85101

/ 244 príspevkov /
Všetko z domácej scény.
Užívateľov profilový obrázok
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Št 27. Feb 2014 22:32:27

janko503 napísal:adel, povodne som iba chcel zdoraznit ze to aky ma vztah s nackami asi nema nic s rozhovorom spolocne

a prepac, ze nerozdelujem ludi na dobrych a nackov, pokial sa hocikto akykolvek ku mne sprava dobre tak sa k nemu spravam dobre aj ja alebo ho aspon pozdravim... v mojom okoli mam zopar nackov alebo ludi ktori s nimi nemaju problem, nevyhladavam ich ale ked nahodou sa nejako dostaneme k sebe a nejako si pomozeme tak ho nebojkotujem kvoli tomu aky ma nazor na niektore veci... to ze ja nepodporujem ich idelogiu o mne vedia a zatial ma nikto z nich kvoli tomu nevypol dokonca ani nijak nevypicoval proste to spolu neriesime a bodka. nackovia ktorych poznam maju normalne roboty a aj zaluby, takze riesime to co nas spaja nie to co nas oddeluje, mozno ty si takych nestretol alebo si proste zaujaty

Voci nim zaujaty? Lol chlapci ja neviem ci vas toto rodicia neucili doma alebo ste prepadali z dejepisu.

Byt zastancom nacizmu to nie je hobby, to nie je odlisny nazor. To je zlocin ale najme je to ideologia ktora obhajuje spravanie ludi ktori zacali najvacsi konflikt v dejinach tejto planety vy nevzdelanci drbnuti, toto nie je vec ze aaa moj kamos voli kdh/smer tak jbmnt inak je v pohode, toto je otazka moralnych hodnot daneho cloveka, pre vacsinu normalnych dealbreaker ffs, sa uvedomte dpc, ze mam za nackov kamosov a je to okay, to si bud sprosty alebo si moralne na ich urovni
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Št 27. Feb 2014 22:35:14

ja nesympatizujem s ideologiou s ktorou oni sympatizuju to ale neznamena ze ten clovek nie je schopny nic dobre pre mna spravit, ja neriesim ako sa spravaju k druhym pokial to nie je niekto na kom mi zalezi neni som policajt sudca ani ich manka, resp. nie ze neriesim ale necitim sa byt ten kto by ich za to mal "trestat" tym ze aj ja sa zacnem k nim spravat ako kokot ked oni sa ku mne spravaju okej a k inym na kokot... V com by som potom bol lepsi od tych nackov?

a samozrejme nehovorim o vsetkych nackoch len vravim ze tych co ja poznam, s nimi som ja nemal problem nikdy a ani moji znami ktori nepatria do nazi komunity, mozno som mal stastie

nemehlo mozno je to extrem ale v podstate je to tak, nevravim ze mi to je jedno ale proste snazim sa vyhybat konfliktom a toto je jedna z ciest... samozrejme keby niekoho niekto zabil tak asi sa zachovam inak... ale ked sme pri extremoch - podla vasej filozofie sa mam k niekomu kto pocuva Bacila a Rakbyho spravat ako ku kokotovi lebo ma iny nazor na veci ako ja

edit: po precitani adelovho komentu: takze ku kazdemu komunistovi sa tiez mam spravat ako kkt za to ze co privrzenci podobnej ideologie narobili tiez dost zla a bolo to pomaly horsie a viac ako spravili nackovia?
-1
-1
76
príspevkov
23
Príspevok anonym555 » Št 27. Feb 2014 22:37:59

lol
Say no to soft drugs!
0
0
831
príspevkov
219
Príspevok eklips » Št 27. Feb 2014 22:38:05

adel ale tak zas musíš myslieť aj na to že za nácka sa dnes považuje už aj človek ktorý sa stotožňuje už len s pár názormi nacistického systému (nemôžeš povedať že všetky boli zlé) a potom ludia hovoria "kamarát je nacek a je uplne vpoho"
www.dribbble.com/SimonKrivda
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Št 27. Feb 2014 22:43:53

a ktore boli dobre? vyhladenie slovanov?
Obrázok
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Št 27. Feb 2014 22:45:10

napis na cigaretach, ze mozu zabijat :D (pokus o joke)
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 27. Feb 2014 22:47:05

janko503 napísal:edit: po precitani adelovho komentu: takze ku kazdemu komunistovi sa tiez mam spravat ako kkt za to ze co privrzenci podobnej ideologie narobili tiez dost zla a bolo to pomaly horsie a viac ako spravili nackovia?

nenapadaju ma vhodne slova ako ti odpovedat. mozno len ano
chat shit get banned
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Št 27. Feb 2014 22:48:44

Eklips napísal:adel ale tak zas musíš myslieť aj na to že za nácka sa dnes považuje už aj človek ktorý sa stotožňuje už len s pár názormi nacistického systému (nemôžeš povedať že všetky boli zlé) a potom ludia hovoria "kamarát je nacek a je uplne vpoho"

Ano mozem povedat ze vsetky boli zle :D pre kristove rany kde to som

A janko ne neni to iste jak ked pocuva bacila a rakbyho pretoze bacil a rakby nerozbijaju ludom hlavy za to ze maju dlhe vlasy alebo tmavu plet, rovnako ako dnesni komunisti ked uz sme pritom, ale ano keby mam znameho komunistu tak ho urcite povazujem za pojasenca, ale byt zastancom nefungujucej ekonomickej teorie je horsie ako byt zastancom plynovych komor a je smutne ze vam to musi clovek vysvetlovat
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
831
príspevkov
219
Príspevok eklips » Št 27. Feb 2014 22:55:42

michal- napísal:a ktore boli dobre? vyhladenie slovanov?

Napríklad pozícia, resp myšlienka pozicie voči imigrantom (nie násilná, aj keď to hovorím asi viac o neonacizme)
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Št 27. Feb 2014 22:57:17

imigranti. :D Adel ta znici
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
1
1
831
príspevkov
219
Príspevok eklips » Št 27. Feb 2014 22:59:37

Ja to nemyslím zle, myšlienka je aby za imigráciu niečo museli zaplatiť/spraviť(neviem nájsť správne slovo) a nehrnuli sa tak ludia do krajín len kvôli lepším podmienkam čo postupne ruinuje ekonomiku
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Št 27. Feb 2014 23:06:10

to s tym bacilom a rakbym bol tiez "extrem" ako ked nemehlo napisal ze by mi nevadilo keby nejaky clovek ktory zabija ludi sa ku mne sprava v pohode, ked uz sme ale pri tom, bacil a rakby robia dementnu hudbu aj o chlaste ktora hra na party, takze propaguju alkoholizmus ktory tiez moze zabijat ludi :D

a ideologia, nackovia, komunisti a neviem co, to je tiez o nazore... takze kazdy kto co i len trochu inklinuje k hociktorej z nich je kokot, popravde niektori ludia ktori hovoria o tom ako bolo dobre v niektorych veciach za komunizmu nie su daleko od pravdy, ten tipek ktory kandiduje za KSS nahodou povedal niektore zmysluplne veci a neznel ako pojasenec, ale hej, vsetci nackovia, komunisti a dopln si este lubovolne ideologicke skupiny (v mojom pripade napr. anarchisti) su kokoti a treba s nimi do plynu najlepsie, a potom sa tvarit ze si neni horsi ako nackovia
0
0
731
príspevkov
34
Príspevok marteenooo » Št 27. Feb 2014 23:11:45

janko503 napísal:treba s nimi do plynu najlepsie

tak uz vsetci chapeme
0
0
627
príspevkov
114
Príspevok ExoticDrink » Št 27. Feb 2014 23:53:24

cigan je najvacsi mafian
1
1
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Št 27. Feb 2014 23:54:11

marteno super este napis ze som nacek
0
0
731
príspevkov
34
Príspevok marteenooo » Št 27. Feb 2014 23:56:37

nic take som tym nechcel naznacit.. ale pride ti normalne nieco taketo povedat?
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Pi 28. Feb 2014 0:02:24

Tebe pride byt normalne rypat bez toho aby si si zrejme precital predosle posty pre kontext? Precitaj si to predtym aj to co napisal adel a pochopis ze to nie je z "mojho" pohladu. To adel vidi vsetkych nackov ako kokotov a komunistov ako pojasencov, nie ja.
0
0
731
príspevkov
34
Príspevok marteenooo » Pi 28. Feb 2014 0:15:52

ja som si predosle posty precital.. ja teraz neriesim vase nazory

ide mi o to ze taketo vyjadrovanie mi vobec nepride normalne.. teda u nackov mi to nevadi a to preto ze ked teda taketo svinstva stvarali a neonacisti podporuju tuto najprijebanejsiu ideologiu tak nech si to okusia sami ale preco by mali ist do plynu komunisti alebo anarchisti?

asi som prilis mlady aby som to pochopil
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Pi 28. Feb 2014 0:36:51

No anarchistov som dost nepochopil
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Pi 28. Feb 2014 0:58:15

a taky pekny post som mal rozpisany.ale jbmnt
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0