STAR WARS (SPOILERY)

/ 61 príspevkov /
Novinky, recenzie a tipy na kvalitné filmy.
Užívateľov profilový obrázok
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » St 06. Jan 2016 22:41:41

nie je obiwanova dcerea tak ako ani lukova
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » St 06. Jan 2016 22:47:44

a koho teda
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
450
príspevkov
73
Príspevok Jerry » St 06. Jan 2016 23:37:04

nebolo to, ze benova dcera, ale benova vnucka, ked tak
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Št 07. Jan 2016 17:02:46

imo je rey lukova dcéra, ale podľa mňa nebola trenovana ani nič podobné. vieme dobre je jediovia cítia a vidia niečo z budúcnosti a luke asi videl, že niekto veľmi silný, zničí jeho akadémiu a bál sa žeby to mohla byť rey tak ju nechal na Jakku, nasvedčuje tomu aj to, že rey si predstavovala oceán s ostrovom, na ktorom je Luke, čiže nejaká spomienka z detstva. a to ako sa naučilo rýchlo používať silu a ten mind trick je v tom, že sa o tom zaujímala a vedela o všetkých tých ''legendách'' (ten prekvapivý a nadšený výraz keď jej Han povedal že všetko je pravda) a sama videla, že je môže silou ovládať myseľ lebo predtým to okusila na vlastnej koži keď Kylo sa jej hral s myšlienkami. týmto som si veľmi istý.
ale uvidíme možno je všetko.
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Št 07. Jan 2016 17:26:09

nemusi byt inak dcera ziadneho Jedi ked uz sme pritom a ani imo neni, nemusia byt vsetci jedna rodina v tej sage, to ze je force sensitive nic neznamena
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Št 07. Jan 2016 21:37:01

tak tak, nemusí byť kazdy family related k skywalkerovcom, galaxia je kurevsky velka, skywalkera už mame skrz kyla... ktovie, ja si pekne počkam do maja, viac o tom asi teoretizovať nebudem, aj ked, do roka tu budu fajnove teorie zas po fotkach z natacania a leakoch
0
0
942
príspevkov
26
Príspevok stew0sv » Ne 10. Jan 2016 10:00:18

Když začnete fandit fotbalovému klubu, není to kvůli trofejím, hráči, historii.
Fandíte mu, protože jste tam někde našli sami sebe. Našli jste místo, kam patříte." Dennis Bergkamp
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ne 10. Jan 2016 13:44:44

takychto zoznamov ti vyrobim kolko chces. uz len to ze video sa vola "most powerful JEDI" a su tam aj sithovia hovori za vsetko
chat shit get banned
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Ne 10. Jan 2016 14:52:55

Najlepsi Jedi v sile YODA, s lightsaberom MACE WINDU. #ennyi
0
0
56
príspevkov
6
Príspevok marlenka » Ne 10. Jan 2016 23:05:39

Rey nebude určite dcéra žiadneho z Jediov, nemôže si zakladať rodiny, imho bude proste force sensitive a ako fanboy povedal, bola trénovaná Lukeom, potom jej jednoducho blokol pamäť, veď Jedi mind tricks dokážu hocičo. Neviem čo si mám myslieť o Snokeovi, či to bude nový záporák ( čo by bola celkom kokotina, Sith lordi si dlho formujú silu, vid. Emperora, ktorý celý svoj život zasvetil tomu aby sa dostal tam kde bol ) alebo to bude Darth Plagueis ( ten predsa ovládol život a smrť ). A ešte by som bol zvedavý či aj Finn bude nejak force sensitive.
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Po 11. Jan 2016 0:17:18

ja si myslim, ze rey je dcerou walkera texas rendzera cak norisa alebo ongbaka
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Po 11. Jan 2016 2:44:14

marlenka napísal:Rey nebude určite dcéra žiadneho z Jediov, nemôže si zakladať rodiny, imho bude proste force sensitive a ako fanboy povedal, bola trénovaná Lukeom, potom jej jednoducho blokol pamäť, veď Jedi mind tricks dokážu hocičo. Neviem čo si mám myslieť o Snokeovi, či to bude nový záporák ( čo by bola celkom kokotina, Sith lordi si dlho formujú silu, vid. Emperora, ktorý celý svoj život zasvetil tomu aby sa dostal tam kde bol ) alebo to bude Darth Plagueis ( ten predsa ovládol život a smrť ). A ešte by som bol zvedavý či aj Finn bude nejak force sensitive.

moja skromna predpoved, zakladam zcasti na tom, ze Disney sa chce odputat od vsetkeho z prequel trilogy a ze nejsu idioti a nepojdu cestou lacnych picovin ako mazanie pamati ako v telenovele

1. Rey neni dcera nikoho koho pozname
2. nebola trenovana nikym a vobec jej Luke neblokol pamat, lolwut
3. Snoke bude uplne novy a neni to Darth Plagueis a ked uz sme pritom nie je ani Sith, kedze ti vymreli ked Vader zabil Palpatina a seba
4. Finn nebude force sensitive
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Ne 31. Jan 2016 20:56:49

a toto chalani? ---> viewtopic.php?f=11&t=3074
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Ne 28. Feb 2016 22:45:30

Hlavní znělka postavy Snokea (Andy Serkis) je velice podobná, až identická, se znělkou, co zazní ve Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005), když Palpatine (Ian McDiarmid) vypráví o svém mistrovi Darthu Plagueisovi Anakinu Skywalkerovi
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Po 29. Feb 2016 0:10:28

dobre rano :D
-1
-1
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Po 26. Dec 2016 20:37:54

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-xBRxofNI3Y[/youtube]
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
1
1
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Po 26. Dec 2016 23:56:56

strasne su vtipne tieto star wars teorie. chcel by som vidiet jednu co sa za poslednych 5 rokov ukazala ako pravdiva
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 27. Dec 2016 16:34:20

no tak tu sa k tomu vyjadruje aj Lucas.

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 27. Dec 2016 17:48:09

Lucas s tym uz ale nema nic spolocne. mal aj navrh pribehu pre dalsiu trilogiu a odmietli ho este predtym nez napisali Force Awakens. nehovoriac o tom, ze Disney sa chcu co najviac distancovat od prequel trilogie az do tej miery, ze v novom Battlefront si nemohol ani hrat za klony/separatistov, ale ved uvidime.

kazdopadne pochybujem. Jar Jar teoria bola picovina a ta bola dost vierohodna, teoria o tom, ze Luke je otec Rey sa tiez ukazala ako kokotina a rovnako aj to, ze Rogue One su predchodcami Knights of Ren (tato bola suverenne najretardovanejsia)
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 27. Dec 2016 19:11:46

No ja to zas tak neprezivam a tie teorie az tak nesledujem, toto sa ku mne dostalo nahodou. Kazdopadne jeden z argumentov co bol tu pouzity a to konkretne fialovy mec je kokotina, lebo vraj fialovy mec si vybral Samuel z jeho rozmaru. :-D

0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia