hľadaj na refresheri

Chceš dostávať notifikácie aj na tomto zariadení?
Dnes populárne články
TOP 3 v stredu: Je tu tretia vlna pandémie, v Nových Zámkoch sa mužovi snažili odrezať hlavu a olympijská gymnastka podporila BLM TOP 3 v stredu: Je tu tretia vlna pandémie, v Nových Zámkoch sa…
Z dcéry kňaza hviezda Onlyfans. Svojím telom zarába 279 000 € mesačne Z dcéry kňaza hviezda Onlyfans. Svojím telom zarába 279 000 €…
Na Slovensku sa začala tretia vlna pandémie koronavírusu, potvrdilo ministerstvo zdravotníctva Na Slovensku sa začala tretia vlna pandémie koronavírusu,…
V Nových Zámkoch chceli popraviť muža na ulici, páchateľ sa mu vraj pokúšal odrezať hlavu V Nových Zámkoch chceli popraviť muža na ulici, páchateľ sa mu…
Vegan Kiosk fotkou pracovníčky bez podprsenky rozdelil Slovákov: jedným prekáža sexizmus, iní si nič zvláštne nevšimli Vegan Kiosk fotkou pracovníčky bez podprsenky rozdelil Slovákov:…
Raperka Sima pridala na Instagram fotku, kde jej otec ako malej dáva pusu. Sociálna sieť jej za to dala shadowban Raperka Sima pridala na Instagram fotku, kde jej otec ako malej…
Refresher

Pracovná pozícia: HR manažér pre Refresher

Pomôž vytvárať tím, ktorý buduje modernú generáciu na Slovensku a v Česku

Gabor Boros
11. jún 2021, 17:04 Čas čítania: 3:11
Zdieľať
Uložiť Uložené
Zdieľať Zdieľať článok
Refresher
0
Gabor Boros
11. jún 2021, 17:04
Čas čítania: 3:11

Pracovná pozícia: HR manažér pre Refresher

Pomôž vytvárať tím, ktorý buduje modernú generáciu na Slovensku a v Česku

Gabor Boros
11. jún 2021, 17:04
Čas čítania: 3:11
Zdieľať
Uložiť Uložené
Zdieľať Zdieľať článok

Sme Refresher, hlas modernej generácie. Dokážeme článkom naštartovať kariéru umelca alebo utlmiť divný trend. Okrem vtipných a jednoduchých článkov sa snažíme tvoriť aj hodnotné a náučné texty, predstavovať lokálnych hudobníkov, podnikateľov a iných šikovných ľudí, písať recenzie, natáčať reportáže a rôzne videá.

 

Záleží nám na tom, kam sa naša spoločnosť uberá, preto sa zaujímame aj o celospoločenské témy a presadzujeme hodnoty, o ktoré sa opierame: slušnosť, pravdu, nenásilie, pomoc slabším, toleranciu, ekológiu či zodpovedný prístup k drogám.

 

Prémiový obsah pre modernú cieľovú skupinu podporujú tisíce mladých ľudí na Slovensku. Sme prvý online lifestylový magazín na Slovensku a v Česku, ktorý prišiel s plateným obsahom. Stále vymýšľame niečo nové, každý deň sa zlepšujeme – či už pri tvorbe obsahu, jeho aktuálnosti, manažmente, alebo v rámci technických vylepšení na stránke.

 

Máme vo veľkej miere mladý, moderne zmýšľajúci kolektív. Veľa skúsených zamestnancov, ale aj talentovaných ľudí, ktorí nemajú pracovné skúsenosti. Naša firemná kultúra je jednou z našich silných stránok. Vážime si každého jedného zamestnanca, proaktívny a šikovný človek má u nás zaručený kariérny postup a neobmedzené možnosti rastu.

 

Koho v skratke potrebujeme: 

Človeka, ktorý sa postará o pracovnú spokojnosť našich zamestnancov, pomôže nájsť a vybrať nových a udrží/zlepší našu firemnú kultúru.

 

Čo u nás nájdeš:

 • Ľudí, ktorých ich práca baví a často je súčasťou aj ich osobného života.
 • Relatívne rýchlorastúcu firmu
 • Možnosť rozvíjať ľudí a mať pozitívny vplyv na ich budúcnosť
 • Budeš pracovať vo finančne nezávislej, čisto slovenskej firme, ktorá mesačne obsluhuje približne dva milióny ľudí, má 10-ročnú históriu a silné meno na mediálnom trhu.
 • V pohode ľudí, uvoľnenú atmosféru
 • Veľa komunikácie online a využívanie rôznych inovatívnych nástrojov
 • Vstupy na festivaly, lístky do kina, zľavy na oblečenie
 • Priestor na rast, vyjadrenie názoru a vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy
 • Kredit na knihy, semináre, workshopy, ktoré prispejú k tvojmu profesijnému a osobnostnému rastu.

 

Prečo hľadáme HR manažéra

 • Chceme našim zamestnancom zabezpečovať pravidelný, jasný a štruktúrovaný feedback od nadriadených. Toto budeš pomáhať realizovať.
 • Chceme udržovať našich zamestnancov spokojných, adekvátne ohodnotených, mentálne aj fyzicky zdravých.
 • Chceme mladým ľuďom pomáhať nachádzať „work-life balance“.
 • Potrebujeme pomoc pri filtrovaní uchádzačov, riešiť výberový proces a radi by sme každému uchádzačovi odpisovali (čo sa nám teraz nedarí, a tak v prípade, že ti neodpíšeme, prepáč). Najbližší rok chceme nabrať desiatky ľudí, potrebujeme dohľad na touto agendou.
 • Naším cieľom je, aby bolo každému zamestnancovi jasné, čo je víziou a misiou Refresheru, to, že náš culture deck zamestnanci poznajú a vedia sa s ním v ideálnom prípade aj stotožniť.

 

Čo budeš robiť?

 • Pripravovať feedback pre zamestnancov v spolupráci s manažérmi tímov pre jednotlivých zamestnancov.
 • Pripravovať feedback od zamestnancov pre manažérov.
 • Sledovať celkovú spokojnosť a náladu vo firme a reportovať tieto záležitosti.
 • Budeš súčasťou riešenia konfliktov, problémov, ale aj zdrojom nápadov, ako zlepšiť fungovanie firmy v rámci vzťahov firma – zamestnanec – firemná kultúra.
 • Pripravovať inzeráty, publikovať inzeráty a starať sa o kanály, cez ktoré tieto inzeráty komunikujeme.
 • Filtrovať záujemcov, robiť skríningy, organizovať pohovory.
 • Riešiť employer branding a pomáhať komunikovať realitu práce v Refresheri, ktorá je pozitívna, ale zároveň nie je pre každého.

 

Požadované schopnosti a skúsenosti:

 • Predchádzajúce HR skúsenosti
 • Adekvátne vzdelanie
 • Nemáme špecifické požiadavky na skúsenosti a formálne vzdelanie, ide nám o reálne schopnosti.
 • Očakávame schopnosť „nasať“ firmu, hľadáme niekoho, kto bude fit do našej existujúcej kultúry, ale zároveň bude spolu s rastom firmy našu firemnú kultúru rozvíjať a zlepšovať.
 • Hľadáme niekoho na beh na dlhú trať, niekoho, kto s nami bude ďalej rásť roky, ak ho práca u nás bude naďalej napĺňať.


Požadované osobnostné vlastnosti:

 • Komunikatívnosť
 • Asertívnosť
 • Leadership
 • Úprimnosť
 • Proaktivita
 • Nebojíš sa konštruktívne kritizovať a konfrontovať iných.
 • Vytrvalosť a odolnosť
 • Cit pre poriadok a detail
 • Všetky tieto vlastnosti budeš naozaj potrebovať.


Plat a nástup:

 • Q4/2021 alebo podľa dohody
 • Od 1 600 eur, ideálne živnosť, bonusy a KPI sú predmetom diskusie.
 • Finálna odmena závisí od skúseností, nemáme problém ísť značne vyššie alebo nastaviť relatívne rýchlu postupnosť platu na základe splnenia vzájomne dohodnutých predpokladov.
 • Base v Bratislave, ale časť aktivít bude aj v ČR v Prahe. Zatiaľ bude gro agendy na tebe, časom si môžeš vybudovať tím pre SK a CZ, ak to bude nutné. Zatiaľ budeš one-(wo)man šou s podporou od tímlídrov.

 

Čo máš spraviť a kam to poslať:

1. BIO
Daj nám krátke bio o sebe. Opíš sa ako osoba; nie svoje pracovné skúsenosti, ale svoju povahu, ciele, záujmy.

 

2. Pracovné skúsenosti
Povedz nám o svojich (relevantných) pracovných skúsenostiach a čo si sa pri nich naučil/naučila. Čo si vyštudoval/vyštudovala a čo ťa baví. Prilož aj zoznam predchádzajúcich pracovných skúseností v štruktúrovanej podobe.

 

3. Čo ťa baví
Napíš, čo ťa baví. Pokojne sa rozpíš alebo uveď len kľúčové slová. Čo robíš, keď nepracuješ.

 

4. Prečo ty a prečo u nás
Napíš, prečo chceš robiť práve v Refresheri, čo sú tvoje silné stránky a čo vieš priniesť do Refresheru.

 

5. Kedy by si mohla/mohol nastúpiť

 

6. Otázky

Ak máš akékoľvek otázky, doplň ich do mailu.

 

Celé to spíš a pošli vo formáte PDF na job@refresher.sk s predmetom #HRmanager. Tykaj, píš maximálne úprimne a otvorene.

 

Odpovieme, len ak spĺňaš vyššie vymenované požiadavky a ak budeme mať záujem.

Upozorniť na chybu. Ak si našiel nedostatok v článku alebo máš pripomienky, daj nám vedieť.
Náhľadový obrázok: Refresher
NAHOR
Zdieľať
Uložiť Uložené
Zdieľať Zdieľať článok
Dostávaj najlepší obsah mailom
Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah.
Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.
Posielať email
Najčítanejšie články
Teraz
24 hod
7 dní
30 dní
Viac z témy refresher
Viac článkov
Sponzorované články
Viac článkov
Ďalšie news
pred 3 hodinami
Keď bola tínedžerka, pri výške 173 cm vážila len 48 kíl. „Dívala som sa na seba do zrkadla, videla som úplnú mŕtvolu a myslela som si, že je to normálne.“ Rozprávali sme sa s Veronikou Greinerovou, ktorá dnes vyhráva súťaže v street workoute.
včera o 21:15
Dnes uplynulo 45 rokov od jednej z najväčších leteckých tragédií v histórii Československa. Na Zlaté piesky pred očami kúpajúcich sa ľudí padlo lietadlo ČSA so 79 pasažiermi, roztrhlo sa na kúsky a zapichlo do vody tak, že mu trčal len chvost. My sme sa rozprávali s pracovníkom letiska, ktorý bol pri jazere s padnutým lietadlom medzi prvými.
viac news
Mohlo by ťa zaujímať
Prejsť na úvodnú stránku
Dnes populárne články
TOP 3 v stredu: Je tu tretia vlna pandémie, v Nových Zámkoch sa mužovi snažili odrezať hlavu a olympijská gymnastka podporila BLM TOP 3 v stredu: Je tu tretia vlna pandémie, v Nových Zámkoch sa…
Z dcéry kňaza hviezda Onlyfans. Svojím telom zarába 279 000 € mesačne Z dcéry kňaza hviezda Onlyfans. Svojím telom zarába 279 000 € mesačne
Na Slovensku sa začala tretia vlna pandémie koronavírusu, potvrdilo ministerstvo zdravotníctva Na Slovensku sa začala tretia vlna pandémie koronavírusu, potvrdilo…
V Nových Zámkoch chceli popraviť muža na ulici, páchateľ sa mu vraj pokúšal odrezať hlavu V Nových Zámkoch chceli popraviť muža na ulici, páchateľ sa mu vraj…
Vegan Kiosk fotkou pracovníčky bez podprsenky rozdelil Slovákov: jedným prekáža sexizmus, iní si nič zvláštne nevšimli Vegan Kiosk fotkou pracovníčky bez podprsenky rozdelil Slovákov:…
Raperka Sima pridala na Instagram fotku, kde jej otec ako malej dáva pusu. Sociálna sieť jej za to dala shadowban Raperka Sima pridala na Instagram fotku, kde jej otec ako malej dáva…
Domov
Zdieľať
Diskusia
Hľadať
Viac
Zapni upozornenia a už ti nič neujde!

Chceš vedieť čo sa deje a mať prehľad? Dostávaj upozornenia o najhorúcejších správach na Refresheri.

(Príklady: Horel Notre Dame, Zomrel Mac Miller, Trailer na Avengerov)
(Príklady: Sagan skončil prvý, Nový zákon s vplyvom na moderných ľudí, Dnes nás čaká zatmenie slnka)
Ak chceš, aby sme ti poslali takmer všetky novinky, vyber túto možnosť.