True Detective SPOILERY SPOILERY

/ 116 príspevkov /
Pre všetkých, ktorí milujú svet seriálov.
Užívateľov profilový obrázok
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » So 18. Jan 2014 16:01:19

[hsimg]http://i.imgur.com/nHBFFar.jpg?1[/hsimg]
[hsimg]http://i.imgur.com/GnD2jqt.jpg?1[/hsimg]

Novy serial od HBO. Najvacsou zaujimavostou je pouzitie tzv. anthology formatu. Co znamena, ze kazda seria bude ma svoj definitivny koniec, ziadne umele natahovanie ... a dalsie serie budu komplet ine, s novymi hercami a novym dejom oproti predchadzajucim.

Som lenivy to nejak rozpisovat ... proste ma to dobre obsadenie, pribeh sice nie je priliz originalny ale vyzera byt relativne zaujimavy kedze ma viacero casovych linii, dialogy su tiez v pohode a taktiez sa da tesit na pekne oci Alexandry Daddario. -.-'
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
652
príspevkov
-1209
Príspevok draco » So 18. Jan 2014 16:24:42

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TXwCoNwBSkQ[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=roiKrE5KLbk[/youtube]
0
0
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » St 22. Jan 2014 18:38:08

po dvoch castiach dobrotka a hej, mconaugheya vidim prvykrat dobre hrat (aj ked som nevidel jeho posledne filmy v ktorych mu zevraj ide karta). psychologia postav fajnova, mozno by som bol ale radsej este keby kladli vacsi doraz na samotny pripad...
"Lenivosť sa nedá odfláknuť, to sa musí robiť profesionálne." © Miloš Forman
0
0
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » Ut 28. Jan 2014 2:06:04

tretí diel vonku aj s titlami, ach
0
0
1128
príspevkov
216
Príspevok saj » So 01. Feb 2014 0:33:39

moze byt toto, zatial. Rust >>>>
0
0
117
príspevkov
6
Príspevok sakac » St 05. Feb 2014 16:50:24

Videl som eštelen prvú časť, ale milujem tieto psychologické veci. Milujem psychologické filmy, knihy a teraz dokonca aj seriál!! Super! Tie myšlienky čo hádže Rust to je niečo dokonalé.

We are things that labor under the illusion of having a self, a secretion of sensory, experience, and feeling—programmed with total assurance that we are each somebody, when in fact everybody is nobody.
0
0
942
príspevkov
26
Príspevok stew0sv » St 05. Feb 2014 17:02:11

Dnes som dopozeral 3. čast...Skvely serial zatial,doporučujem a neviem sa dočkat dalšej časti..

spoiler: Inač myslite si že už v nadchadzajucej časti odhalia vraha? Alebo to bdue že prvych 10 časti budem o jednom pripade,a potom dalši pripad 10 časti..
Když začnete fandit fotbalovému klubu, není to kvůli trofejím, hráči, historii.
Fandíte mu, protože jste tam někde našli sami sebe. Našli jste místo, kam patříte." Dennis Bergkamp
0
0
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » St 05. Feb 2014 23:33:04

spoiler:
podla mna odhalia typka co mozno vrazdi/robi zlobu ale nebude to ten pravy. kedze pri tych vysluchoch v "sucasnosti" padla zmienka o tom ze "ako je mozne ze vrah co sedi za mrezami stale vrazdi". cize tipujem ze toho praveho odhalia az nakonci...
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ut 11. Feb 2014 10:54:51

toto je zatial velmi dobry serial, ked to nejak nedojebu tak aj v top 5 mojich naj serialov
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
117
príspevkov
6
Príspevok sakac » St 12. Feb 2014 10:42:23

Ďalšia časť je von :) Brutus! Po dlhšej dobe serial ktorý ma totálne vtiahol a nenormálne sa teším na každú novú časť.
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » St 12. Feb 2014 11:06:47

Konecne to bolo trochu akcnejsie... velmi sa mi pacilo ako bola ta posledna scena spravena.
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
1
1
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Ut 18. Feb 2014 14:27:28

def naj serial sucanosti, ked pozeram walking dead hned po tom, tak m to pride az smiesne.. posledna cast bola epic.

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILERSPOILER SPOILER

black eyes :O
Obrázok

yellow king :O
Obrázok

http://io9.com/the-one-literary-referen ... 1523076497
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 18. Feb 2014 21:05:14

nechcel som to napisat prvy, ale tiez zacinam mat ten pocit, ze to ma velku sancu zaradit sa k velikanom ako breaking bad/sopranos/mad men , kazdy jeden diel zatial vynikajuci
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
117
príspevkov
6
Príspevok sakac » St 19. Feb 2014 10:35:12

Úplne sa to začína zamotávať, neviem či som sa niekedy viac tešil na nové časti nejakého iného serialu.
0
0
942
príspevkov
26
Príspevok stew0sv » St 19. Feb 2014 13:43:48

nechapem tim obrazkom
Když začnete fandit fotbalovému klubu, není to kvůli trofejím, hráči, historii.
Fandíte mu, protože jste tam někde našli sami sebe. Našli jste místo, kam patříte." Dennis Bergkamp
0
0
1128
príspevkov
216
Príspevok saj » St 19. Feb 2014 18:42:33

joj tento serial >>>
5.cast neskutocna
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Po 24. Feb 2014 12:50:48

jebe tiiiiii
0
0
56
príspevkov
26
Príspevok Korby » Po 24. Feb 2014 14:34:41

už ste videli niekto 6. časť?
1
1
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Po 24. Feb 2014 14:49:54

Ja o patej rano
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
56
príspevkov
26
Príspevok Korby » Po 24. Feb 2014 15:51:52

čakám na titulky :(
1
1

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia