The walking dead

/ 273 príspevkov /
Pre všetkých, ktorí milujú svet seriálov.
Užívateľov profilový obrázok
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ut 21. Feb 2012 14:22:22

Keby to nebola téma zombie (túto tému si strašne idem) tak by som to ani ja už nepozeral.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
376
príspevkov
3
Príspevok R.Jay » Ut 21. Feb 2012 22:57:04

Ten stary mi ide na nervy vsade bol vsetko videl, jedna trapna zapletka sa tam riesi v 4 dieloch aspon teraz to je na vazkach co sa bude robit dalej pozriem dalsiu cast, ak nic tak to snad asi aj prestanem pozerat a precitam si tu ci to stoji zato aby som si pozrel.. Zozaciatku mega strasne ma to bavilo ale teraz ked to len pozeram idem k tomu s nadsenim a ked to skonci zase nervy ze nic tam nebolo
Sceraristi by tomu mali dat trosku zivota a adrenalinu lebo tak jak rychlo zacali tak aj skoncia
Zajtra pozriem novu cast a uvidime, ceknite tiez vcera ju pridali neviem ci ste zaregistrovali
Nigga stole my bike
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ut 21. Feb 2012 23:07:11

R.Jay napísal:teraz ked to len pozeram idem k tomu s nadsenim a ked to skonci zase nervy ze nic tam nebolo

*True Story*
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 27. Feb 2012 20:03:24

Nová časť, konečne v celku dobrá, len to hlúpo skončilo, ale Tá Lori (Rickova žena) mi začala tiež vadiť :D
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 28. Feb 2012 1:43:03

napada ma z fleku 10 lepsich serialov, ktore teraz bezia a tento je tu aj tak najdiskutovanejsi, nechapem
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ut 28. Feb 2012 12:05:05

adel napísal:napada ma z fleku 10 lepsich serialov, ktore teraz bezia a tento je tu aj tak najdiskutovanejsi, nechapem

pretože to diskutujú aj tí, ktorí poznajú lepšie seriály
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 12. Mar 2012 19:46:50

Sleduje to ešte niekto, bo teraz posledné dve časti veľmi kvalitné vyvrcholenie, hlavne dnešná bola mrte, už sa neviem dočkať o týždeň na poslednú tejto série :)

SPOILER : Nechápem prečo sa Shane premenil na zombie, keď ho vlastne žiadny nepohrýzol...
0
0
376
príspevkov
3
Príspevok R.Jay » Ut 13. Mar 2012 21:55:58

Jasne pozeram este konecne nieco zaujimave. Momentalne dost zaujimava bude cast podla toho konca, by som povedal az velmi zaujimave to moze byt :D Inak bude aj 3. seria co myslite, popr. ak uz viete odpoved :P

Spoiler: tiez tomu nechapem, tak isto ten ich zajatec mal zlomanu vaz a tiez sa premenil nemal nikde kusanec
Nigga stole my bike
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ut 13. Mar 2012 22:40:03

SPOILER: My kamoš písal, ktorí prednedávnom len dokukal prvú sériu a hneď prešiel na druhé, ževraj im asi ten doktor hovoril, že sa to môže šíriť vzduchom, čo je podla mňa hlúposť lebo by boli už všetci nakazení, ale je to zaujímavé že obidvaja teraz sa premenili len tak, bez kusnutia, každopádne sa teším na ďalšiu časť tam to snáď odkryjú.

Tretia časť bude, len neviem kedy, sa mi dačo marí že až v septembri, ale neviem naisto.
0
0
376
príspevkov
3
Príspevok R.Jay » St 14. Mar 2012 12:52:50

Spoiler: Mozno sa to prejavuje az po smrti :P
Sept -.- Opat sa nacakame ale co uz. Si najdem asi este dajaky iny serial co za ten cas budem pozerat :p
Nigga stole my bike
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » St 14. Mar 2012 14:07:06

SPOILER: Inak, to môže byť, že sa to prejavuje až po smrti (ak nemáš poškodený mozog) keďže Dale zomrel gulkou do hlavy, tak on sa už nepremenil, ale títo hej, tak to môže byť, som zvedavý. :P
0
0
376
príspevkov
3
Príspevok R.Jay » Po 19. Mar 2012 21:13:15

No po dlhej dobre som neskutocne nadrzany na dalsiu cast :D Spoiler:Uz sa to aj vysvetlilo s tym zabitim, a naslednym zmrtvystanim som pozrel obrazky toho Jennera ( dajak tak ) a uplne taka nostalgicka chvilka som ani nepamatal nato, dost zaujimava cast tato dalsia bude tiez urcite, a dost ma zaujima co to je za typka s tymi dvoma civavami co zachranil tu blondinu a este ta budova na konci :)
Nigga stole my bike
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » St 21. Mar 2012 12:02:40

*thefuck*
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cqAe_UGlc8Y[/youtube]
Obrázok
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Št 22. Mar 2012 21:42:35

nefunguje
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Št 22. Mar 2012 22:14:16

hra walking dead na xbox, 15 minutovy gameplay ale uz to neni nikde na youtube, len tento trailer, ale to video bolo cisto sracka, :lol:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=u14YHB_u5D0[/youtube]
Obrázok
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » So 24. Mar 2012 18:47:44

Som si to dneska kukol, v pohode koniec, aj keď mi, spoiler: ten típek s mečom a "čivavami" pripadal už ako keby moc z nejakej hry :D ale som zvedavý jak to dopadne všetko :) ale znova sa mi len potvrdilo, že Rick + jeho rodina mi ešte viac lezú už na nervy :D

btw: Tá hra *why* žeby dôvod šporiť na Xbox? *yum*
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » So 24. Mar 2012 19:18:07

IveSS napísal:btw: Tá hra *why* žeby dôvod šporiť na Xbox? *yum*
*pokerface*
Obrázok
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » So 24. Mar 2012 19:33:22

*wait*
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » So 24. Mar 2012 19:42:12

kvoli jedneh hre,(videl som gameplay) co bude aj tak napicu, jak cely serial, si kupovat x-box? :lol:
Obrázok
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » So 24. Mar 2012 19:45:49

B4ROK napísal:kvoli jedneh hre,(videl som gameplay) co bude aj tak napicu, jak cely serial, si kupovat x-box? :lol:

Tak samozrejme, určite by som ho potom nevyužíval len na jednu hru, ale tak tému "zombie" si dosť idem, takže nepochybujem že tá hra sa mi nebude páčiť, práve naopak.
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia