H16 RYHY HUTBA a BOCH

/ 728 príspevkov /
Všetko z domácej scény.
Užívateľov profilový obrázok
908
príspevkov
66
Príspevok jjake » So 26. Okt 2013 14:03:19

tak ja si pamatam vsetko od zaciatku, este zo zakladky z pomaly prveho stupna, a podla mna sa vzdy drzali s spicke, to ze mali dlhsiu pauzu koli solam, a iba to spiritove sa viac menej uchytilo, to neznamena ze medzi fanusikmi su len deti co si idu noveho cloveka a nie aj ti co si pamataju stare veci, aj ked je asi jasne ze ktori prevazuju
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » So 26. Okt 2013 14:19:40

kanye r napísal:je jasne, ze su daleko aj predajom aj kvalitou za KF, ale ak porovnam s MR ,ked berem veci, co robili ako skupina, tak su na tom troska lepsie... co sa tyka sola, tak delik da vzdy lepsie ako speezy / otis, ale ako band je podla mna proste h16 vpredu... vzdy sa o nich bude hovorit, vzdy budu mat fans aj haters, a patria medzi legendarne crew, peace

H16 je kvalitou za KF *pokerface*
Obrázok
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » So 26. Okt 2013 14:28:00

kanye r sry ale nemozem ti uz nikdy dat zlavu na ucebnice
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
3
3
12
príspevkov
0
Príspevok slim » So 26. Okt 2013 14:30:12

rozumeli ste že kto mu povedal že je to moc egotrip album? rytmus či nie?
0
0
908
príspevkov
66
Príspevok jjake » So 26. Okt 2013 14:48:22

prepac adel : (((
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » So 26. Okt 2013 15:16:40

FLOWER POWER napísal:cim? fejmom ktory do h16 vnasa spiritov novy clovek? => nabratie nastrocnych deti, ktori teraz vedia co je hudba ako nikto iny - krasny dokaz su tie zaznamy krstu rhb v prahe, aka tam bola atmosfera pochmurna a ked dosiel spirit, cele to tam zvlhlo

ciastocne suhlasim, ale "pochnmurna atmosfera"? wat? pozerali sme to iste video?
chat shit get banned
0
0
1077
príspevkov
71
Príspevok FLOWER POWER » So 26. Okt 2013 20:29:03

no nvm, mne to prislo ze vsetci len stali a par ludi ruky hore, az ked dosiel spirit cely zbor '15ers voices' tomu dali grady, ale tak nazivo to mozno bolo ine, nechcem zas hovorit..
http://flawrpawr.tumblr.com/
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Ne 27. Okt 2013 15:41:29

praveze tie zostrihy boli prave z casti koncertu, kedy ludia mali byt ticho napr ked spirit rozpraval o respekte k psh atd... a H16 sice ma publikum hlavne z ludi, ktori poznaju H16 po Novom cloveku, ale napr. KF ma tiez skoro same deti pod podiom, ktore sa k nim dostali za cias Fenomena alebo Bacil to iste

neviem ake su kriteria na "legendarnost" skupiny podla niektorych ale H16 je rozhodne aspon za poslednu dobu kvalitativne popredu pred KF ci uz solovo alebo skupinovo, btw. KF vyhlasovali o sebe, ze su legendary este predtym nez mali vobec album, co je dost divne, ci nie? h16 to prvykrat spomenuli az v roku 2011 ak sa mylim prepacte nesledujem ich natolko

a mozno MR su ako samostatni mcs lepsi ako clenovia H16, ale dokopy to proste nedava taky vysledok ako by mohlo nevedia tak dobre dat dokopy track, zasadna chyba je pre mna ta ze poslednu dobu davaju vacsinu trackov na projektoch cez engererove beaty ktore zneju dost jednotvarne... keby na dobrych chlapcoch aj na xxxtape mal jozo tak 5-6 beatov a zvysok nejaki dalsi producenti je to ovela lepsie tak ako druhe cd dualshocku bolo pre mna ovela vyssie ako prve

a pre mna je skor legendarna crew ked uz tak nieco ako Nazov Stavby, dali iba jeden album spolu a aj 10 rokov po nom sa stale najdu ludia, co by chceli dalsi, ten "mytus" co maju okolo seba nema ani 16 ani kf ani nikto... mozno este vecko moze byt legenda, ale on neni crew
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ne 27. Okt 2013 15:46:02

janko503 napísal:a pre mna je skor legendarna crew ked uz tak nieco ako Nazov Stavby, dali iba jeden album spolu a aj 10 rokov po nom sa stale najdu ludia, co by chceli dalsi, ten "mytus" co maju okolo seba nema ani 16 ani kf ani nikto... mozno este vecko moze byt legenda, ale on neni crew

aj ked nesuhlasim s niektorymi nazormi v tvojom poste, toto je podla mna absolutna pravda
chat shit get banned
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ne 27. Okt 2013 18:55:39

janko503 napísal:neviem ake su kriteria na "legendarnost" skupiny podla niektorych ale H16 je rozhodne aspon za poslednu dobu kvalitativne popredu pred KF ci uz solovo alebo skupinovo

hocikto, kto ma najmensie ponatie o tom ako ma zniet rap v roku 2013 prestane citat tvoj prispevok ptm co toto vypustis z klavesnice
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
1
1
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Ne 27. Okt 2013 20:49:36

myslis ten rok 2013, v ktorom KF vydali ako skupina az jednu jedinu skladbu :D ? bude sa to dat hodnotit, ked vydaju navzdy, ale ja tipujem, ze to bude sklamanie, po tolkom hype a odkladoch - samozrejme dickriderom sa to bude lubit stale

spomedzi toho co tento rok vyslo sa mi rhb vybavi ako prve pri slove rap aky by mal zniet v roku 2013 (samozrejme mnohe som nepocul ale rhb ma k tomu najblizsie)
-1
-1
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ne 27. Okt 2013 21:16:23

z rhb sa mne dalo počúvať len na dne a tuším lalala či tralala či kí fras to bolo prvý týžden .. ja osobne nemôžem spiritov a oteckov hlas ani vystáť.. no a keď vidím billyho ... :(
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ne 27. Okt 2013 21:26:45

janko503 napísal:myslis ten rok 2013, v ktorom KF vydali ako skupina az jednu jedinu skladbu :D ? bude sa to dat hodnotit, ked vydaju navzdy, ale ja tipujem, ze to bude sklamanie, po tolkom hype a odkladoch - samozrejme dickriderom sa to bude lubit stale

spomedzi toho co tento rok vyslo sa mi rhb vybavi ako prve pri slove rap aky by mal zniet v roku 2013 (samozrejme mnohe som nepocul ale rhb ma k tomu najblizsie)

jednu skladbu ktora bola lepsia nez hocico z rhb, inak to slovicko dickrider si sa kedy naucil? lebo vzdy ked si v uzkych tak to vytiahnes
0
0
1077
príspevkov
71
Príspevok FLOWER POWER » Ne 27. Okt 2013 21:30:43

^fakt nejsom zastanca 16, resp to ani zdaleka, ale povedat ze stokujeme vonku je lepsie ako tento rok cokolvek od nich, to je teda velmi silna kava
3
3
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ne 27. Okt 2013 21:39:44

tentokrat suhlas s flawrom, stokujeme vonku je megakokotina co je akurat silna na koncertoch, ale thats all, obsah nema ziadny
chat shit get banned
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ne 27. Okt 2013 21:44:09

FLOWER POWER napísal:^fakt nejsom zastanca 16, resp to ani zdaleka, ale povedat ze stokujeme vonku je lepsie ako tento rok cokolvek od nich, to je teda velmi silna kava

ja viem, ale uz som vyrastol z toho, ze si beriem mudrosti od slovenskych rapperov a radsej si vypocujem nieco taketo co ma aspon zabavi
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Ne 27. Okt 2013 21:56:41

adel lebo som nikdy nevidel ze by si povedal kritickeho slova na kf/rytmusa a povedat ze stokujeme vonku je lepsie ako hocico na rhb je fakt dickriding, jedine co je na stokujeme vonku lepsie nez na niektorych trackoch na rhb je beat, ktory ani nerobil nijaky clen KF takze davat im zasluhy za to je picovina; pokial to nie je z tvojej strany dickriding, tak mi fakt povedz, ze v com je stokujeme vonku lepsie nez Na dne, Pripraveny, Vitaz, Nech ti nejebe 3, stresujuci blahobyt, nemam cas atak dalej

ak je pointa "zabavit sa", tak jednak lutujem tych ludi, ktorym takto malo staci na zabavu a zaroven gratulujem, potom zijeme len raz, posledny panak, ukaz mi, jebe su vykvety slovenskej rapovej sceny, dajte si past s tymi 10 rocnymi detmi od mojich susedov co im to hulaka z telefonu a kazde rano ich pocujem ako zajebu ide patooo patooo ked nastupuju do busu

a to nejak extra neoblubujem 16 ale co sa tyka ich a kf tak najhorsi track z rhb > stokujeme vonku; pocet pocuvatelnych trackov na novom cloveku > pocet trackov ako takych na fenomenovi
1
1
1116
príspevkov
250
Príspevok macetaaa » Ne 27. Okt 2013 22:07:14

ja by som povedal ze ty si DICKRIDER 16, alebo iba trapneho spirita ?
jak mozes povedat ze novy clovek bol lepsi nez fenomen ? chod si zameditovat radsej
BLAME
[hsimg]http://oi59.tinypic.com/2q0n28i.jpg[/hsimg]
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ne 27. Okt 2013 22:16:20

janko ja uz na toto fakt nemam nervy, pre mna budes navzdy niekto kto ma absolutne najmizernejsi vkus co sa slovenskeho rapu tyka a ty si o mne budes mysliet asi to iste, takze to nema zmysel
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Ne 27. Okt 2013 22:30:53

dobre chlapci mate pravdu, mam mizerny vkus a Fenomen je osobny, hlboky, dlhy a hlavne hip-hopovy album ktory vobec nie je primitivny a ponuka hodnotne posolstvo, je to klasika a od zajtra sa kazde rano modlim k Rytmusovi dakujem ze ste ma osvietili
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia