Tip na seriál...

/ 242 príspevkov /
Pre všetkých, ktorí milujú svet seriálov.
Užívateľov profilový obrázok
1128
príspevkov
216
Príspevok saj » Pi 06. Apr 2012 13:39:51

hladam nejaky chill serial, nieco ako Entourage, nic na rozmyslanie, no nemusi to byt sitcom, resp. nieco ako himym,tbbt. Skor na ten styl Entourage..

dakujem
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Pi 06. Apr 2012 15:02:41

sice Entourage nepoznam no skus SUITS, pilot je zo zaciatku nuddny no potom sa to rozbehne a je to super :)
0
0
467
príspevkov
26
Príspevok 8to24 » Pi 06. Apr 2012 20:36:53

ja by som si poprosila nieco na styl breaking bad dakujem *kitteh*
http://ninedaysuntil.tumblr.com/
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Pi 06. Apr 2012 20:43:05

Ja som teraz zacal pozerat novy serial Touch, zatial len 4 casti. Je to celkom dobre.

http://www.imdb.com/title/tt1821681/
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
1077
príspevkov
71
Príspevok FLOWER POWER » So 07. Apr 2012 17:58:05

mne by stacilo keby mi vratili nathana do misfits,inak nepozeram((
http://flawrpawr.tumblr.com/
0
0
520
príspevkov
6
Príspevok abstraktt » Ne 06. Máj 2012 11:11:36

SUITS je výborný seriál, díky za tip.
0
0
villain in my city
350
príspevkov
119
Príspevok gree.n » St 13. Jún 2012 16:18:17

nie je to serial ale kto ma rad varenie, pozerajte US Masterchef, minuly tyzden odstartovala tretia season (:
Obrázok
0
0
520
príspevkov
6
Príspevok abstraktt » Ne 15. Júl 2012 12:31:25

0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ne 31. Mar 2013 12:14:36

Akurát dopozerávam Entourage, a tak sa chystám na nejaký ďalší seriál čo si pojdem, len sa neviem rozhodnúť do čoho sa pustiť, či Boardwalk Empire, Breaking Bad, Newsroom či Arrow vaše odporúčanie? Poprípade niečo úplne iné :)
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ne 31. Mar 2013 12:34:56

ja odporucam revolution. nema to privelmi dobre hodnotenia, ale celkom sa mi to paci a je to zaujimavy napad
chat shit get banned
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Ne 31. Mar 2013 14:03:09

IveSS napísal:Akurát dopozerávam Entourage, a tak sa chystám na nejaký ďalší seriál čo si pojdem, len sa neviem rozhodnúť do čoho sa pustiť, či Boardwalk Empire, Breaking Bad, Newsroom či Arrow vaše odporúčanie? Poprípade niečo úplne iné :)

Zavisi co hladas.

Boardwalk Empire je skor zalozeny na dialogoch a vztahmi medzi jednotlivymi postavami, pribeh je vysvetlovany pomalsim stylom, atd. Proste drama a nie akcnak.

Breaking Bad je natom zas opacne... viac nabity akciami, plny zvratov a napatia. Zanrovo by som povedal, ze sa asi najviac podoba na Dextra.

Newsroom je tiez top serial ale chod do toho len pokial sa zaujimas sa o politiku a vseobecne co sa deje vo svete...a hlavne pokial si aspon z casti idealista (budes nad tym fapovat ako ja).

Arrow je podla mna najslabsi z tychto 4. Nie je to zle, ale je to klasika ... villain of the week, furt sa trochu odhaluje nieco pravdy z minulosti, atd ...je to taky nekonecny boj s veternym mlynom....zanrovo nieco ako Smallville len viac dark + s lepsim obsadenim hercov a lepsou zapletkou.
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Po 01. Apr 2013 23:49:49

IveSS napísal:Akurát dopozerávam Entourage, a tak sa chystám na nejaký ďalší seriál čo si pojdem, len sa neviem rozhodnúť do čoho sa pustiť, či Boardwalk Empire, Breaking Bad, Newsroom či Arrow vaše odporúčanie? Poprípade niečo úplne iné :)

urcite ti odporucam Breaking Bad, najlepsi serial aky som kedy pozeral, ak mas rad Dextera tak jednoznacne toto..
od Arrow som mal velke ocakavania, zo zaciatku to bolo dobre, ale postupne ma to prestavalo bavit az kym so to prestal pozerat a zvysne 2 som nevidel..
0
0
57
príspevkov
0
Príspevok ygy » Ut 02. Apr 2013 12:12:49

moje odporúčania :

Dexter
The walking Dead
Game of thrones
Breaking Bad
Arrow
South Park
Simpsonovci
The Vampire diaries
Weeds
Suits
Big Bang Theory
Misfits ( super boli prvé dve série , potom sa zmenili herci a osobne ma to prestalo baviť)
futuráma
Top Gear
Naposledy upravil/-a ygy v Ut 02. Apr 2013 21:20:05, upravené celkom 1 krát.
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 02. Apr 2013 19:49:35

premazany spam a hlavne SPOILERY, vyfarbujte si ich, keby som weeds nevidel tak by ma jeblo z vas asi
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
246
príspevkov
9
Príspevok feiron » St 03. Apr 2013 10:52:37

Novodobe vzory kedysi by boli brani jak ti chori.
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » St 03. Apr 2013 12:28:09

ktory reziruje aj David Slade, preslaveny Twilightom
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
246
príspevkov
9
Príspevok feiron » St 03. Apr 2013 19:53:11

to nevadi
Novodobe vzory kedysi by boli brani jak ti chori.
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » St 03. Apr 2013 22:35:38

ygy napísal:moje odporúčania :

Dexter
The walking Dead
Game of thrones
Breaking Bad
Arrow
South Park
Simpsonovci
The Vampire diaries
Weeds
Suits
Big Bang Theory
Misfits ( super boli prvé dve série , potom sa zmenili herci a osobne ma to prestalo baviť)
futuráma
Top Gear

vsetko az na sitcomy a animovane veci pozeram, takze ma bude bavit vampire diaries? nie je to nieco ako serialovy twilight? :l
0
0
57
príspevkov
0
Príspevok ygy » St 03. Apr 2013 23:14:49

dá sa to celkom. Nie je to však moc hlboké a prepracované. Určite to nepatrí ani medzi moje top seriály... avšak pár krát som si to pustil z čírej nudy a potom som sa celkom namotal ... ale vždy sa k tomu vrátim keď fakt už nemám čo pozerať :)

Skús prvých pár dielov a uvidíš najlepšie sám :)
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ut 23. Apr 2013 19:43:17

Začal som pozerať Breaking Bad, ale nejako ma to nechytá, nebaví, mám za sebou 1.sériu + prvé časti z druhej, rozbehne sa to, bude to zaujímavejšie? Či má zmysel to pozerávať, bo rozmýšlam že sa pustím radšej do Boardwalk Empire (mafiánske témy mám rád, a teraz ju mám dosť v hlave po dokukaní Gangster Squad a chuťou si naištalovať Mafiu :D )
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia