Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Nedeľa 17. 11. 2019 meniny má Klaudia, Deň boja za slobodu a demokraciu

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
0
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Hudba - Zahraničná
0
Viktor Kniš
30. marec 2019, 13:21

Nicki Minaj má problém. Žaluje ju bývalá stylistka, ktorej raperka nezaplatila dohodnutých 36-tisíc dolárov

Americkú raperku čaká po návrate z Európy ďalšia nepríjemnosť a tentokrát bude vysvetľovať, prečo nebola ochotná zaplatiť dohodnuté peniaze svojej kaderníčke.

Viktor Kniš
30. marec 2019, 13:21

Americká raperka aktuálne finišuje svoje európske turné, ktoré v žiadnom prípade nedopadlo podľa predstáv, keďže ho sprevádzalo rekordne veľa rôznych problémov. Tie dokonca vyústili v zrušené vystúpenia, pričom to celé začalo na Slovensku, kde podľa všetkého odmietla odštartovať show kvôli technickým problémom.

 

Nakoniec sa však aj s prihliadnutím na ďalšie okolnosti a neuskutočnené zastávky dozvedáme, že v skutočnosti jej vadila nízka návštevnosť a jednoducho nie je ochotná rapovať pred 5-tisíc ľuďmi. Nicki Minaj sa po skončení turné s albumom Queen asi do Európy tak skoro nevráti, no teraz sa dozvedáme, že ani aj príchode naspäť domov ju čakajú nepríjemnosti, konkrétne právny boj s bývalou stylistkou. 

 

 

Podľa portálu Blast si ešte v roku 2017 Nicki Minaj najala ženu menom Cristina Acevedo, aby sa starala o jej imidž a výzor počas amerického turné. Dohodli sa, že stylistka dostane za každý deň 1 500 dolárov, pričom séria koncertov trvala 24 dní. Dohromady jej teda mal tím raperky vyplatiť 36-tisíc dolárov.

 

Samotná Cristina tvrdi, že pracovala veľmi tvrdo a viac, ako bol dohodnutý čas, niekedy až 10 hodín denne. Keď bolo po všetkom a opýtala si svoje peniaze, dostala odpoveď, ktorá by nás za normálnych okolností asi prekvapila. 

 

Nicki Minaj podľa dostupných zdrojov Cristine napísala, že jej nikto dohodnutých 36-tisíc nezaplatí a touto cestou sa jej zbohatnúť určite nepodarí. Dozvedáme sa ešte, že okrem samotnej Nicki žaluje stylistka aj spoločnosti Pink Friday Productions a Pink Personality. 

Tagy: nicki minaj
Ohodnoť článok
5
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
News
20:44
Tisícky ľudí v uliciach spomínali na Nežnú revolúciu. O demokraciu, ktorú nám v novembri 1989 vybojovali sa však treba starať Tisícky ľudí v uliciach spomínali na Nežnú revolúciu. O demokraciu, ktorú nám v novembri 1989 vybojovali sa však treba starať.
19:30
Na protestoch v Hongkongu demonštranti policajtovi prestrelili nohu šípom Na protestoch v Hongkongu demonštranti policajtovi prestrelili nohu šípom. Protesty v krajine trvajú už niekoľko mesiacov.
18:48
Justin Bieber ide opäť proti Taylor Swift. Vraj si vymýšľa, že jej vydavateľstvo zakazuje hrať vlastné skladby.
16:57
NAHOR
Najčítanejšie