Delik/Supa/JežišEngerer(Moja reč)

/ 580 príspevkov /
Všetko z domácej scény.
Užívateľov profilový obrázok
1566
príspevkov
178
Príspevok nobody » Ne 08. Feb 2015 20:56:08

Dalyb zajebal mocne, Delik po dlhej dobe tiež nie zle ale ten text, ehh
Si šťastný?
0
0
24
príspevkov
0
Príspevok map90 » Ne 08. Feb 2015 21:59:00

Delik uz vobec nema cim prekvapit, kazdy track rovnaky.
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ne 08. Feb 2015 23:08:47

za čo má mínusku, delik už v každom tracku tie isté rýmy, flow, dokonca aj prednes,.. všetko je to o tom istom.. a mne je zle.. ked si spomeniem jak som si každý den išiel všetky albumy MR..
0
0
880
príspevkov
261
Príspevok phari » Ne 08. Feb 2015 23:32:43

odkedy sa nechal zbicovat, spocitam na jednej ruke clena yakuzy, tracky, ktore ma zaujali, sorry ale nechce sa mi v kazdom tracku pocuvat co robi s mojou bitch za mojim chrbtom, aky ma flow a jak rozdava knockouty

krasne vidiet jak sa vyvija tvorba delika (s yakshom) a supu (bez yakshu)
1
1
298
príspevkov
8
Príspevok EdyMatt » Ne 08. Feb 2015 23:41:29

Phari napísal:odkedy sa nechal zbicovat, spocitam na jednej ruke clena yakuzy, tracky, ktore ma zaujali, sorry ale nechce sa mi v kazdom tracku pocuvat co robi s mojou bitch za mojim chrbtom, aky ma flow a jak rozdava knockouty

krasne vidiet jak sa vyvija tvorba delika (s yakshom) a supu (bez yakshu)

supa bol vždy lepší ako delik, ešte aj na koncertoch...
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
573
Príspevok Moody » Ne 08. Feb 2015 23:42:26

co do toho pletes yakshu? ved oni s nim nemaju uz nic spolocne a delik robi sracky uz dlhsiu dobu. jedina ako tak rozumna vec od neho je na faded a aj to iba preto, lebo mu sadla tema. :roll:
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
962
príspevkov
146
Príspevok Sangala » Ne 08. Feb 2015 23:46:06

tento track je ale este za ery Yakshu
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
573
Príspevok Moody » Ne 08. Feb 2015 23:47:43

ano je za eky Yakshu, ale aj po tom ako sa "rozisli" robi sracky, takze si nemyslim ze to ma velky vpliv na to.

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
880
príspevkov
261
Príspevok phari » Po 09. Feb 2015 0:00:54

Moody napísal:co do toho pletes yakshu? ved oni s nim nemaju uz nic spolocne a delik robi sracky uz dlhsiu dobu. jedina ako tak rozumna vec od neho je na faded a aj to iba preto, lebo mu sadla tema. :roll:

pletem do toho yakshu, lebo to tvoje "robi sracky uz dlhsiu dobu" znamena pre mna od XXX tejpu, to je cca doba ked zacal spolupracovat s yakshom, predtym mal solo projekty ked ma pamat neklame album s Benem a epcko Dajmi5, co boli pre mna kvalitne pociny, neporovnatelne s tym dnesnym shitom co dava von a to, ze uz s yakshom nema nic spolocne nema vobec relevanciu, kedze este nevydal nic z "neyakshovej" ery (faded neviem kedy nahravali), jak bolo spomenute vyssie, ale tiez pochybujem, ze zacne opat robit dobru hudbu
Naposledy upravil/-a phari v Po 09. Feb 2015 0:02:59, upravené celkom 1 krát.
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 09. Feb 2015 0:01:31

A však jak spolu skončili tak nedal von nič, iba Faded a to si písal že je fajn, či?
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Po 09. Feb 2015 2:58:14

myslim, ze Delik je slobodny clovek a jediny vplyv co mal Yaksha moze byt ten, ze si volal znamejsich hosti na featy ako Tinu, Igora Kmeta atd. by ma zaujimalo ako podla vas vyzera debata, kde Yaksha povie Delikovi aby prestal robit to co ho preslavilo, ked ma ako manazer zaujem na co najvacsom uspechu
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
880
príspevkov
261
Príspevok phari » Po 09. Feb 2015 11:20:43

Ja som napísal iba to, že odkedy s ním spolupracuje, tak robí shit. Neviem či mal na to yaksha vplyv, ale pripadá mi to tak, možno sa mýlim, hádať sa neidem.

Však aj Supu sa na asku niekto spýtal, či sa dištancuje od yakshu, lebo zistil jaký je fake a "tlčhuba" a odpovedal, že áno. A potom na otázku, či bola Delikova svadba real napísal "posledný yakshov trik" Tak neviem, možno aj supa je podobného názoru jak ja. A možno nie.
0
0
24
príspevkov
0
Príspevok map90 » Po 09. Feb 2015 11:51:27

Mna v poslednej dobe prestava bavit aj Supa, sa mi zda ze nabieha na nejaku hipstersko/alternativnu vlnu podobne ako Vec v minulosti. Tak ako aj Delik podla mna skor smeruje k horsiemu, a to ho ako cloveka velmi cenim.
0
0
cejtim se jak Leoš Mareš
494
príspevkov
45
Príspevok Trewo » Po 09. Feb 2015 12:05:38

ked si pustim jeho featy aj 4 roky stare, stale mi to pride top a potom si pustim toto tak som smutny a sklamany zaroven
You can say no,
You don't have to get high it's cool,
But I've got flake, blues, MDMA and Peruvian nasal fuel
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Po 09. Feb 2015 13:47:22

presne ako to tu bolo spomenute, sm show, dualshock, dobrí chlapci a album s benem, to boli skvele veci, to čo robí od xxx tejpu, je...ah. žalostne.
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 09. Feb 2015 14:02:38

adel napísal:myslim, ze Delik je slobodny clovek a jediny vplyv co mal Yaksha moze byt ten, ze si volal znamejsich hosti na featy ako Tinu, Igora Kmeta atd. by ma zaujimalo ako podla vas vyzera debata, kde Yaksha povie Delikovi aby prestal robit to co ho preslavilo, ked ma ako manazer zaujem na co najvacsom uspechu

ja suhlasim s nippiem/pharim. MR mala vzdy slabe predaje a preco mala sloboda lepsie? jednak kvoli tomu ujebanemu promu co yaksha vymyslel, vsetka cest, ale aj kvoli tomu ze obsah bol co najviac dumbed-down (neviem dojst na lepsi vyraz) aby tomu porozumelo cca 99% mladych ludi ktori pocuvaju rap aspon okrajovo. cimz padom isla aj kvalita pre nas, ktori sme ho mali velice radi za veci ako album s benem ale aj SM show (nech nejsom zas za pseudointelektuala), uplne dopice. otvorene si povedzme ze zo slobody stali za to mozno dva tracky a aj to je vela
chat shit get banned
1
1
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
573
Príspevok Moody » Po 09. Feb 2015 18:03:47

Phari napísal:Však aj Supu sa na asku niekto spýtal, či sa dištancuje od yakshu, lebo zistil jaký je fake a "tlčhuba" a odpovedal, že áno. A potom na otázku, či bola Delikova svadba real napísal "posledný yakshov trik" Tak neviem, možno aj supa je podobného názoru jak ja. A možno nie.

:roll: :roll: :roll:

0
0
880
príspevkov
261
Príspevok phari » Po 09. Feb 2015 18:26:19

to bolo deep
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
573
Príspevok Moody » Po 09. Feb 2015 19:03:52

ved ale co ti mam na taku picovinu napisat?

0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 09. Feb 2015 19:06:15

mohol by si vysvetlit co je na tom picovina namiesto tohoto mlatenia prazdnej slamy
chat shit get banned
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia