Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Štvrtok 18. 7. 2019 meniny má Kamila

hľadaj na refresheri

Odteraz si môžeš článok
uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
Zaujímavosti - Ľudia
2
Adam Novosad
14. apríl 2019, 21:29

Ako dnes žije kráľ Instagramu Dan Bilzerian? Milionár stále miluje hromadu nahých žien, aj keď jeho hviezda trochu zhasla

Milovník zbraní a žien sa z médií trochu vytratil, ale divoký životný štýl nezavrhol.

Adam Novosad
14. apríl 2019, 21:29
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
2
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

Kedysi sa na našom webe objavoval prakticky každý týždeň, dnes po ňom ani pes neštekne. Samozrejme, druhá časť predchádzajúcej vety nie je tak celkom pravdivá, pretože Dan Bilzerian má predsa len na Instagrame stále viac ako 26 miliónov followerov, lenže už dávno nepatrí medzi najrelevantnejšie osobnosti na internete.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Dan Bilzerian (@danbilzerian),

 

Svoju najväčšiu slávu zažíval tak pred tromi až štyrmi rokmi, kedy boli v kurze kauzy ako Bilzerianove tenké nohy, kandidatúra na prezidenta či predaj Lamborghini Aventador, na ktoré vo svojej vile už vraj nemal miesto.

 

Prvýkrát sa pritom článok o Bilzerianovi objavil na Refresheri v roku 2013. Popisoval, ako si Dan žije svoj sídliskový sen, ktorý by chceli premeniť na realitu mnohí Slováci, a napokon mediálny ošiaľ začal miznúť na prelome rokov 2017 a 2018.

 

 

Vtedy sme ťa informovali, že si kráľ Instagramu našiel frajerku, zrejme ho už nebavili stovky modeliek neustále točiacich sa v jeho vile, a vôbec naposledy sme o Bilzerianovi písali koncom augusta minulého roku. Američan odišiel do Arménska, kde trénoval s miestnou armádou, ale samozrejme tam nezostal navždy a naďalej žije svoj megalomanský sen plný zbraní a nahoty v americkej vile.

 

Nám napadlo, že sa na Dana Bilzeriana pozrieme znovu, pretože aj keď ho tak často nevidíš v médiách, rozhodne nežije nudný život. Za posledné mesiace vyhodil svoju starú vilu v Los Angeles na realitný trh, navyšoval svoj už dnes obrovský majetok, začal vo veľkom podnikať v marihuanovom biznise a viackrát sa dostal do povedomia elitnej hollywoodskej smotánky vďaka večierkom s raperkou Cardi B.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Dan Bilzerian (@danbilzerian),

 

Ba čo viac, minulý rok sme sa mohli dozvedieť, ako to v skutočnosti na párty u Bilzeriana doma vyzerá, keďže ilúzia z Instagramu často nekorešponduje so skutočnosťou.

 

Keď Bilzerian spúšťal svoj marihuanový biznis v septembri minulého roku, nemohol si doma odpustiť jednu obrovskú párty. Pozvánky boli odoslané miestnym celebritám a športovcom, pričom platiť malo hlavné pravidlo – na párty môžeš prísť len pod podmienkou, že si krásna a atraktívna žena.

 

Za tieto pravidlá a sexistické výroky si už Dan vypočul množstvo kritiky, takže ho rozhodne netreba brať ako vzor, ktorý sa ku ženám vždy a všade správa s rešpektom. Na párty sa vďaka svojim kontaktom s tímom Bilzeriana dostala hviezdička reality show Kaitlyn Isham.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Dan Bilzerian (@danbilzerian),

 

Ako sme už spomínali, Bilzerian medzitým vymenil svoje bydlisko, takže namiesto vily v Los Angeles sa už párty konala vo vile v milionárskej či miliardárskej štvrti Bel Air. Jej hodnotu odhadujú na približne 100 miliónov dolárov, avšak treba podotknúť, že Dan ju nevlastní.

 

Len si ju prenajíma, čo aj tak znamená, že za nájom mesačne platí niekoľko desiatok tisíc dolárov. Zrejme mu to nerobí problém, pretože vraj vlastní majetok za viac ako 150 miliónov dolárov. Keby veľmi chcel, tak si vilu môže kúpiť.

 

Kaitlyn sa vo vyjadrení pre britský Daily Mail rozhovorila o tom, ako Bilzerianovi navrhla, že by spolu mohli splodiť dieťa, na čom sa vraj milionár len zasmial. Večierku sa mali zúčastniť hviezdy ako Chris Brown či Tyga a ak stále nerozumieš, aký marihuanový biznis vlastne Bilzerian vymyslel, ani sa ti nečudujeme.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Dan Bilzerian (@danbilzerian),

 

Mimochodom, možno si spomínaš na to, že Dan mal pravdepodobne na svoju starú nehnuteľnosť trochu nepríjemné spomienky, pretože ho raz zažalovala modelka, ktorú zhodil zo strechy do bazéna. Čo čert nechcel, modelka si pri páde poranila nohu, a tak chcela kompenzáciu, pretože kvôli zraneniu sa nemohla venovať zamestnaniu.

 

Dan pochopil, že keď pred pár rokmi začali americké štáty ako Colorado legalizovať marihuanu na rekreačné účely, nebude trvať dlho, kým tento trend dorazí do Kalifornie, kde býva a pôsobí. Mal pravdu, v Kalifornii je marihuana už viac ako dva roky legálna, a tak Bilzerian investoval do podnikateľského projektu s názvom Ignite.

 

Zameriava sa najmä na predaj výrobkov s obsahom látky kanabidiol, ktorý nie je aktívnym rovnako ako THC, a na Slovensku je mimochodom napriek tomu ilegálny. Medzi výrobkami značky Ignite nájdeš všetko možné od klasických nástrojov na vejpovanie až po špáradlá s obsahom CBD.

 

NAČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK BEZPLATNE
Podpor tvorbu kvalitného obsahu
Roky tvoríme kvalitné autorské články, ktoré nikde inde nenájdeš. Ak chceš viac takýchto článkov, predplať si REFRESHER+ a dostaneš ďalšie výhody.
CHCEM PODPORIŤ

 

Bývalý profesionálny hráč pokru a profesionálny synáčik Bilzerian myslel na všetko, pretože svoje špáradlá propaguje aj vďaka označeniam ako „bez obsahu cukru“, „bez kalórií“, „bezlepkové“ a „vegánske“.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Dan Bilzerian (@danbilzerian),

 

Každý si preto príde na svoje. A ako fungujú? Jednoducho tieto špáradlá vopcháš do úst, začneš žuť a o chvíľu podľa pokynov na oficiálnej stránke pocítiš účinky látky na svojom tele. Mali by ti pomôcť s relaxáciou, dobíjaním energie a vyčistením mysle.

 

Vraj sa látka dokáže do tela uvoľňovať až dlhých 45 minút. Nie je nám úplne jasné, do akej miery je Ignite úspešná značka, ale na stránke je napísané, že kvôli vysokému dopytu môžu balíčky meškať. Bilzerian si preto musí šikovne plniť vrecká.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Dan Bilzerian (@danbilzerian),

 

Bilzerian sa v posledných mesiacoch očividne skamarátil s Cardi B. Raperka je vo všeobecnosti najlepšou raperkou súčasnosti, a to nielen kvôli fiasku Nicki Minaj s koncertnou šnúrou v Európe, a nijak jej neuškodilo ani priznanie, ktoré na ňu pred pár týždňami vytiahli zo starého videa. Cardi B sa tam fanúšikom zverila, ako kedysi, keď pracovala ako striptérka, zvykla mužov zdrogovať, potom im ukradnúť cennosti a odísť.

 

Bilzerian si na raperku zrejme dáva pozor a priateľstvo s ňou využil na spropagovanie spomínanej marihuanovej spoločnosti Ignite. Samozrejme, ani takéto hollywoodske priateľstvo nie je bezplatné.

 

Dan musel raperke zaplatiť, aby mu prišla vystúpiť na valentínsku párty spoločne s jej partnerom Offsetom, a keď sa minulý rok v auguste špekulovalo o tom, koľko si Cardi pýta za jedno vystúpenie, ceny sa pohybovali od 300 do 500-tisíc dolárov. Odvtedy sa výška honorára nepochybne zdvihla, lenže Dan určite za jej prítomnosť neplatil plnú cenu.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Dan Bilzerian (@danbilzerian),

 

Avšak, keď sa fotkou s hudobníčkou pochválil na konci februára, nielenže logo Ignite len dodatočne prilepil na televíznu obrazovku, ba čo viac, pomocou Photoshopu ju nechal zoštíhliť. Cardi B je pritom na svoje telo hrdá, čo nikdy neskrývala, a ľudia fotomontáž objavili vďaka tomu, že raperka pridala rovnakú, ale neupravenú momentku na svoj Instagram. Dnes by si ju tam už nenašiel.

 

Napriek tomu sa na Bilzeriana nehnevala. Len pred týždňom sa spolu objavili na otvorení kasína Kaos Dayclub & Nightclub v Palms Casino Resort vo svetoznámom Las Vegas, kde si rovno zapózovali pred objektívmi fotoparátov. Dan už Cardi nepotreboval zoštíhľovať vo Photoshope a ona sa usmievala, pričom vystupovať začínala až o štvrtej ráno, takže to musela byť poriadna párty.

 

 

 

Aj keď Bilzerian nepatrí medzi najväčšie svetové hviezdy, na Instagrame sa nemusí sťažovať na to, že by mu fanúšikovia ubúdali. Pri pohľade na štatistiky z webu Social Blade môžeme skonštatovať, že si momentálne udržiava priemerný počet lajkov na fotke na úrovni 1,2 milióna a vďaka takmer 27 miliónov sledovateľov je 54. najpopulárnejší profil na celej sociálnej sieti. Mesačne mu na Instagrame pribudne priemerne 365-tisíc fanúšikov, a tak bude trvať ešte veľmi dlho, kým sa stale irelevantným.

 

Na záver nám zostáva zhodnotiť už len majetok kráľa Instagramu. Keď začneš na internete vyhľadávať, koľko peňazí, akcií či nehnuteľností môže mať Bilzerian, najčastejšie sa dopracuješ k číslam ako 150 až 200 miliónov dolárov.

 

Pôvod celého majetku však zostáva nejasný, pretože otcom Dana Bilzeriana je neslávne známy podvodník Paul Bilzerian. V 90. rokoch okrádal spoločnosti rôznymi spôsobmi a napokon od amerických úradoch dostal pokutu vo výške 62 miliónov dolárov, z ktorej zaplatil len zlomok.

 

Dan preto priznal, že časť peňazí zdedil od otca, ale napriek tomu vždy a všade vyhlasoval, že si svoj majetok zarobil hraním pokru. Vraj za menej ako rok vďaka kartám získal cez 50 miliónov dolárov, ktoré násobí aj naďalej, a ak popritom profituje z financií svojho otca, o budúcnosť sa nemusí báť.

Foto: Dan Bilzerian/Instagram Tagy: Dan Bilzerian
Pridaj sa k tým, ktorí nas podporili. Predplať si R+ VIAC
Ohodnoť článok
6
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov tento mesiac. Prihlás sa pre neobmedzený prístup. Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov za mesiac. PRIHLÁSIŤ / REGISTROVAŤ PRIHLÁSIŤ
Najčítanejšie