DBNBS//Dobre Bude Neboj Sa

/ 72 príspevkov /
Všetko z domácej scény.
Užívateľov profilový obrázok
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » St 21. Máj 2014 17:49:49

radsej pocuvat o zlatych krizoch, yeezis, bentley a neviemcom od chlapa, ktory je viac ako 15 rokov v hre, na tie krize si SAM zarobil VLASTNYM usilim, talentom a RAPom, nez nejakeho sopliaka co nema ani 20, rapuje non-stop o party, huleni a chlaste, pravdepodobne ho dotuje mamka, nic sam poriadne nespravil (kedy by stihol, ked v kuse "oslavuje" alebo o tom rapuje) a mysli si, ze jeho crew je slovenske YMCMB
2
2
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » St 21. Máj 2014 18:00:30

tebe by mali dat profesuru z marketingosu
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 22. Máj 2014 10:42:51

okopanda napísal:Jop, stačí ak pritom budeš recitovať aký si bohatý, aké zlaté kríže ti visia na krku, že si si kúpil jeezy po piaty krát, rozjebal bentley a že Matky treba jebať. Toť vše :)

povedzl chlapec, ktoreho texty maju taky hlboky zmysel, ze nasupu som zmenil zivotny postoj a zmyslanie. :roll:
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
110
príspevkov
-34
Príspevok okopanda » Ne 25. Máj 2014 10:23:56

janko503 napísal:dufam ze s tymi top "rymami" si robis srandu

Nope nerobím, napríklad pár rýmov zo skladby Pálim:
Troškou trávy- tolko páliť-so mnou starý
Iný pohlad na svet- vidím to tak krásne
Vylihovať v tráve- v piči porád stále
Denne jointa- nie je odpál- chcem je to tak
Tak hrozne vadí- mať dobré stavy
Jebať ne- nechápe- THC- nemal grass

Jediní, kto majú takéto top rýmy na scéne okrem neho sú: Bio, Raklo, Radikal, Stopro, R.S.G, Šimlo, Niečo Iné (Andes, Puerto), Pra3x (Spartak, Demo), Moja Reč, ADiss, Laky, Tretina, Bene (90% rýmov sú takého typu), Status Quo (Pinscher, Ramirez). To je asi všetko, ostatní dávajú hlúpe "rýmy" typu rodiny-dediny, alebo na cirhózu-neurózu, a ľudia im to s radosťou žerú :)
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Ne 25. Máj 2014 11:45:38

nechcel som to takto priamo ale...

ty si dobre prijebany.
Obrázok
5
5
https://ask.fm/biggievlado
2024
príspevkov
448
Príspevok Vlado H » Ne 25. Máj 2014 13:00:45

marketingos
https://ask.fm/biggievlado
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Ne 25. Máj 2014 13:11:30

zamyslel si sa niekedy nad tym ze rymy su iba jedna zo zloziek skladby? aj keby uwe rymoval ako boh pokial je to o kokote (co zatial je) tak bezny clovek si to nepusti bez toho aby mu neklesalo iq

a vrat sa na zs ak tam uz nie si a nastuduj si aspon zakladnu definiciu rymu
toto co ukazal mozno znie akotak dobre ked sa to rychlo povie to ale neznamena ze su to dobre rymy alebo ze su to vobec rymy

toto je ta tvoja top rhymin rsg aj dramatikz
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Md9GMaaeDjc[/youtube]

ale stopra aspon cenim za to ze fakt je "hobby" rapper a nerobi zbytocne ramena a netvari sa ako boss, k ludom ani fake hustla raklo sa ani nema cenu vyjadrovat staci si pustit jeho "rymy" a hlavne flow v dako prezijem; nechapem co robi v tvojom zozname mr, bene a vlastne aj adiss (teraz hodnotim rapperov ako celok, nie ich "rymy")
0
0
110
príspevkov
-34
Príspevok okopanda » Ne 25. Máj 2014 13:40:37

MR, Bene aj ADiss sú v zoznáme kvôli rýmom, o ktorých som písal :) rapové texty nie sul básničky kámo, tu sú iné rýmy. Na zakládke sú pičoviny, ktoré sa sem hodia iba čiastočne. Kvalitný rapový rým je napríklad vylihovať v tráve-v piči porád stále. Vylihovať v tráve= 6 slabík, ide to i i o a a e. V piči porád stále= tiež 6 slabík, a tiež to ide i i o a a e. Tadá, tu máš jeden popiči rým :) Supa dal tiež taký: abnormálne fresh-Handlová je späť. V oboch po päť slabík a v oboch sú slabiky tvorené zo samohlások a o a e e.
Ale tak keď sú ľudia hluchí..... V skladbe Takeshiho flow to Andes pekne povedal, ale málokto to dokáže pochopiť. Taká škoda.
-2
-2
779
príspevkov
157
Príspevok vik » Ne 25. Máj 2014 13:58:12

je mi trapne aj za teba teraz:/
[hsimg]http://i.imgur.com/0MVkchp.jpg[/hsimg]
0
0
vyřeš vesmir v komentáři
340
príspevkov
16
Príspevok veeellys » Ne 25. Máj 2014 14:47:13

sk rap počuvam už par rokov a už fakt nemám chuť sa zamyšlať nad takymi kokotinami ako ty že kde je kolko samohlasok a ake su slabiky... s tym by si prerazil v roku 2005 viac ani nie

ešte som volačo chcel dopiče ale zabudol som bol som vcera na šalat
dni a noci už v tom plavu trochu
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Ne 25. Máj 2014 15:29:11

okopanda napísal:MR, Bene aj ADiss sú v zoznáme kvôli rýmom, o ktorých som písal :) rapové texty nie sul básničky kámo, tu sú iné rýmy. Na zakládke sú pičoviny, ktoré sa sem hodia iba čiastočne. Kvalitný rapový rým je napríklad vylihovať v tráve-v piči porád stále. Vylihovať v tráve= 6 slabík, ide to i i o a a e. V piči porád stále= tiež 6 slabík, a tiež to ide i i o a a e. Tadá, tu máš jeden popiči rým :) Supa dal tiež taký: abnormálne fresh-Handlová je späť. V oboch po päť slabík a v oboch sú slabiky tvorené zo samohlások a o a e e.
Ale tak keď sú ľudia hluchí..... V skladbe Takeshiho flow to Andes pekne povedal, ale málokto to dokáže pochopiť. Taká škoda.

Dostal som prave AIDS
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Ne 25. Máj 2014 15:45:09

a hej ale medzi tymi samohlaskami aj nieco nachadza ak si si to nevsimol... podla teba je tym padom rym aj "buzik" a "duby"?
hentake slovne spojenia zalozene na rymovani cisto spoluhlasok vo vnutri versa ti napise kazdy druhy sedemrocny chlapec...

a to ze sa chlapci citia mat "takeshiho" flow a rapuju ako su inde je pekne ale v skutocnosti to znie iba ako slabsi odvar battle delika ktory to robil roky pred nimi, aj ked nerapuju zle tak nevidim ziadnu vynimocnu osobnost v nich, nic memorable (ty nebodaj vidis?)

rapper musi mat ucho na beaty, charizmu, hlas, flow, musi byt aspon trochu inovativny/originalny, punchlines a aj schopne rymy. vacsina rapperov ktori su "hore" alebo aspon niekedy boli splnali aspon tri kriteria z toho vratane charizmy alebo originality a henti rapperi co si vypisal vacsina maju max. podla teba "rymy" a akytaky flow, inak su ako vajce k vajcu... fakt si radsej pustim nejakeho molocha ktoreho aspon rozoznam medzi tymito "rapsuperstars" a semtam sa aspon snazi povedat nieco co dava zmysel

moj kamos raz trefne poznamenal ked som mu poslal track kde je pns a rsg a potom este ten rsg track s radikalom o rk, si myslel, ze to po slovensky vsetko dava jeden typek... a to je ten problem

edit: ale hej no asi som hejter
0
0
110
príspevkov
-34
Príspevok okopanda » Ne 25. Máj 2014 16:10:59

Jop, buzik duby je rým. Ukáž mi nejaké sedemročné decko čo by to dalo, keď to nedá ani tvoj najoblúbenejší raper :)
Tí, kt. som vypísal majú popiči rýmy, punchlines, flow, ucho na beaty taktiež, charizmu (inak by ich nikto nepočúval ani nepodporoval atď), a sú originálni.
Tvoj kámoš musí byť sakra hluchí, pretože nerozoznať Uweho alebo hocikoho z RSG od Lakyho je moc :D taktiež majú stopro a radikal inú farbu hlasu, čiže asi to jebol len tak, nech je sranda.
Keď si to o sebe myslíš....
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Ne 25. Máj 2014 16:13:38

Minula strana bolo intro,saga pokracuje
0
0
Október 2016
1864
príspevkov
279
Príspevok tralala » Ne 25. Máj 2014 16:37:38

Janko myslel asi tento track, že jeho kamoš si myslel že to dava jeden čávo.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=sbGLoY1uCR4[/youtube]
[hsimg]http://i68.tinypic.com/kasetu.jpg[/hsimg]
1
1
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ne 25. Máj 2014 16:49:46

ja neverim o com sa tu diskutuje...
ten chlapec sa snazil o rap, bohuzial mu to moc neslo tak tu teraz mudruje a niektori mu to zeru a diskutuju tu s nim. *kiddinme*

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Ne 25. Máj 2014 17:29:31

okopanda napísal:popiči rýmy, punchlines, flow, ucho na beaty taktiež, charizmu (inak by ich nikto nepočúval ani nepodporoval atď), a sú originálni.

si si isty ze rozpravas o tych umelcoch, ktorych si tam vypisal?
raklo a punchlines? rsg a charizma? 3/4 tych mcs a originalita? ved uz len RSG zneju ako slabsi naklonovani radikalovia, povedz mi jediny track, kde by rapovali o niecom, co uz niekto pred nimi nedal alebo aspon sposobom akym to nikto iny nedal (ci uz technika alebo myslienky)

a hej tralala presne ten track som myslel :) len sa mi to nechcelo hladat
1
1
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Po 23. Jún 2014 15:22:15

Nic si nevidel
Naposledy upravil/-a jimbo jones v St 25. Jún 2014 9:20:02, upravené celkom 1 krát.
0
0
407
príspevkov
23
Príspevok xslepyx » Po 23. Jún 2014 15:32:09

mne to pride rovnako otrasne :|
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Po 23. Jún 2014 15:33:35

nehovorim ze sa mi to lubi nejak len ma tak napadlo ze niekto svoju karieru niecim takymto rozbieha a stari psi ju niecim takymto koncia.
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia