocas hry su stale pridavane nejake novinky, vylepsenia atd. nenudim sa zatial ani minutu.
Obrázok
"Hated by most, loved by few..."
0
0
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » Ut 02. Aug 2011 1:13:09

dnes som videl tie videa na Hard Reset, celkom ma to zaujalo, skoda len ze to ma byt cistokrvne FPS a nie aj s prvkami RPG...davnejsie som videl trailer na PRey 2 a to ma tiez veeelmi zaujalo...hry odohravajuce sa v nejakom vytvorenom vesmire based on Blade Runner n shit, to by som si dal, neviete o nejakej podobnej ? Proste rpgcko, nieco ako KoToR, len nie zo sveta SW...skoda ze niekto nieco take nespravil, temnu atmosfericku sci-fi FPS/RPG kde hras za lovca ludi alebo niekoho podobneho...na to Prey sa tesim dost, snad to rozchodim..
"Lenivosť sa nedá odfláknuť, to sa musí robiť profesionálne." © Miloš Forman
0
0
267
príspevkov
3
Príspevok maros » Ut 02. Aug 2011 1:21:16

mass effect 1 a 2 nic? v dvojke je skvela hudba a aj niektore prostredia pripominajuce blade runnera. jednotka je viac rpg, dvojka je ovela viac akcnejsia. Osobne mam radsej dvojku, planujem si to dat znova este raz a pripravit sa tak na zaver trilogie 8). je to od bioware, takze podobnost s kotorom je tam znacna. To singularity co som spominal ma dost rpg prvkov.

ps: to hard reset ma mat nejake rpg prvky, alebo vylepsenia zbrani
Obrázok
0
0
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » Ut 02. Aug 2011 1:43:46

diki za tipy, mass effect som este neskusal, lebo to na mna vzdy posobilo tak moc nabliskane, ja som chcel skor nieco ako fallout, proste otrhany hnedy kabat a pod nim plazmova puska :D ale ak vravis ze dobre, tak zrejme vyskusam, ako sa poznam tak skor jednotku a ak zabavi, tak aj dvojku..
singularity som hned kukol gameplay videos a pripomina mi to dooma 3 x half-life 2, cize dobre veci, ale nemam moc chut na zabijanie zombikov v temnych zakutiach, pride mi to klišé, aj ked ovladanie casu je zaujimave, ale momentalne by som dal prednost radsej tomu mass efectu, tusim ho dam stahovat..
0
0
267
príspevkov
3
Príspevok maros » Ut 02. Aug 2011 10:47:36

stahuj ME istotne. zabava na dlhe hodiny
Obrázok
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ut 02. Aug 2011 13:52:43

Ja hrávam akurát tak NBA 2k9 a NHL 2009 (ak by chcel niekto zahrať, ozvite sa) ;) inak nikdy neviem čo si mám stiahnuť, bo nejako ma tie nové premakané hry nebavia :?
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
122
príspevkov
0
Príspevok Lenivec » Ut 02. Aug 2011 21:24:48

fuu ten Mass Effect stiahnem asi aj ja tiež momentalne hladam niečo ako FPS s RPG prvkami *kitteh*
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Pi 05. Aug 2011 14:03:14

mass effect je third person.

fps s rpg prvkami - fallout asi poznas, tak potom borderlands je nenormalne, ak ti nebude vadit ten animovany styl.
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Pi 05. Aug 2011 14:46:07

zacal som hrat odznova Wow. skurvene leto. *fa*
Obrázok
0
0
SRS
2689
príspevkov
835
Príspevok flash » So 06. Aug 2011 0:25:00

*happyface*

Ja som zas prestal ale namotal som sa na to drbnute League of Legends *fa*
ask.fm/reflasherObrázok
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » So 06. Aug 2011 0:29:57

vymenil si jednu zavislost za druhu :D
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » Ne 07. Aug 2011 3:08:26

masseffektím teraz jedna radosť *epicwin* super to je!
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ne 07. Aug 2011 3:24:51

tomu ver, fapovat sa ale bude na trojke
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » Ut 16. Aug 2011 19:48:36

okay, mass effect 1 prejdeny (ja viem, som late as fuck)
druhy sa stahuje, zatial skusam toho Duka, ze co to bude, uz som niekde v polke a zaciatok uplne zabavny, no teraz to zacina byt dost nuda, tak som zvedavyna zvysok a koniec...
0
0
542
príspevkov
1
Príspevok maki » Po 29. Aug 2011 22:38:33

Dragon Age 2 - importl jsem postavu z 1čky..doufám ,že to nebude takovej propadák jak se povídá
Obrázok
0
0
267
príspevkov
3
Príspevok maros » Ut 30. Aug 2011 0:45:03

deus ex: human Revolution
omg, to je tak skvela hra, ze ju hram aj napriek sekaniu :/ (nechapem vobec, preco seka, ked je podla seckeho dobre optimalizovana a moj ntb je niekde nad minimalnymi poziadavkami)
Obrázok
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Ut 30. Aug 2011 16:22:56

som si kupil v tescu battlefield bad company 2 (ok mama kupila) 10 eur maju akciu teraz na to ci kokot pecka hra, i ked na PC kde mi ide crisis najnovsi co mi neseka ale toto mi seka, musim ti hrat na notebooku ale tu mi to ide super, cisto ako keby som film pozeral, pecka hra,,, ked to hrate po nete
Obrázok
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia