HUDBA ZDOLA MORE(Moloch a jeho banda)

/ 309 príspevkov /
Všetko z domácej scény.
Užívateľov profilový obrázok
246
príspevkov
9
Príspevok feiron » Pi 18. Okt 2013 23:08:47

Moody napísal:feiron: ano volil som SaS a nehanbim sa za to.

ved nemusis...sas mala kvalitnu kampan na oblbnutie mladych ludi, ale za tu gramatiku by si sa mal
Novodobe vzory kedysi by boli brani jak ti chori.
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Pi 18. Okt 2013 23:26:28

[hsimg]http://global3.memecdn.com/grammar-nazis_o_456498.jpg[/hsimg]

a nevolil som ich kvoli kampani. ;)
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
556
príspevkov
31
Príspevok janko503 » Pi 18. Okt 2013 23:30:03

to ze polka naroda voli fica je preto lebo bud su to vymleti ludia co mu skocia na reci alebo pripadne su to ludia, ktorych politika vobec nezaujima sam mam zopar znamych ktori vobec nesleduju politiku a volia fica iba preto ze je "znamy" pokial sa budu sirit podobne myslienky tak mozno sa dostanu tieto myslienky k ludom co to maju inak pici polovica ak nie viac rapovych fanusikov ma slovensku politiku u prdele takze to co robi moloch pre mna ma zmysel

mozno to je iluzia ale stale je vyssia sanca ze mlada krv nebude skodit az tak ako ludia ktori su navyknuti korumpovat a pokial ostanu na svojich postoch tak skoro s tym neostanu, staci si brat priklad z inych krajin, kde dam ruku do ohna za to ze politici "kradnu" takisto ako tu ale ludia sa tam maju aj tak lepsie ako u nas co je jeden z dovodov preco tak vela mladych odchadza zo Slovenska

a egypt a zaostale krajiny? aj keby niekto popravil (netvrdim ze to je optimalne riesenie) tak pokial sa nenajde ine riesenie co je na tom zaostale? hlavne ze ti co su pri moci kradnu, tajne sluzby a neviemkto sa tiez zrejme vselijako "zbavuju" ludi alebo inak s nimi manipuluju ved si spomente na meciara a byvaleho prezidentovho syna napr., ti ludia mozu popravit koho chcu, ale ked niekto chce popravit ich, je to extrem, smh... nevravim, ze s tym suhlasim ale dokazem trochu pochopit aj takeho "extremistu"

ano je tisic dovodov preco sa mozno molochovi smiat ale toto je ta posledna vec ktoru by normalny clovek mal nebrat vazne iba preto ze to je moloch
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Pi 18. Okt 2013 23:39:47

a preto som mimo ficolandu... ;)
možno z toho raz vyrastú...
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Pi 18. Okt 2013 23:43:34

nebudem sa opakovat takze len k tomu Molochovi este v skratke. staci si spomenut na video ktore pustil na youtube cca dva az tri tyzdne dozadu kde dofukany primitiv z Petrzalky vykrikuje a pluje na kameru a teraz sa tu ten isty clovek na dalsom videu hra na intelektuala a spasitela naroda. *rage*

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
1
1
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » So 19. Okt 2013 0:09:00

janko ty ma zabijas kazdym postom srsly, ono stacilo, ze v tom videu bola spomenuta frazicka juvenilna justicia (v tom co spominal moloch). v momente ako povie niekto toto je retard a kazdy kto mu veri je rovnaka ovca ako ten kto voli fica / sdku/ kdh...
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
585
príspevkov
80
Príspevok benne » So 19. Okt 2013 2:24:05

janko503 napísal:a egypt a zaostale krajiny? aj keby niekto popravil (netvrdim ze to je optimalne riesenie) tak pokial sa nenajde ine riesenie co je na tom zaostale? hlavne ze ti co su pri moci kradnu, tajne sluzby a neviemkto sa tiez zrejme vselijako "zbavuju" ludi alebo inak s nimi manipuluju ved si spomente na meciara a byvaleho prezidentovho syna napr., ti ludia mozu popravit koho chcu, ale ked niekto chce popravit ich, je to extrem, smh... nevravim, ze s tym suhlasim ale dokazem trochu pochopit aj takeho "extremistu"

Preboha to vám už naozaj tak jebe?
Smiali sa mi že som gay, no ich bitches nie, tak kľudne ma volaj zmrd - HAHA Samey
0
0
372
príspevkov
58
Príspevok Jozko.Ferko.Misko » So 19. Okt 2013 10:03:50

molochovi sa dostalo podpory od najvecieho revolucionara, este bude sranda

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Gq-UNL4UR-k[/youtube]
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » So 19. Okt 2013 10:45:10

ten molochov vystup moze oslovit akurat tak primitivnych nackov a podobne zmyslajucich ludi
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
1
1
SRS
2688
príspevkov
833
Príspevok flash » So 19. Okt 2013 11:03:13

Cize to naozaj nebola stand-up comedy?
ask.fm/reflasherObrázok
1
1
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » So 19. Okt 2013 13:48:19

abstraktt napísal:anon to bolo na profile sama mareca, vsak? :)

hej hej bolo, aj ked ja osobne ho nejako nesledujem, zrovna toto sa ku mne dostalo
chat shit get banned
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 19. Okt 2013 18:12:39

ten Vasky to je tiez pekny traged. v tom videu sa krasne vybavil na konci: "...mne je jedno ci ste fasista alebo komunista, ja vas beriem."

0
0
372
príspevkov
58
Príspevok Jozko.Ferko.Misko » Ut 22. Okt 2013 12:21:40

mna jebne

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I6DWsVqdhRw[/youtube]
0
0
217
príspevkov
4
Príspevok michalm » Ut 22. Okt 2013 14:09:07

títo sa našli Moloch a ten Vasky :D
! ! ! RUN THE TRAP ! ! !
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Ut 22. Okt 2013 14:12:57

to je ten isty SPIRIT
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 22. Okt 2013 14:15:58

FLOWER POWER napísal:neviem, ale nikde som nepostrehol ani zmienku o poprave ci nasili, skorej tusim sa tam hlasalo ze nevolaju po pomste, len nech proste odidu

pozri si tie dve videa co spravili spolu vasky s vernym slovanom denisovanom, aby som citoval "bum bum krv strieka sracka stanka pred parlamentom"

tento clovek je chory
chat shit get banned
0
0
372
príspevkov
58
Príspevok Jozko.Ferko.Misko » Ut 22. Okt 2013 14:38:30

je pravda ze je radikalny a to co chce sa realne deje iba v krajinach kde to potom pozachranuju americania, ale v niecom ma pravdu...a naozaj je to tu tak v pici a nemozme s tym nic spravit, ze ludia co su fakt zufali sa mozu uchylit aj k takymto krokom

ja som ale v pici z toho jak si to vie vsetko obhajit bud z historie alebo z prava, a to spolu s tou jeho typickou retorikou je neskutocne kombo
1
1
246
príspevkov
9
Príspevok feiron » Ut 22. Okt 2013 14:48:37

ale prejav ma hrozny..... a posobi ako psycho
Novodobe vzory kedysi by boli brani jak ti chori.
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Ut 22. Okt 2013 14:57:15

hlavne ma zbytocne velku hubu a hovno z toho.ved preboha ked chcem bum bum stanky sracky krv pred parlamentom a zabijat politikov hrdzavou motykou tak si o tom netocim verejne videa...
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0
372
príspevkov
58
Príspevok Jozko.Ferko.Misko » Ut 22. Okt 2013 15:00:00

preco by si o tom nemal tocit videa? on si tym chce naverbovat dalsich pionierov

v kazdom pripade ak by netocil nemali by sme sa na com zabavat
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia