HUDBA ZDOLA MORE(Moloch a jeho banda)

/ 309 príspevkov /
Všetko z domácej scény.
Užívateľov profilový obrázok
217
príspevkov
4
Príspevok michalm » Ut 22. Okt 2013 16:12:51

rozboerať politiku v tomto vlákne je aj tak na .... uvidíme či tie reči sa stanú skutkami dávam tomu šancu 35% dobre už dosť o politike :D
! ! ! RUN THE TRAP ! ! !
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 22. Okt 2013 19:06:02

Jozko.Ferko.Misko napísal:je pravda ze je radikalny a to co chce sa realne deje iba v krajinach kde to potom pozachranuju americania, ale v niecom ma pravdu...a naozaj je to tu tak v pici a nemozme s tym nic spravit, ze ludia co su fakt zufali sa mozu uchylit aj k takymto krokom

ja som ale v pici z toho jak si to vie vsetko obhajit bud z historie alebo z prava, a to spolu s tou jeho typickou retorikou je neskutocne kombo

*kiddinme* *kiddinme* *kiddinme* *kiddinme* *kiddinme* *kiddinme*
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 22. Okt 2013 19:23:56

clovek ktory povie ze za komunizmu sa mali vsetci tak dobre ze nevedeli co od dobroty je bud komunista, alebo je uplny primitiv. *kiddinme*
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
372
príspevkov
58
Príspevok Jozko.Ferko.Misko » Ut 22. Okt 2013 19:29:44

cakal som ze sa ozves :)

no co sa ti nepaci? nechapes trosku nadsazky? (slovo zabite)
sak kde sa robia krvave revolucie? vzdy je tam policajt sveta amerika

to ze si to vie obhajit je tiez ironia...myslim ze vyraz ,,som z toho v pici,, chapes

btw on za komunizmu usiel do ameriky lebo podla jeho slov by ho zabili
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 22. Okt 2013 19:34:04

ak je to pravda ze emigroval, tak potom je to uplny chudak uz. *cryy*

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 22. Okt 2013 19:39:15

Jozko.Ferko.Misko napísal:btw on za komunizmu usiel do ameriky lebo podla jeho slov by ho zabili

to by komunisti spravili asi jedinu dobru vec za tych 40 rokov
chat shit get banned
1
1
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 22. Okt 2013 20:56:40

Jozko.Ferko.Misko napísal:cakal som ze sa ozves :)

no co sa ti nepaci? nechapes trosku nadsazky? (slovo zabite)
sak kde sa robia krvave revolucie? vzdy je tam policajt sveta amerika

to ze si to vie obhajit je tiez ironia...myslim ze vyraz ,,som z toho v pici,, chapes

btw on za komunizmu usiel do ameriky lebo podla jeho slov by ho zabili

nie neni, popravde pri vacsine krvavych revolucii je amerika ich iniciatorom, ale toto nie je naozaj spravna tema na takuto debatu

kazdopadne je mi strasne luto ze sa moloch spolcil s hentakym chorym kokotom, vzdy ked som bol na nejakej antigorila demonstraci alebo niecom podobnom tak som sa tam hanbil ked zacal henten chory clovek rozpravat
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
1
1
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Ut 22. Okt 2013 22:49:58

plusom je to ze konecne tu je rapper ktory sa fakt konkretne vyjadruje a komentuje politicke veci, v usa a pod to je medzi conscious rappermi pomerne bezna zalezitost... aj ked si clovek u nas zobere nejake politicke tracky od spirita/h16, suveho, denu, cisteho a pod., az na vynimky typu skoro neskoro sa klzali dost po povrchu a hovoria iba vseobecne frazy typu "potrebujeme slobodu", "system je na kokot", "system ta ovlada/chce ovladat" a neviem co, tym nechcem povedat ze to je zle, len moloch to posunul trochu inym smerom, aj ked on zase ale nespravil posledne roky skladbu co by som si pustil dvakrat
0
0
372
príspevkov
58
Príspevok Jozko.Ferko.Misko » Ut 22. Okt 2013 23:00:18

tieto ich herecke etudy ma zabijaju

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n2FpO0LAeFk[/youtube]
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 22. Okt 2013 23:00:27

janko503 napísal:plusom je to ze konecne tu je rapper ktory sa fakt konkretne vyjadruje a komentuje politicke veci, v usa a pod to je medzi conscious rappermi pomerne bezna zalezitost... aj ked si clovek u nas zobere nejake politicke tracky od spirita/h16, suveho, denu, cisteho a pod., az na vynimky typu skoro neskoro sa klzali dost po povrchu a hovoria iba vseobecne frazy typu "potrebujeme slobodu", "system je na kokot", "system ta ovlada/chce ovladat" a neviem co, tym nechcem povedat ze to je zle, len moloch to posunul trochu inym smerom, aj ked on zase ale nespravil posledne roky skladbu co by som si pustil dvakrat

vam tu uz totalne vsetkym jebe? ja naozaj neviem ci si toto forum hromadne znizilo iq na 50 alebo co, a sry ze sa takto vyjadrujem ale vsak toto sa uz neda ani reagovat na taketo picoviny, ved to je fasisticky propagandisticky bullshit od kokotov typu rostas a tu sa zacnu rozvijat reci o tom ako je to dobre, ze sa rappery vyjadruju a komentuju politicke veci?

skoda ze o nich vedia tolko co im ponuka youtube a jeho konspiracne videa. dneska som na hodine pocuval ako rotschildovci zabili kennedyho z referatu na hodine ekonomie a skoro som sa dogrcal. toto je problem internetu, kazdy retard dostane priestor a potom su masy ludi ovplyvnovane videami bez toho aby mali v danej oblasti co i len najzakladnejsie vzdelanie a nasledne sa citat z filmu zacka snydera podla nametu franka millera vnima ako obhajovanie s prikladmi z historie a psychicky naruseni ludia ako vasky si beru do videii rapperov z petrzalky, ktori vcera rapovali s ciganmi po boku a dneska sa biju do hrude aki su hrdi slovaci.
2
2
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Ut 22. Okt 2013 23:41:30

a ty citaj poriadne ja nevravim ze je dobre to co podporuje/ju (pravdupovediac to polhodinove video som ani nevidel, takze nehodnotim) skor sa mi paci ze sa zacinaju k tomu vyjadrovat a vidno, ze nemaju v pici tak ako kedysi bolo "trendy" hovorit ze niekto ma politiku v pici na tom prvom videu, ktore som obhajoval som ale nenasiel nic fasisticke alebo neviem ake, to je ten najhorsi vzor aky mozes mladym dat - majte v pici, nechodte volit, kaslite na politiku, aj tak to nezmenite a pod.

ide o to ze niekde sa zacat musi... o par rokov mozno sa bude verejne vyjadrovat nejaky rapper o politike s tym ze bude splnat adelove kriteria na "pravo" vyjadrovat svoj nazor na politiku... urcite si si isiel niekedy Stattanuti, myslis si, ze chalani mali vtedy toho realne vela nastudovaneho?
alebo vlastne nikto nic nemusi robit - nadalej budeme radsej pocuvat retardovane rapy ktore ty sem tam zvyknes obhajovat (s/o to 80 percent rytmusovej novej tvorby a pod.)
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 22. Okt 2013 23:52:02

tak v prvom rade fasizmus nie je nazor ale zlocin, a vyzyvat na masovu vrazdu nie je zrovna kosher aj ked je to masova vrazda poslancov, to je prva vec.

druha vec, ty si ten co to zacal porovnavat s consicous rappermi co je asi najvacsia urazka aku by si mohol conscious rapperom udelit ak medzi nich povazujeme ludi ako public enemy, grandmaster flash, tupac, mos def, obcas aj kanye a vela vela dalsich. to naozaj nie su mcs, ktori su nazorovo tam kde h16, suvereno a najnovsie aj moloch (omfg) a uz vobec nie vzdelanim preboha (teraz nemyslim skoly). a stattanuti si idem doteraz, avsak to je skladba, ktora vyjadruje nazor ludi, ktori mali vtedy o 10 rokov menej nez napr. moloch a HLAVNE sa nepaktovali s ludmi, ktori tu s pomocou anonymnych bielych golierov rozputavaju taku nenavist aka tu nebola uz dobrych par desiatok rokov na ktoru sice maju pravo, avsak ich riesenia su bud nijake alebo zahrnaju nasilie, popripade si k tomu este doplnaju nenavist voci ciganom/homosexualom alebo hocicomu inemu coho sa boja.

a posledna vec. ano, radsej budem pocuvat rytmusove retardovane rapy, pretoze on to narozdiel od hentej bandy ozajstnych retardov nehra na intelektuala a nerozprava o veciach o ktorych nevie ABSOLUTNE NIČ. vzdy budem mat radsej rad primitiva ako pseudointelektuala vyzivajuceho k nasiliu akehokolvek typu a nastoleniu akejsi vlady ludu aj ked sam nema ponatia co to znamena.
2
2
690
príspevkov
41
Príspevok jeffrey » St 23. Okt 2013 9:23:45

Čo tým chcú akože dosiahnuť? :-D
0
0
1116
príspevkov
250
Príspevok macetaaa » St 23. Okt 2013 13:43:50

jeffrey napísal:Čo tým chcú akože dosiahnuť? :-D

promuju si album
BLAME
[hsimg]http://oi59.tinypic.com/2q0n28i.jpg[/hsimg]
1
1
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 23. Okt 2013 19:18:34

ich hudbe nepomoze ani keby ju Kanye s Biebsom dokopy promovali. *hm*

edit: Adel velmi mudro pise inac. 8-)

0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » St 23. Okt 2013 23:22:14

a napr. "Stattanuti" DNA podporoval roky neskor neviemkolko roznychpolitickych stran a pod. veci nejakymi projektami, napr. to, co robil pre sas, pokial hento spomenute predtym povazujes za "retardovane", co je potom Rytmus a jeho "uz toho bolo dost", s cim dokonca chodil na koncerty vystupovat pre ludi na kampan nejakej strany; to ti neprislo ako hranie sa na intelektuala?

rozhodne som nechcel nijakym sposobom naznacit ze to co robi suve/H16/moloch/viacmenej hocikto zo Slovenska je na urovni rapperov, co si spomenul, my budeme vzdy pozadu, aj s retardovanym, uvedomelym aj s akymkolvek rapom a nielen rapom

a s tym fasizmom mas pravdu (aj ked slova nazor a zlocin sa nevylucuju), to ale neznamena, ze clovek, ktory ma blizko k tejto ideologii ma automaticky vsetky napady zle (nehovorim o poprave teraz); co sa tyka ciganov a homosexualov, to nie je nic nove, len si pozri niektore texty zahranicnych mcs, kde sa nie prilis lichotivo vyjadruju na adresu bielych, napr. 50 Cent sa raz tusim vyjadril aj ze nema rad homosexualov a celkovo slova typu buzerant, gay, homos a pod. su v rape pouzivane ako urazky
1
1
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Št 24. Okt 2013 3:39:08

janko503 napísal:
a s tym fasizmom mas pravdu (aj ked slova nazor a zlocin sa nevylucuju), to ale neznamena, ze clovek, ktory ma blizko k tejto ideologii ma automaticky vsetky napady zle

ZNAMENA. pokial mas raz take nazory alebo nazory tomu blizke tak si automaticky retard a ako retard nemozes mat dobre napady. to je jednoducha premisa ktoru neojebes.
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Št 24. Okt 2013 8:15:52

tj kazdy kto nie je laviciar je debil?
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
1
1
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Št 24. Okt 2013 13:51:01

opak fasizmu je laviciarstvo? ja som myslel ze normalnost
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Št 24. Okt 2013 16:00:00

to znamena, ze keby napriklad steve jobs bol fasista tak automaticky by mali vsetci zahodit svoje iphony a pod iba preto ze bol fasista a to znamena zrazu ze jeho ostatne napady boli zle?
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia