True Detective SPOILERY SPOILERY

/ 116 príspevkov /
Pre všetkých, ktorí milujú svet seriálov.
Užívateľov profilový obrázok
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Po 10. Mar 2014 14:47:19

I want fuckin mooooore :( .. geniálna prvá séria.. dvojku majú režírovať viacerí, tak snáď to nedodrbú, som zvedavý na novú dvojicu .. kedy má mať premiéru 2th season?
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Po 10. Mar 2014 16:21:35

pri zaciatku som sa skoro dogrcal ale velmi dobry koniec
SPOILER: co bola ta obloha, v tych katakombach ? to som nepobral
0
0
585
príspevkov
80
Príspevok benne » Po 10. Mar 2014 16:32:45

^ podľa mňa tie coehlove preludy...inak konec bol peckový, trošku sa mohla odkryť podstata Yellow Kinga, ale inak maximálna spokojnosť
Smiali sa mi že som gay, no ich bitches nie, tak kľudne ma volaj zmrd - HAHA Samey
1
1
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Po 10. Mar 2014 18:09:53

velmi dobry serial, ale keby chceli, tak by to mohli urobit aj viac mindfuck. neviem si predstavit, ze by druha seria z inymi hercami mohla prekonat prvu seriu...
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
OVOXO
212
príspevkov
1
Príspevok dauson27 » Po 10. Mar 2014 18:57:13

cakal som ze objasnia viacero veci preco sa vrazdilo, corcona atd... inak bomba.
0
0
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » Po 10. Mar 2014 19:39:36

som z toho úplne vyduchcený.
SPOILER: modlil som sa, aby nikto z nich nezhebol, ale zaroven som si vravel, ze keby ano, tak by sa mi to ako fanusikovy skaredych koncov asi pacilo. ale som rad ze sa tak nestalo.
a som praveze rad, ze tam nedovysvetlili vsetko, pretoze take konce neznasam. pekne nad tym treba rozmyslat, pripadne pozriet prvy/posledny diel znovu. mozno nieco pogooglit, konspiratorom ide pri tomto seriali karta. som zvedavy na druhu seriu, ale musim povedat, ze takto dogabany som zo serialu nebol uz dlho. breaking bad bol ultratop, ale nebola to podla mna taka drama a tak napinave, ako toto, skor viac funny. osem casti na jednu seriu ma svoje vyhody…

najviac ma na tom samozrejme bavil ten spiritualny shit a veci okolo yellow kinga, co ma ofc podklady v skutocnej literature. vyborne napisane postavy, obaja extratop, po poslednej casti si dovolim povedat ze obaja to zahrali rovnako dobre. lebo ked si spomeniem co som si o nich myslel a za koho som ich povazoval na zaciatku, v strede a na konci serialu, tak nechapacky…stale sa to menilo, clovek si nebol nicim isty. extra vyborna sa mi zdala hudba a zvuky, aj davkovanie epizod a striedanie vykecavacich/napinavych/patracich bolo velmi dobre. zaujimalo by ma ci to cele natocili na jednu supu bez prestavok, alebo to tocili po jednom..ziscim
"Lenivosť sa nedá odfláknuť, to sa musí robiť profesionálne." © Miloš Forman
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Po 10. Mar 2014 21:57:18

Yellow king je hento kozmicke cudo co videl Rust
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Po 10. Mar 2014 22:42:43

Skvela prva seria, aj ked trosku som sa obaval ked som videl kestyho profile pic :D
Cakal som ale ze vysvetlia Audrey-ne kresby, vyzlecena babika + aj v dospelosti ked sa venovala malovaniu obrazov tak na jej obraze mala zena vytetovane na lici black stars.
Takisto 5 horsemen sa neodhalili, ale tak to tam aj hovorili ze sa neda vsetkych ich chytit.
0
0
585
príspevkov
80
Príspevok benne » Po 10. Mar 2014 23:10:55

adel napísal:Yellow king je hento kozmicke cudo co videl Rust

Nope, keď už tak to može byť portál do Carcosy
Smiali sa mi že som gay, no ich bitches nie, tak kľudne ma volaj zmrd - HAHA Samey
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Po 10. Mar 2014 23:47:42

eh, Carcocsa je to miesto kde boli, cely ten komplex
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
585
príspevkov
80
Príspevok benne » Ut 11. Mar 2014 0:07:38

Ale tak Carcosa aj yellow king odkazujú na mytológiu z kníh Chambersa a neskôr aj Lovecrafta kde Carcosa bolo vlastne mesto a yellow king, stelesnenie zla, temna, šialenstva atď...fanúšikovia kníh si asi furt budú zastávať myšlienku že Pizzolatto tam chcel zachovať nejaké to mystično a nechal tam ten portál/prechod/náhľad do inej dimenzie (Carcosy)... Ja si myslím že celkom podarený krok ale v podstate nevinný odkaz a zostávam pri tom že to boli Coehlove halucinácie, ktoré naznačil už skôr na začiatku časti
0
0
811
príspevkov
43
Príspevok dfq » St 19. Mar 2014 20:15:19

[hsimg]http://24.media.tumblr.com/6a2c365d160e63792f26ed9f41fbb125/tumblr_n2nlkeuncL1qzk2upo7_500.png[/hsimg]
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Št 03. Apr 2014 17:13:06

Začal som pozerať, prvé dve série, ale zatiaľ nič moc ma to nechytilo, absolútne ma nezaujíma kto to spravil ani nič okolo prípadu, možno ma to dostane neskôr. Ale Mconaughey hrá vynikajúcu.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
731
príspevkov
34
Príspevok marteenooo » Št 03. Apr 2014 17:44:01

btw nie su nejake blizsie info kedy zhruba aspon ma byt vonku 2 seria?
Naposledy upravil/-a marteenooo v St 23. Apr 2014 0:33:35, upravené celkom 1 krát.
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Št 03. Apr 2014 18:13:48

Ives napísal:Začal som pozerať, prvé dve série, ale zatiaľ nič moc ma to nechytilo, absolútne ma nezaujíma kto to spravil ani nič okolo prípadu, možno ma to dostane neskôr. Ale Mconaughey hrá vynikajúcu.

ives, ty mas absolutne najhorsi vkus na serialy/filmy, aky som videl. uz som to musel napisat.

ale mozno si genius a len nechapem tym hodnoteniam.
4
4
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Št 03. Apr 2014 22:28:42

no kukol som to cele a teda tiez myslim ze nic moc.herecke vykony vyborne ale ten pribeh mohli lepsie vyduchcit. spoiler: hlavne mi pride uplne nerealne aby henten poloretard co vyzera ze sa nevie ani podpisat dokazal nieco tak sofistikovane
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ne 06. Apr 2014 13:23:46

Dopozerané, a bolo to dobre :) prvá séria tak 8/10, čakal som, že tam bude viacej tých vrážd.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ne 06. Apr 2014 13:29:26

neviem to presne. nikde som to nenašiel ani zmienku doteraz. ale do konca budúceho roka by mala prísť druhá séria. not sure.
0
0
821
príspevkov
140
Príspevok sLIk » St 23. Apr 2014 0:19:31

Poslední epizoda byla strašně ťip ťop.
[hsimg]http://www.theschoolphilly.com/wp-content/uploads/2014/02/lili.png[/hsimg]
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » St 23. Apr 2014 0:20:32

v banshee je naha v kazdej druhej casti 8-)
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia