RYTMUS/MOMO/SEPAR vs RAKBY/SUVE/KALI vs MOLOCH

/ 432 príspevkov /
Všetko z domácej scény.
Užívateľov profilový obrázok
779
príspevkov
157
Príspevok vik » St 20. Nov 2013 12:16:05

už je to trapne
[hsimg]http://i.imgur.com/0MVkchp.jpg[/hsimg]
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » St 20. Nov 2013 14:21:11

po novom výrobcovia telefónov na Slovensku začnú pridávať samostatné tlačítko pre odposluch telefonátu .. obama sa môže skryť.. reperi na slovensku odpočúvajú aj neznáme čísla
0
0
627
príspevkov
114
Príspevok ExoticDrink » St 20. Nov 2013 14:38:44

1
1
I don't know how to be shitty
267
príspevkov
30
Príspevok miko12321 » St 20. Nov 2013 17:59:36

Asi som žmurkol keď bola tá vtipná pasáž.
[hsimg]http://i.imgur.com/kFhtJqC.png[/hsimg]
Fuck the myths, i’m the shit. Lyrical I can get, but what’s the sense when it’s for cents? Double dollars with a hit.
2
2
I don't know how to be shitty
267
príspevkov
30
Príspevok miko12321 » St 20. Nov 2013 21:39:39

M0M0 napísal:Ešte som raz včera volal s Denisom, rozprávali sme sa v klude a vysvetlil som mu, že je na omyle keď si myslí, že ja som dosraný z Rytmusa. Ja to nerobím na Rytmusovu obranu, to ja mám piči. Ja idem sám za seba. Poznám sa s ním dlho a mohli sme sa v klude stretnúť a porozprávať a vysvetlil by som mu, že tá fotka je joke a ne hate. Už to zrejme chápe, ale nič to nemení na tom, že to on robí drsné videá a kritizuje a uráža ma v nich. To robia kamaráti? Vrávi, že ma bere jak kamaráta. Korytnák mi prezradil, že sa nestotožnuje s tým, že sa s ním oháňa, že dojde niekoho dojebať za niečo. A prezradil dosť jebnutú vec na hudbazdola.com a to to, že tie videé robí len preto, že spoplatňuje šetky príspevky aby mal z tohol love. Aha ! a on ide rozprávať o nejakej vychytralosti? Volal som s Miky Morom a ten povedal, že Denis mu poslal nahraté veci na 2 stranu a že to boli 2 dissy na Rytmausa čo ti jebe? 10 rokov dissoval H16, teraz chce dissovať 10 rokov Rytmáča? O čom to potom je? Už mu niekto musel povedať rázne a nee tuťu muťu. Miky Mora spraví chybu keď sa spojí s Molochom, lebo Moloch je dnes fakt Hejter number ONE. to je sloh..uff Povedal som, že ani nemám chuť sa zmieriť s Denisom lebo je falošný, keď toči videjká a kydá v nich. Pritom som na neho nepovedal jedno sllovo okrem Jim Careyho na nete. Jebaaaaaaať.
Fuck the myths, i’m the shit. Lyrical I can get, but what’s the sense when it’s for cents? Double dollars with a hit.
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Št 21. Nov 2013 3:39:53

zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Št 21. Nov 2013 12:39:57

dost zujimave...
Obrázok
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 21. Nov 2013 19:03:19

[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
Les is More.
164
príspevkov
3
Príspevok KoolKid » Št 21. Nov 2013 20:29:32

Upozornenie: Tento článok nie je o hudbe. Je o tom, ako účastníci beefu, ktorý odštartoval ešte v septembri Rytmus a z ktorého sa zrodilo niekoľko celkom zábavných diss trackov, klesajú čoraz hlbšie. V posledných dňoch svoje haluze pred svetom riešia nahrávaním samým seba pri telefonátoch s "protivníkmi" a následným zverejnením na Youtube.

Upozornenie č. 2: Všetky tri videá nižšie obsahujú vulgarizmy a alarmujúce prejavy psychickej lability. Nedovoľte svojim deťom, aby sa na to pozerali.

*kiddinme*
0
0
731
príspevkov
34
Príspevok marteenooo » Št 21. Nov 2013 20:46:12

prejavy psychickej lability :D
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Št 21. Nov 2013 20:53:48

KoolKid napísal:
Upozornenie: Tento článok nie je o hudbe. Je o tom, ako účastníci beefu, ktorý odštartoval ešte v septembri Rytmus a z ktorého sa zrodilo niekoľko celkom zábavných diss trackov, klesajú čoraz hlbšie. V posledných dňoch svoje haluze pred svetom riešia nahrávaním samým seba pri telefonátoch s "protivníkmi" a následným zverejnením na Youtube.

Upozornenie č. 2: Všetky tri videá nižšie obsahujú vulgarizmy a alarmujúce prejavy psychickej lability. Nedovoľte svojim deťom, aby sa na to pozerali.

*kiddinme*

Hlavne upozornenie číslo 2.

S čím nesúhlasíš? Chceš mi povedať, že Moloch je aspoň na jednom videu nejebnutý neretardovaný? rovnako momo čo jak psychopat tam zjape lebo sa nevie rozprávať.. celé je to už trápne a mohli by skončiť.. beefy ma po škole repu prestal zaujímať..
0
0
Les is More.
164
príspevkov
3
Príspevok KoolKid » Št 21. Nov 2013 22:51:05

to nevravim, ved toho druheho molocha som musel vypnut po 5 minutach, lebo sa nedalo pozerat na to, aky je to sedlak... mne islo skor o to ako to tam napisali do toho clanku, nez o to ze co je pravda a co nie
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Št 21. Nov 2013 22:55:07

fanboy napísal:
KoolKid napísal:

*kiddinme*

Hlavne upozornenie číslo 2.

S čím nesúhlasíš? Chceš mi povedať, že Moloch je aspoň na jednom videu nejebnutý neretardovaný? rovnako momo čo jak psychopat tam zjape lebo sa nevie rozprávať.. celé je to už trápne a mohli by skončiť.. beefy ma po škole repu prestal zaujímať..

nahodou rytmusove video malo uzasne hlasky, moje oblubene

čo si jááák ? (v BA uz pocut na uliciach, neviem jak inde)

ty si tak skutočný jak tuto môj kokot (to som si vsimol iba par dni dozadu a nechapem z toho, top)
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
962
príspevkov
146
Príspevok Sangala » Št 21. Nov 2013 22:56:11

u nas aj NENENE alebo vlasy jak z bozi vule kral :D
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Št 21. Nov 2013 23:30:47

to video sa už nedá nikde inde kuknuť čo? . čo si jak aj u nás, ale strašne málo.. tu sú ľudia inde :(
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Pi 22. Nov 2013 4:12:57

kto toto dokaze dopozerat do konca tak je baro frajeris

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bqOvCSND8LY&feature=share[/youtube]
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0
690
príspevkov
41
Príspevok jeffrey » Pi 22. Nov 2013 9:04:48

Ty kok to sa fakt nedá dokukať ty kok
0
0
298
príspevkov
8
Príspevok EdyMatt » Pi 22. Nov 2013 9:51:21

:D ten má dosť... jeho manka aj tatko musia byť pyšní :) (ty kok)
0
0
567
príspevkov
87
Príspevok Roxx » Pi 22. Nov 2013 10:05:59

Ty si Tupac rezurekšn ? *grin* *grin*
0
0
162
príspevkov
6
Príspevok Perkele » Pi 22. Nov 2013 13:29:17

macetaaa napísal:a ked nechces aby ta niekto zosmiesnoval za to ze nosis fejky tak si ich nekupuj

about.me/RYCH_E
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia