STAR WARS (SPOILERY)

/ 61 príspevkov /
Novinky, recenzie a tipy na kvalitné filmy.
Užívateľov profilový obrázok
3
príspevkov
0
Príspevok misinho7 » Ne 20. Dec 2015 0:47:22

s flimom som spokojny ale co mi chybalo alebo vadilo tak to boli lepsie suboje, viem ze sa chceli vratit ku korenom starej trilogie ale prequely boli v paradne co sa tyka subojov ktore boli epicke a miloval som ich :) cele tie prequely sami pacili viac lebo sa to tocilo viac okolo rytierov jedi...co u mna osobne viac zosobnuje Star Wars, teda ked sa povie Star wars ja si predstavim Jedia atd... neviem preco je tu hejt na Kyle Rena ale mne sa osobne pacil, bol to taky iny zaporak trosku zmateny nebol cisto na temnej strane ale dsot tak na poemdzi a stale sa hlada..ale dufam ze v dalsej casti pride nejaky temny sith z ktoreho pojde strach lebo z Kyla zial nesiel ziadny..a dufam ze dalsiu cast natoia viac na styl prequelov lebo toto bolo viac take oldschool ziadne siroke zabery subojov a tak...ale celkovo som spokojny za mna 8/10 :) uz sa neviem dockat dalsej casti ...inac osobne by som nebol prosti keby niekedy natocili nejake diely z doby v akej sa odohraval KOTOR to by bolo dost zaujimave
0
0
3
príspevkov
0
Príspevok misinho7 » Ne 20. Dec 2015 1:04:01

Inac co hovorite na hudbu ? Mna osobne sklamala, milujem pracu J.Williamsa ale v novej casti snad nebol ziadna vyraznejsia ktora by sa mi vryla do pamete, teda ak neratam tie stare...myslim si ze spokojne tam mohli pustit viac starsich..osobne mi chybala taketo nieco pri suboje, tato je epicka
https://www.youtube.com/watch?v=Q5ZY8Fz9GGU
alebo tato https://www.youtube.com/watch?v=tIl7-rDOuTM
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ne 20. Dec 2015 3:09:52

williams spravil to isté čo abrams... povedali im čo maju urobiť a oni to urobili v takmer najlepšej kvalite... inými slovami, generická hudba, skvelý star wars film... suboje nebudu už ako v prequeloch... to sa uplne nehodi aby po ep VII kde ren proste vyšľapal ten kopček aby v VIII alebo IX skakali ako v revenge of the sith,... johnson bude epicky imo pre oldschoolerov, trevorrow doručí blockbuster jak kokot... treba ale čakať :( ...
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Ne 20. Dec 2015 14:57:11

vacsinou fanboyove komenty nemusim, ale momentalne tu ma ako jediny rozumne nazory, musim si to nechat ulezat v hlave ale film bol urcite lepsi nez prequels.
Skoda ze skurvene deti na 4chan subreddite sa rozhodli jebat do flairov spoilery a tak som si precital ze Kylo zabije Hana este pred screenovanim.
-Kylo bol top ako sa bil do rany aby zo seba nieco dostal a silno dufam ze bude aj v VIII kedze neukazali priamo ako zomrel, aspon by z neho nebola postava ako darth maul ktory odisiel tak rychlo ako aj prisiel pritom mohlobyt okoloneho via ruchu.
-jar jar binks aka sith lord teoria zatial ostala bez uspechu :D
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ne 20. Dec 2015 22:42:00

Kylo je uplne tragicky zaporak. Na zaciatku ked zastavil tu strelu, tak to vyzeralo super, ale potom ho uplne obycajny cernousek co prvy krat drzal lightsaber v ruke skoro ujebal s nim...

[hsimg]https://media.giphy.com/media/xTka034bGJ8H7wH1io/giphy.gif[/hsimg]
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ne 20. Dec 2015 22:58:55

kylo je podla mna uplne perfektny zaporak, prave preto ze neni dokonaly a skoro neporazitelny jak vader/palpatine, ma zaujimavy background atd
chat shit get banned
1
1
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ne 20. Dec 2015 23:04:46

nejde o to ze by mal byt dokonaly, ale nemal by byt ani tak slabucky ze ho moze prakticky ktokolvek ohrozit...

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ne 20. Dec 2015 23:08:19

finna vybavil pod minutu tuším... tuto moody asi zabuda že mal prestrelené brucho blasterom... voľakdo umrie alebo padne na zem, je imobilizovaný, ale kylo zvladol suboj s dvomi silnymi oponentmi, ktorých ešte musel dohnať najskôr...
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Po 21. Dec 2015 7:36:03

Moody len nepobral par veci z filmu, imo je popici ze je vidno aky netrenovany je, aspon to poukazuje na rozdiel medzi ostatnymi zaporakmi. Takto isto sme mali vidiet aj Anakina v 3ke a takto to vyzera ze uvidime cely jeho progres ako sa z nahnevaneho teenagera stane naskillovany kludny badass.(To co sme nemali moznost vidiet pri anakinovi medzi ep3 a 4).
Ale najlepsie by bolo vidiet este co bolo pred anakinom resp ako shmi otehotnela a ci ju neoplodnil darth plaguesis, ktoreho potom sidious zabil.
0
0
454
príspevkov
26
Príspevok Sneakerz7 » Po 21. Dec 2015 18:19:52

Ak by bol Snoke Plagueis, možno by ponúkol pohlad na to čo bolo pred prequelmi (dáke flashbacky and shit s Palpatinom aka Sidiusom a tiež to, či Anakina stvoril on).

Škoda toho Kyla, na mňa pôsobí ako nevyrovnaný teen, ktorý nevie čo so sebou. Asi nie som zvyknutý ale vadilo mi ako z neho nebolo cítiť moc rešpektu (aj napriek tomu, že ešte trocha bilansoval medzi dark a light side).

+ by som rád vedel odkial mal ten lightsaber keďže to bol vraj dáky ancient typ meču.

EDIT: Fanboy jak to je so Snokom a Kylom? Ak Sithi už vymreli to znamená že sú len obyčajný učitel a žiak s trochou temnej sily? Kamoš sa so mnou háda ale mne proste nejde do hlavy aby Snoke nebol Sith
Real people want real music, the jig is up
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Po 21. Dec 2015 22:21:34

Co ta Phasma? skapala na starkilleri? ak ano tak ma jebne, sak mala celkom hype, myslel som, ze viac zamiesa karty. mohla si aspon strihnut suboj s finnom to by bolo cool ne?
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
454
príspevkov
26
Príspevok Sneakerz7 » Po 21. Dec 2015 22:47:02

Vraj nezomrela, vraj má mať ešte dosť výraznú úlohu
Real people want real music, the jig is up
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ut 22. Dec 2015 1:08:28

Neumrela, prezidentska lucasfilmu a producentka novej trilogie potvrdila, že bude v EP VIII a že si jej užijeme oveľa viac... či bude mať nejakú veľmi dôležitú úlohu ale zname nie je...

pre mňa je fail, ale chapem to, keďže pôvodne vo filme ani nemala byť... pacil sa im jej dizajn (povodne určeny pre kyla) tak z nej spravili samostatnu postavu, ale to ako lahko zrušila stity bolo fakt velky fail
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » St 23. Dec 2015 22:41:43

https://imgur.com/gallery/UWyZ5 non spoiler len pekne info o vzniku galaxie
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ne 27. Dec 2015 18:05:50

http://filmkult.refresher.sk/3862-Star- ... tny-Avatar

Je to tam, teraz šup šup na 2 miliardy
0
0
908
príspevkov
66
Príspevok jjake » Po 04. Jan 2016 20:13:41

no :D film som videl predvcerom, celkom sa mi pacil, len zopar remarks.
ako uz niekto vyssie spominal, strasne mi vadilo ze zase boli uplne dreveni s tym lightsabers, v tom boli tie prequels fakt brutalne premakane
prislo mi to trochu ako remake alebo nieco medzi ep. 1 a 4, vo vela veciach si boli az prilis podobne
co sa tyka rey, cisto teoreticky by to mohla byt lukova dcera, aj ma to napadlo :D
Kylo je zase druhy Anakin, len na opacnej strane
som dost zvedavy ako to bude pokracovat... pozeral som nejake videa atd a vyzera to tak ze Snoke neni Sith, takze jeho story bude dost zaujimava... inak nechapem preco sa tolko riesi ten Jar Jar, ked sa tam uz ani nema kde objavit(a to, ze on mal byt akoze Sith je bullshit storocia :D )
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Po 04. Jan 2016 21:18:36

šak to bol len joke, aj ked j. j. chcel spraviť pekny easter egg a umiestniť skeleton jar jara niekde, vyškrtlo sa to ale... a s tymi mečmi to tak bude asi v celej trilogii, uvidíme johnson asi bude pokračovať v abramsovici a trevorrov to uplne odjebe imo do akčnosti... chceli mať taky agresivne, nie tanečne tie suboje, dosť to riešil abrams, že chceli aby to bolo ako gladiatori tuziaci po krvi, niečo ako luke proti vaderovi ked jebal do neho jak zmyslov zbaveny...
0
0
908
príspevkov
66
Príspevok jjake » Ut 05. Jan 2016 23:45:40

dnes som videl teoriu, ze Rey by mohla byt dcera Obiwana , tak z obdobia medzi ep. 3 a 4 ... celkom zaujimave, len to zase nesedi vekovo,
fanboy co myslis?
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » St 06. Jan 2016 0:18:10

picovina
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
585
príspevkov
80
Príspevok benne » St 06. Jan 2016 5:37:36

Jasné, že pičovina...aj mňa to napadlo, ale to by musela byť kurevsky staršia...veď už iba medzi VI a VII je myslím 30 ročný rozdiel
Smiali sa mi že som gay, no ich bitches nie, tak kľudne ma volaj zmrd - HAHA Samey
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia