Delik/Supa/JežišEngerer(Moja reč)

/ 580 príspevkov /
Všetko z domácej scény.
Užívateľov profilový obrázok
434
príspevkov
54
Príspevok KRiS » Pi 13. Feb 2015 15:27:35

Vidime sa dnes v KE :twisted:
0
0
Jimbo je pan
277
príspevkov
10
Príspevok Typektrošku » So 14. Feb 2015 12:38:46

KRiS napísal:Vidime sa dnes v KE :twisted:

haha :D popiči bolo
[hsimg]https://33.media.tumblr.com/f9fe79cff6a3e5810bd7a4d4b00d3477/tumblr_n6gnihnTd71r9cegso1_500.gif[/hsimg]
možem jeeeebať tu stoku
1
1
650
príspevkov
67
Príspevok richard ko » So 14. Feb 2015 12:40:02

bolo super no
last.fm/user/richardkoncol
"mcdonalds je ako michael jordan. vzdy bude najlepsi a nikto s tym nic neurobi." (c) 2015 michal-
Obrázok
0
0
434
príspevkov
54
Príspevok KRiS » So 14. Feb 2015 12:50:03

Typektrošku napísal:haha :D popiči bolo

Dostavas slubenu karmu za tie pulky :D
A ta show včera bola fakt mega. Supa je velmi v pohode tipek.
0
0
Jimbo je pan
277
príspevkov
10
Príspevok Typektrošku » So 14. Feb 2015 14:04:53

hahaha na toto som skoro zabudol :D :D no presne bola dobra show

možem jeeeebať tu stoku
0
0
Prichádza nový Tibčo
1182
príspevkov
43
Príspevok Tibčo » Ne 15. Feb 2015 12:45:41

Ako dlho trva koncert pocas Supovej tour cca?
Nikdy viac žiadne šachy
http://ask.fm/JednoduchoTibor
0
0
Jimbo je pan
277
príspevkov
10
Príspevok Typektrošku » Ne 15. Feb 2015 12:50:57

nvm ale bol dosť dlhy 1h15m určite možno aj viac sa mi zda

možem jeeeebať tu stoku
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » St 18. Feb 2015 14:28:38

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OqTRaXKVYDQ&feature=youtu.be[/youtube]
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
880
príspevkov
261
Príspevok phari » St 18. Feb 2015 15:53:28

hanbim sa, ze tato smazka patrila k mojim oblubenym reperom :(
2
2
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » St 18. Feb 2015 20:39:24

Delik jeb už na to *why* *sadd*
0
0
Prichádza nový Tibčo
1182
príspevkov
43
Príspevok Tibčo » St 18. Feb 2015 20:50:44

veď práve, že sa na to vyjebal.
Nikdy viac žiadne šachy
http://ask.fm/JednoduchoTibor
1
1
198
príspevkov
1
Príspevok Del1ciouss » St 18. Feb 2015 21:12:41

Vždyť je to poměrně dobrý.
0
0
klasik
349
príspevkov
8
Príspevok Trivi » Št 19. Feb 2015 12:56:07

to som ešte mal rad yakshu, stare dobre casy
Obrázok
0
0
picu s ryzu
573
príspevkov
87
Príspevok brokenbones » Št 19. Feb 2015 22:57:29

čo sa stalo medzi ním a yakshom ?
You're drinking your lager out on the field...but your name ain't Karl
0
0
klasik
349
príspevkov
8
Príspevok Trivi » Pi 20. Feb 2015 8:38:08

pokial viem pohadali sa na peniazoch
Obrázok
0
0
376
príspevkov
10
Príspevok ecko3 » Pi 20. Feb 2015 11:40:09

Zastupovať Moju Reč z pozície ich manažera som začal koncom roku 2011 po vydaní klipu Nočný Let. Predchádzalo to skoro 2 roky komunikácií, kedy mi to po prvý krát navrhol Supa. No v tej dobe som sa staral o Queens shopy na Slovensku a nechcel som prijať túto prácu, kým by som na ňu nemal 100% čas. Po zatvorení obchodov sme sa nakoniec dohodli a ich ponuku som prijal. Moje prvé návrhy ohladne budúcnosti kapely boli unplugged album Moja Reč s Komplotom + prizvaný rôzny hudobníci ako hostia a následná komorná šnúra koncertov. Po tomto projekte mal nasledovať projekt s DJ Wichom, ktorý sa vyjadril, že by si vedel predstaviť spraviť s chalanmi album. Tieto plány sa datovali začiatkom roka 2012, no bohužial sa nám ani jeden z týchto projektov nepodarilo zrealizovať. Supa v tej dobe intenzívne pracoval na svojich sólových projektoch a tým pádom sa spoločné práce s kapelou odkladali.

Prišlo to do bodu, kedy sme sa s Delikom a Jožkom Enegerom rozhodli nečakať na Supu, lebo nebolo úplne jasné, kedy by sa dalo na spoločných plánoch pracovať a rozhodli sa vydať XXX Tape. Po jeho vydaní nasledovalo XXX TAPE turné a následne album SLOBODA od Delika. Striedalo sa obdobie rôznych osobných konfliktov, ktoré ale neboli nejak závažné, no pre pokojný chod kapely neprispievali. Taktiež kroky z mojej strany ako s chalanmi spoločne zarábať peniaze neboli úplne domyslené, kedže som nikdy s chalanmi nespísal žiadnu zmlúvu a všetko stálo len na ústnych dohodách, čo pokladám samozrejme za jednu zo svojich najväčších chýb. No zároveň to bola dobrá škola. Každopádne táto chyba nás pravidelne postavila pred rôzne spory o financie, prerozdelovanie % a narušovanie osobných vztahov. Vyústilo to do bodu, kedy som s chalanmi odmietol chodiť na koncerty a naša spolupráca sa postupne minimalizovala. Počas natáčaní v Los Angeles začiatkom roka 2014 som oznámil Delikovi, že po prílete chalanom oznámim, že ako manažer kapely končím, s čím Delik súhlasil, lebo poznal interné spory v kapele a dohodli sme sa na pokračovaní v spolupráci medzi mnou a Delikom, ako členom ILPP.

Po prílete sme všetci vedeli, že ukončenie našej spolupráce visí vo vzduchu, no viac ako pol roka sme sa neboli schopný o tom spoločne porozprávať, čo samozrejme vyústilo v ešte vačšie prehĺbenie našich pracovných aj osobných problémov. Tažko určiť datum, kedy som skončil ako manažer Mojej Reči, no pravdepodne to oficiálne bolo oznamom na fanpage MR. Nasledovalo ešte jedno stretnutie s Jožkom Engererom, ktorý navrhol pokračovanie v spolupráci medzi mnou a MR, no to som priatelsky odmietol, lebo od istej životnej udalosti som sa rozhodol už nevenovať čas a energiu práci, ktorú by som robil len pre finančné zabezpečenie a nemal z nej radosť. Pokračovanie spolupráce s Delikom ako členom ILPP dlho netrvalo. Začali sme spoločne pracovať na jeho EP Rozlučka so slobodou, no pred jeho dokončením sme začali riešiť spätne finančné vyúčtovania, na ktoré sme mali všetci odlišný názor, čo vyústilo k ukončeniu spolupráce medzi ILPP a Delikom.

Aktuálne s Delikom aj členmi MR nemám žiadny pracovný vztah a aj náše osobné vztahy sú na bode mrazu, čo ma samozrejme mrzí, kedže sme spoločne odviedli kus práce a zažili vela silných osobných zážitkov. No ako sa nedávno v jednom rozhovore na túto tému vyjadril Supa: „Ludia sa schádzajú a rozchádzajú“. Každopádne sú chalani ako hudobníci velmi talentovaný a verím, že sa im podarí pracovať na projektoch spoločne, čo je samozrejme ich silná zbraň. Takže aj keď sú naše vztahy aké sú, tak im prajem úspešnú budúcnosť.
Chlapci na "scene" sa diskuju krizom krazom. V pozadi ale cele toto vsetko riadi jeden genius, mastermind. Roko Superstars 2013.
0
0
vyřeš vesmir v komentáři
340
príspevkov
16
Príspevok veeellys » So 21. Feb 2015 19:10:19

takyto supa sa mi viac pači

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dXJvImz0FL8[/youtube]
dni a noci už v tom plavu trochu
0
0
GOPNIK
3428
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » So 21. Feb 2015 19:14:10

supa > delik
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » So 21. Feb 2015 19:21:56

dobre rano, uz asi 5 rokov
chat shit get banned
1
1
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » So 21. Feb 2015 19:30:43

klipík dosť slabota, čakal som dačo zaujímavejšie, lepšie
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia