Homeland

/ 44 príspevkov /
Pre všetkých, ktorí milujú svet seriálov.
Užívateľov profilový obrázok
342
príspevkov
0
Príspevok Sayrayt » So 03. Dec 2011 23:05:34

Kto si ide Homeland?

http://www.csfd.cz/film/291496-homeland/ 88%
82. najlepsi serial

Obrázok

a rovno zaspoilerujem

s01e04
Nepochopil som toho araba s tou zenou co si kupili ten dom pri letisku a tu scenu ked siel on domov a jeho zene dal niekto echo a ona vyvesila vlajku a on tympadom nesiel domov... ????
0
0
218
príspevkov
1
Príspevok zpek » Ne 04. Dec 2011 11:11:45

tak toto si čeknem.. Damian Lewis je pán
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Ne 04. Dec 2011 15:44:00

Pozeram od uplne prveho dielu. Po par ciastiach ma to zacalo nudit ale som rad, ze som vydrzal lebo asi od 7. casti je to presne taka pecka jak som si to povodne predstavoval.

Sayrayt napísal:s01e04
Nepochopil som toho araba s tou zenou co si kupili ten dom pri letisku a tu scenu ked siel on domov a jeho zene dal niekto echo a ona vyvesila vlajku a on tympadom nesiel domov... ????

Co sa da natom nepochopit? Dohodnuty znak...
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
342
príspevkov
0
Príspevok Sayrayt » Ne 04. Dec 2011 15:58:02

dex napísal:
Co sa da natom nepochopit? Dohodnuty znak...

Ze ten cigan akoze dostal echo od koho? A ten niekto ako vedel ze Carrie ho sleduje? Proste hentu postavu som vobec nepochopil aky ma zmysel, ocitla sa tam na konci 4ky v takom slede ze Saul hovoril o tom ze najvacsi biznis su sperky a zrazu si len nejaky arab kupuje dom pri letisku... ???
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ne 04. Dec 2011 16:19:54

som rozmyslal ci ti napisem ze si uplne vymlety ci to nebude moc zle, ale len za toho cigana ti to napisem - YOU ARE FUCKIN STUPID
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
342
príspevkov
0
Príspevok Sayrayt » Ne 04. Dec 2011 17:37:58

Kazdopadne na teba sa furt nechytam ;)

Pytal som sa preto lebo som to pozeral bez titulkov a kedze obcas tam celkom zlozite veci hovoria tak som neporozumel.
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Po 05. Dec 2011 8:14:28

To keby som ti mal vysvetlovat, tak by som moc spoileroval. Vsak si pozri dalsie casti a zistis co a ako.
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
342
príspevkov
0
Príspevok Sayrayt » Po 05. Dec 2011 21:32:30

Ano, akurat idem na vcerajsiu desinu a si to uvedomujem :oops:

Dost dobre sa to rozbehlo, namotal som sa...
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » St 14. Dec 2011 11:27:27

Podla prvych dvoch casti dost dobre, diky sayri
0
0
342
príspevkov
0
Príspevok Sayrayt » Ut 20. Dec 2011 11:23:23

Posledny diel celkom fajn, akurat som cakal vacsiu pecku na zaver... tak uvidime co druha seria...
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Št 22. Dec 2011 23:39:38

chuda carrie :(
0
0
218
príspevkov
1
Príspevok zpek » St 25. Jan 2012 23:31:17

kvalitný seriál... vpodstate žiadnej postave som vyslovene nefandil... ale príbeh kvalita... zvedavý na vývoj v ďalšej sérii... nevie nik kedy má odštartovať?
Sayrayt napísal:Posledny diel celkom fajn, akurat som cakal vacsiu pecku na zaver... tak uvidime co druha seria...

spoiler..
keby sa odpálil tak by to možno bolo originálne a veľká zvedavosť že čo by sa asi dialo potom.. ale to jak tá dcéra ho presvedčila a chlap úplne už nevedel jak sa má rozhodnúť... tak to inak ani lepšie dopadnúť nemohlo... napínavé... geniálny záver ktorý zarúčí dúfam ešte väčšie pecky
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Po 15. Okt 2012 15:41:21

Druha seria zatial absolutne briliantna.
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Po 15. Okt 2012 18:23:33

podla mna diamantna
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Pi 19. Okt 2012 12:55:18

"Lebanese government to sue producers of TV drama Homeland because 'it portrays Beirut as full of terrorists".

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... rists.html

Cudujem sa, ze sa im este islamski extremisti nezacali vyhrazat...
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Pi 19. Okt 2012 15:34:55

tiez mi to prislo vtipne :D ale zas na druhu stranu ma to sere zo strany autenticity, Bejrut je mesto plne kuriev, drogovych dilerov a ruskej mafie, nejaky nabozensky extremizmus tam ozaj nehrozi, to skor na juhu pri hraniciach s Izraelom
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Pi 19. Okt 2012 16:13:08

Akurat citam ze v Bejrute vybuchla bomba v aute, neviem ci to ma nieco s terorizmom ale dost facepalm pre Lebanonsku vladu po tych vyjadreniach ako je tam bezpecno. Na druhej strane co sa tyka kriminality asi je tam vazne mensia kriminalita ako v New Yorku alebo v Londyne, (samozrejme zalezi podla toho ako posudzuju trestne ciny).
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Pi 19. Okt 2012 21:39:43

posudzuju trestne ciny rovnako ako hociaka europska krajina, zas si neber stereotypy z CNN, Libanon je z polovice krestansky a mas tam vacsiu kriminalitu nez hocikde na Slovensku, kriminalitu takeho typu, ktora by v moslimskej krajine existovat nemohla, ako uz spominana prostitucia alebo drogy, bol som dost prekvapeny ked som tam bol. V noci whiteboys pimpin z Ruska, same Hummery, Ferraris a tak. Zabavna krajinka a to bola ta picovina v Homelande, ze sa to na Libanon a zvlast Beirut absolutne nepodobalo, ale whatever, stale skvely serial.
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Po 22. Okt 2012 23:13:22

any thoughts z posledneho dielu? som cakal ze nieco podobne sa stane az ku koncu
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » St 05. Dec 2012 17:40:44

To si snad robia srandu takto skoncit diel, goddamnit.
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia