Pondelok 23. 10. 2017 meniny má Alojza

hľadaj na refresheri

Hudba - SK/CZ
21. marec 2013, 18:59

Majk Spirit a Celeste Buckingham budú mať spoločné dielo

Celeste sa 3. mája stane oficiálne dospelou. Túto udalosť mladá speváčka patrične oslávi novým singlom s Majkom Spiritom a spoločným dvojkoncertom 25. 5.


Dvaja najúspešnejší slovenskí interpreti, ktorí za svoju tvorbu dostávajú ocenenia na Slovensku aj v Česku vydajú duet ktorý je priam predurčený k tomu, aby sa z neho stal hit roka. Nespočetným množstvom nominácií v hudobných anketách odmenili fanúšikovia speváčku Celeste Buckingham za úspešný rok 2012, v ktorom im priniesla aj megahit Run Run Run. Sériu premenených nominácií Celeste odštartovala počas galaprogramu Slávik 2012, vzápätí nasledoval úspech skladby Run Run Run v prestížnej ankete Žebřík 2012, a svoju žatvu ukončila v uplynulých dňoch, keď si z rúk kolegu Miroslava Žbirku prevzala sošku OTO 2012 v kategórii Speváčka roka. Práve s legendárnym Žbirkom sa v jednom z galavečerov ocitol Majk Spirit na jednom pódiu, ktorý práve Celeste odsunul na druhé miesto prestížnej ceny MTV EMA 2012 CZ/SK. V týchto chvíľach sa Majk venuje novej tvorbe a príprave rôznych projektov a najobľúbenejšia speváčka slovenského publika zase svojim povinnostiam doma v USA. Zároveň však už stíha pripravovať svoju ďalšiu, tentokrát májovú, pracovnú cestu do Európy. „Ste skvelí, úžasní, nemám na vás slov! Ďakujem, ďakujem!“ odkázala dojatá Celeste svojim fanúšikom.


(Foto: Tibor Géci, zdroj: SLAVICA)

 

Ešte pred odletom do Ameriky stihla speváčka pripraviť pre svojich priaznivcov poďakovanie v podobe dvoch prekvapení. „Prvým je duet s Majkom Spiritom, ktorý sme nahrali v štúdiu tento týždeň,“ prezrádza, „a druhým je veľký spoločný koncert s Majkom, ktorý sa uskutoční posledný májový týždeň v Bratislave.“ Na premiéru spomínaného singlu sa môžu fanúšikovia Celeste i Majka tešiť už 3. mája.Skladba je Majkovým darčekom k mojim 18tim narodeninám, ktoré mám práve 3. mája. Preto ju predstavíme v ten deň,“ vysvetlila oslávenkyňa.

 

Raper už na svojom Facebooku zverejnil jednu čerstvú spoločnú foto z nahrávacieho štúdia. „O talente Cel som bol presvedčený už dávno a jej čestné miesto jedinej speváčky na mojom prvom sólovom albume nie je len tak. Ked mi môj manažér Michal Matejovič navrhol ďalšiu spoluprácu s ňou, neváhal som,“ hovorí 28-ročný raper. Názov skladby ešte nebol zverejnený a svoju premiéru bude mať exkluzívne v jednom slovenskom a jednom českom rádiu. “Ocenenia ktoré získava ma neprekvapujú. Je to nielen veľmi výnimočné spievajúce stvorenie ale navyše skvelé dievča a profesionálka. Na novej skladbe sa pracovalo desiatky hodín, bude to silné a veľa zaujímavých vecí okolo toho.“


Pieseň zaznie poprvýkrát naživo práve na veľkom narodeninovom dvojkoncerte v bratislavskej Refinery Gallery, kde bude mať možnosť vidieť a počuť Celeste po niekoľkomesačnej koncertnej prestávke až 2 tisíc fanúšikov. Zapisovať do kalendárov si fanúšikovia môžu dátum 25. mája, kedy celá táto udalosť prebehne.


Čerstvý update: Celeste dnes získala prvenstvo aj v ankete rádia Evropa 2 za najlepšiu domácu CZ/SVK speváčku a domácu skladbu roka!

 

(Foto: Branislav Šimončík, zdroj: facebook.com/majkspirit)


Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Odoberaj REFRESHER videá
Najčítanejšie