85101

/ 244 príspevkov /
Všetko z domácej scény.
Užívateľov profilový obrázok
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Pi 28. Feb 2014 1:04:12

Ptm som tu na to sam :(
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
731
príspevkov
34
Príspevok marteenooo » Pi 28. Feb 2014 1:06:23

to uplne staci
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Pi 28. Feb 2014 1:19:33

premenujte temu "ako Adel s veternymi mlynmi bojoval..." 8-)
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Pi 28. Feb 2014 2:17:21

abel ja uz som vo svojom zivote stravil tolko casu logickym argumentovanim takymto pomylencom ze uz ma to ani po prve nebavi a po druhe si oni pojdu aj tak dalej to svoje. pokial niekto neni prirodzene inteligentny nato aby si vedel sam od seba dat dve a dve dokopy a vedel posudit co je zle a co nie tak si ja nanho uz svoje prsty a usta drat nebudem. aj tak je vacsina naroda ak nie planety tak kratkozraka ze im stacia tie ich prvoplanove dogmy typu cigani su kurvy co nic nerobia a kradnu, buzeranti spinavi sa jebu do riti, zid vladne svetu, na slovensku po slovensky a negri patria do afriky. mam ich seckych v pici, obklopujem sa ludmi co vedia a ostatni mozu dakovat "bohu" ze sa na jebnutost neumiera.dakujempeknedovideniadobrunoc
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0
209
príspevkov
35
Príspevok Raps19 » Pi 28. Feb 2014 6:56:01

Ja som nikdy nerozdeloval ludi podla farby koze alebo ineho vyznania alebo niecomu inemu cize za to Kaliho podavanie ruk a podobne hluposti je to pre mna tiez nepochopitelne a nepripustne.Adel dakujem za tvoje historicke fakty a informacie o nacizme bez teba by som to vazne nevedel otvoril si mi oci.Uz to ani nebudem dalej citat kedze nakoniec som zistil ze Separ je vlastne inteligentny a Kaliho rozhovor bol cely o jeho sympatizovaniu k nacizmu.
1
1
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Pi 28. Feb 2014 13:12:41

Zabudate na to ze vy nesuhlasite s kazdym clovekom, s ktorym si podavate ruku alebo o s jeho ideologiou. Vobec sa nezastavam nazi ideologie len s niektorymi ludmi proste ked nemam problem osobny tak mi nevadia.
Podla logiky niektorych ludi na tomto fore by som mal kazdeho katolika mat za kokota preto lebo kedysi cirkev zabila vela ludi pocas inkvizicie. Alebo rovno niektori zapaleni intelektuali tuto verim ze chodia kupovat chlib iba do obchodu kde zarucene nikto z personalu si nepodava s nackami ruky. Proste mi to pride ako robenie z komara somara.

Co mi pride trochu luto ked vidim ze ludia ako adel robia kvalitnu pracu pre tento web, takze nema v hlave nasrate
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Pi 28. Feb 2014 13:26:09

esteze v tom nesom zatiahnuty, lebo nerobim kvalitnu pracu :(
Obrázok
0
0
idem grindin ako Koston
1678
príspevkov
688
Príspevok flintmarcus » Pi 28. Feb 2014 18:54:20

feiron napísal:preto je nato taky citlivy a pozera pred spanim pod postel ci tam nema nacka

v posteli so 40tkou
1
1
113
príspevkov
9
Príspevok JBMNT » Pi 28. Feb 2014 20:31:54

[quote="janko503"
Podla logiky niektorych ludi na tomto fore by som mal kazdeho katolika mat za kokota preto lebo kedysi cirkev zabila vela ludi pocas inkvizicie. [/quote]

zabudaš že tie najhoršie svinstva čo nackovia napachali sa stali "len" pred 70rokmi..celkovo porovnať nacisticku ideologiu s katolikmi je trocha mimo.

Ja osobne by som kamarata ktory je nacek mať nemohol , nedokazal by som byť s takym človekom v jednej miestnosti.
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Pi 28. Feb 2014 20:52:08

rozdiel je ten ze katolici povacsine vedia ze inkvizicia/kriziacke vypravy boli kokotiny a cirkev sa za ne (myslim) ospravedlnila. coz sa o neonacistoch povedat neda
chat shit get banned
1
1
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Pi 28. Feb 2014 21:16:08

ospravedlnili ale to nie je to iste, katolici, komunisti, whatever, mozeme si o nich mysliet co len chceme, ale fakt je ten, ze ich teoria sa zaklada na niecom inom nez je ich prax, co je samozrejme pokrytecke, ale dnesni katolici nepalia carodejnice a dnesni komunisti nemaju gulagy ale akurat tak mitingy a vo volbach 1 percento (ked sa bavime o Slovensku). nackovia su ti, ktori to maju v prvom rade v ideologii, cize kazdy kto sa k nim radi sa hlasi k ideologii, ktora hovori ze biela rasa je top topov a ostatni by mali byt vyhladeni, v lepsom pripade zotroceni, moja manka je katolicka, ale nehlasi sa k paleniu carodejnic, tam je ten hlavny rozdiel, cim by som nejak nechcel obhajovat katolikov, ani krestanstvo ako celok a uz vobec nie nabozenstvo, ale banda miništrantov ti v piatok vecer picu nerozbije
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
3
3
731
príspevkov
34
Príspevok marteenooo » Pi 28. Feb 2014 21:25:56

adel napísal:k ideologii, ktora hovori ze nemecky narod je top topov a ostatni by mali byt vyhladeni, v lepsom pripade zotroceni
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Pi 28. Feb 2014 21:38:00

adel, viem, že som ti dávala túto otázku ale si mi neodpovedal tak to skúsim ešte raz. radíš sa k nejakému náboženstvu alebo si ateista?
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Pi 28. Feb 2014 21:41:54

moj nazor na boha zdielam s mojim oblubenym filozofom, nebohym Ladislavom Meliškom, nech mu je zem lahka, btw, mal by som to tu premazat pokial ostatni nebudu dalej reagovat
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 01. Mar 2014 4:07:18

adel napísal:...ale banda miništrantov ti v piatok vecer picu nerozbije

*awyeah*

inac s tym co pises nemozem nesuhlasit. ;)

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » So 01. Mar 2014 11:32:53

Rly? to od politickych ideologii chcete prist k nabozenskym? Podla mna fanatik v hocijakom smere je zlo. Ale kedze gausovo rozdelenie IQ nepusti a dokonca si z nas evoloucia este aj robi dobry den a posuva stred do lava, tak sa nemozme cudovat ze opat pribuda ludi s IQ 88. Len je divne ked sa nejaky slovan spaja s touto ideologiou, kedze sme boli v poradovniku. A dajte to prec aj celu temu Kali aj tak patri do ostatnej hudby.
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
1378
príspevkov
48
Príspevok Stoky111 » Ne 23. Mar 2014 17:47:56

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=J3G9NwoxDpI[/youtube]
Obrázok
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Ne 23. Mar 2014 18:25:16

tak ked vy mate problemy s nimi sediet v miestnosti, fajn, ja by som tiez mal problem, keby mi niekto hustil ich keci do hlavy... nastastie ale poznam umenie dialogu a nevidim dovod sa s nackom rozpravat o ideologiach, lebo viem ze sa nezhodneme... to ale neznamena ze ten clovek nerobi v zivote nic ine nez rozsirovanie svojej ideologie, oni tiez maju svoj sukromny zivot, zaluby a neviem co, s vela "nackami" som si musel "podavat ruky" aj skrz pracovne povinnosti a pod. ale nepodaval som si ich kvoli tomu ze su nackovia ale kvoli tomu ze som od nich potreboval alebo oni, zatial co vasa logika hovori ze nacek je vecny kokot a ze nic zmysluplne nemoze v zivote robit a ze vobec sa od neho nic neda napr. kupit alebo ho zamestnat, zarucene nemoze robit dobre svoju pracu a spolupracovat napr. so mnou, a ze by bolo vlastne dobre ich vsetkych vystrielat

btw. novy track je fakt super, necakal som ze ma to tak bude bavit po tych jeho srackach
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ne 23. Mar 2014 18:30:51

to si 3 tyzdne pisal?
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Ne 23. Mar 2014 18:37:06

nie ja som si precital tie veci dnes a myslel som si ze to je nove
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia