85101

/ 244 príspevkov /
Všetko z domácej scény.
Užívateľov profilový obrázok
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Št 27. Feb 2014 17:43:41

tu ide asi aj o to, ze cavo je pojašeny nacek, uplne obycajny neonacista, ktory to potom v rozhovore hra na chutnuckeho - a toto bol este rozhovor v cisto "rapovej relacii". ved parkrat o sebe nechal urobit aj clanok/rozhovor v slovenskych bulvarnych mainstream mediach, kde boli titulky typu "som slusnak" alebo "raper ktory nehresi" a to este len tam zo seba robi chutnuckeho. to este aj suvereno mi pride sympatickejsi, lebo ten je chutnucky aj v reale, ne len v rozhovoroch. jo a nepoznam asi skutocne kvalitneho a vsoebecne respektovaneho (vratane jedincov co maju conscious tvorbu jak sa hovori) rappera, ktory sa zo seba robi hentakeho chutnuckeho wannabe intelektuala v rozhovoroch jak on, ci uz si zoberes napr. Sluga z atmosphere, evidencea, kanyeho, jiggu (a to je clovek co jedna s trochu inymi ludmi jak osťo), commona, etc. a to su vsetko ludia, ktori su rozumovo vybaveni trosku inak ako koloman magyar
Naposledy upravil/-a michal- v Št 27. Feb 2014 17:48:17, upravené celkom 1 krát.
Obrázok
0
0
76
príspevkov
23
Príspevok anonym555 » Št 27. Feb 2014 17:48:04

ale v tej bunde dopici mu nebolo teplo ? sak Osto kratky rukav..
Say no to soft drugs!
0
0
731
príspevkov
34
Príspevok marteenooo » Št 27. Feb 2014 17:49:20

jak sa vola track s tym klipom?
0
0
https://ask.fm/biggievlado
2024
príspevkov
448
Príspevok Vlado H » Št 27. Feb 2014 17:50:21

m4rteno napísal:jak sa vola track s tym klipom?

pozri si prvu stranu
https://ask.fm/biggievlado
0
0
298
príspevkov
8
Príspevok EdyMatt » Št 27. Feb 2014 18:47:13

Raps, ono ide aj o to, že z akého pohľadu to pozeráš a čo máš brať vtipne a retardovane a čo nie, lenže ako vidím, ty nemáš ani ten zmysel to rozlíšiť.
0
0
209
príspevkov
35
Príspevok Raps19 » Št 27. Feb 2014 18:52:06

To myslis vazne? Ked sa niekto chova ako primitivny tupec a v hlave toho vela nema(hodnotim podla vystupovania) tak to mam brat vtipne? Tvoj uhol pohladu je skvely gratulujem ti
0
0
298
príspevkov
8
Príspevok EdyMatt » Št 27. Feb 2014 19:14:52

nwm, mne nepripadá ako tupec http://www.youtube.com/watch?v=wfo-w8tZqGg .... ale nechcem zase (aspon ja som ho tu prvý nezatiahol do inej temy :D) o nom písať vkuse... adel to presne vystihol.
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Št 27. Feb 2014 20:57:37

to, ze sa zdravi s nackami ako suvisi s kvalitou jeho rozhovoru a jeho prejavom v nom? A mne to osobne nevadi, aspon vidno, ze on nema z nich nijaky komplex a zrejme ich neberie iba ako "nackov", ale rozdeluje ludi (asi) na tych, ako sa spravaju konkretne k nemu.

a ano separ sa vyjadruje ako vacsina sidliskovych tipkov hlavne v ba a zapad ale bohuzial to stale nemeni na tom ze sa sprava ako primitiv aj ked v hlave nasrate nemusi mat

a rozhovor som nevidel mozno si pozriem, nemal som cas takze hlavne prvu cast mojho prispevku treba brat s rezervou
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Št 27. Feb 2014 21:02:31

janko503 napísal:to, ze sa zdravi s nackami ako suvisi s kvalitou jeho rozhovoru a jeho prejavom v nom? A mne to osobne nevadi, aspon vidno, ze on nema z nich nijaky komplex a zrejme ich neberie iba ako "nackov", ale rozdeluje ludi (asi) na tych, ako sa spravaju konkretne k nemu.

a tu je ten rozdiel medzi nami ;)
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Št 27. Feb 2014 21:08:58

cenim ze refresher s nim este nema rozhovor, *wait* http://refresher.sk/5635-Kali-Nikdy-by- ... sistickeho
Obrázok
0
0
962
príspevkov
146
Príspevok Sangala » Št 27. Feb 2014 21:16:10

kej, poďme teda k tej hudbe. Koho si najviac ceníš z CZ/SK hudobnej scény?
KALI: Pokiaľ ide o rap, pravdepodobne Luza, Momo, Ego.

preco ho potom dissol momo ? bolo v tom cosi osobne ? ci len sa mu nepaci ze robi kolotoce?
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Št 27. Feb 2014 21:22:11

http://www.youtube.com/watch?v=wfo-w8tZqGg

Imo tu separó dokázal, že nasraté v hlave nemá. bol v reality 3x ne? čo mu tam má omáčky vyprávať večne, koho by to zaujímalo dookola, mňa ten rozhovor bavil, vie si piču spraviť chalan a ak po tom niekto usúdi že je jebnutý lebo sa nevyjadruje v metaforách tak už fakt neviem kde sme v piči zabudnutej.
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Št 27. Feb 2014 21:31:42

oni tu zo separa este urobia inteligenta *cryy*
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Št 27. Feb 2014 21:53:23

adel, povodne som iba chcel zdoraznit ze to aky ma vztah s nackami asi nema nic s rozhovorom spolocne

a prepac, ze nerozdelujem ludi na dobrych a nackov, pokial sa hocikto akykolvek ku mne sprava dobre tak sa k nemu spravam dobre aj ja alebo ho aspon pozdravim... v mojom okoli mam zopar nackov alebo ludi ktori s nimi nemaju problem, nevyhladavam ich ale ked nahodou sa nejako dostaneme k sebe a nejako si pomozeme tak ho nebojkotujem kvoli tomu aky ma nazor na niektore veci... to ze ja nepodporujem ich idelogiu o mne vedia a zatial ma nikto z nich kvoli tomu nevypol dokonca ani nijak nevypicoval proste to spolu neriesime a bodka. nackovia ktorych poznam maju normalne roboty a aj zaluby, takze riesime to co nas spaja nie to co nas oddeluje, mozno ty si takych nestretol alebo si proste zaujaty
0
0
246
príspevkov
9
Príspevok feiron » Št 27. Feb 2014 22:00:09

ved Adel nema nejake arabske korene? to preto je nato taky citlivy a pozera pred spanim pod postel ci tam nema nacka
Novodobe vzory kedysi by boli brani jak ti chori.
4
4
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Št 27. Feb 2014 22:06:08

na to, aby bol clovek citlivy na neonacistov staci, nech je zdravy.
Obrázok
1
1
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Št 27. Feb 2014 22:06:34

čo z toho keď dajme tomu, že k tebe sa správa normálne a k druhým už ne? beriem ako sa správa celkovo ne?
0
0
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Št 27. Feb 2014 22:08:27

no celkovo sa nacek zvykne spravat ako kokot, cize argument invalid. more nechapem jak mozete s takymito ludmi akokolvek sympatizovat
Obrázok
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Št 27. Feb 2014 22:11:33

ja s nimi nesympatizujem ani náhodou
0
0
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Št 27. Feb 2014 22:27:13

Ale ved kebye okolo janka killujete ludi rad radom ale jeho hladkate tak ste v pohode, ved jemu nerobite nic zle (ano je to extrem ale takto sa podla mna vyjadril)
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia