The walking dead

/ 273 príspevkov /
Pre všetkých, ktorí milujú svet seriálov.
Užívateľov profilový obrázok
GOPNIK
3428
príspevkov
303
Príspevok Jarda_Malik » Ut 20. Okt 2015 22:42:10

debiiiil toto co bolo ved zblaznil som sa vrieskam. aka cast uz more carol assassino velka pani
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Po 26. Okt 2015 19:18:00

spoiler: srsly tam toho pri tej brane nechali obžierať walkermi miesto toho aby mu ukončili trapenie? dnešná epizoda zas top.. asi nejaek 4 uplne retardované rozhodnutie a situácie.. ten seriál sa veľmi prekonáva..

inak ale super, hlavne rick..
0
0
GOPNIK
3428
príspevkov
303
Príspevok Jarda_Malik » Ut 27. Okt 2015 0:17:50

rick je velky csavo!!! ale preco glenn :( :( :(
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ut 27. Okt 2015 18:17:04

s06e03 spoiler Už dlhšie som sa nudil, bo bolo jasné že z každej situácie kde je niekto hlavný, tak prežije. Teraz ma prekvapili ale dúfam, že nespravia nejakú kktinu tipu, že zombíci jedli iba toho týpka čo na Glennovi ležal a on sa nejako zazráčne zachráni lebo to už bude obrovská somarina.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » St 28. Okt 2015 23:39:13

spoileris aj z komiksu: mne to už prezradili internety skurvene, ale glenn v komikse zomrie inak.. ofc, nemusí to ybyť rovnake, ale mam dojem, že prežije (jeho smrť ukazali tak weird, aj to že ho stiahol mike bolo weird, ale zas je to retardované wd, takže ok) .. všetky hlavne postavy mali nejaku dramaticku smrť, alebo proste detailne ukazanu, tu to nebolo jasne, čiže imo glenn prežije.. ako ale kurva, to je mi už zahadou a opäť to bude megaretardovane vysvetlené a nereálne, takže dufam, že glenn skape..
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ut 10. Nov 2015 19:38:23

spoiler : už úplne vidím, jak spravia s Glennom že hentomu čávenkovi sa akože len zdalo že sa zastrelil, a Glenn ho tam "preberie" a hotovo, zachránia sa, ach ...
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 23. Nov 2015 14:51:28

spoiler s06e07 No hotovo, nečakané Glenn to prežil lebo sa schoval pod kontajner, a všetci zombie len tak odišli, aby vedel odísť odtial, piči :D a potom stretne tú mladú, ktorá velmi zdrhla z Alexandrie, povie jej nech sa vráti tak sa vráti, hotovo :D nevím ja už, a čo teraz že sa tam na konci hento zjebalo, zomrú dáky vedlajší a hlavní aj tak prežijú a ideme ďalej. Ako hápem že hentie postavy ten seriál ťahajú ale ked ich nechcú zajebať nech ich nedáajú do hentaých situáciách nereálnych piči ...
0
0
GOPNIK
3428
príspevkov
303
Príspevok Jarda_Malik » Ut 24. Nov 2015 23:36:18

kokotina je to cely serial SPOILER na jednej strane som rad, ze Glenn zije ale preboha ked uz to tak urobili tak ho mali nechat skapat omg.detska picovina
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Po 15. Feb 2016 14:53:24

6 sérii som čakal na takyto masaker :D konečne.. glennovi už raz musi dojsť šťastie a ... ffs to fakt nemali zapalky? :D museli si odjebať raketu? :D šak to sa nevala po zemi
0
0
1566
príspevkov
178
Príspevok nobody » Po 15. Feb 2016 20:18:35

ach, na začiatku teraz dosť dobrá časť a uvidíte, že teraz bude 6 alebo koľko nudných a o ničom dokopy like always

SPOILER:
a zaujímavé, že ako bojovali všetci proti nim a zabili asi milion zombies a na zemi počas bitky nič nebolo, mali by tam byť asi trošku iné kopy tiel.. potom na konci ukázali tie telá ale tak či tak málo a rozmiestnené všade aj keď oni bojovali na malom území si myslím, no a žiadne neboli na sebe, iba pri sebe ... vychytávam kktiny ale tak no ...
Si šťastný?
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 15. Feb 2016 22:37:25

Ešteže Glenn vypol friendly fire.
0
0
GOPNIK
3428
príspevkov
303
Príspevok Jarda_Malik » Ut 16. Feb 2016 0:30:49

ja som v pici totalne. ten serial proste ked uz si myslis, ze je v troskach ponukne taku vec ze skapem SPOILER: to co bolo na zciatku hned jak ich odjebal rpgckom?? milujem ho. dalsia vec to 15minutove killingspree? ktory serial ti toto da? este aj skurveni Eugene s Fararom sa pridali. more Rick jak odjebaval hlavy sekerou ved to bolo uzasne. som sa spravil snad 3x. toto strasne chybalo ja som z toho uplne mimo tesim sa vemi na dalsie casti
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Po 14. Mar 2016 12:59:27

tak, druhá polovica serie sa rozbehla, zatial všetky časti gut, aj tato fillerova bola vlastne fajn
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia