Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Nedeľa 20. 10. 2019 meniny má Vendelín

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
4
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Zaujímavosti - Zvieratá
4
Adam Novosad
13. február 2019, 12:40

Sfajčil sa z marihuany a volal policajtom, že našiel tigra v opustenom dome. Mysleli si, že halucinuje, ale zviera tam naozaj bolo

Zvláštny príbeh, ktorý nakoniec skončil šťastne.

Adam Novosad
13. február 2019, 12:40

Americkí policajti z mesta Houston v štáte Texas neverili vlastným ušiam, keď im zavolal vystrašený človek so slovami, že našiel v opustenom dome tigra. Keď ho začali cez telefón vypočúvať, či si náhodou nevymýšľa a prečo vlastne vošiel do opusteného domu, vysvetlil mužom zákona, že tam šiel, aby si mohol v pokoji a bezpečí zafajčiť marihuanu.

 

Policajti začali mať v tej chvíli podozrenie, či si z nich volajúci len nestrieľa, alebo nezačal halucinovať a mozog pred ním vytvára siluetu tigra, avšak opak bol pravdou. Dispečing ubezpečoval, že neklame a tiger sa v dome naozaj nachádza.

 


 

Skeptická hliadka preto dorazila na miesto, obzrela situáciu a zistila, že človek na telefóne neklamal. V opustenom dome, kde neboli nájdené žiadne známky toho, že by v ňom niekto býval, bol v garáži uväznený tiger. Nevedno, ako sa tam dostal a kto ho choval, a tak policajti začali vyšetrovanie.

 

Zviera sa chovalo pokojne, ale aj tak ho ochranári pre istotu uspali a odviezli do jedného zo zariadení pre exotické zvieratá, kde by mal stráviť zvyšok svojho života. Do voľnej prírody ho samozrejme nemôžu vypustiť.

 

Policajtov vystrašila aj klietka, ktorá bola zaistená len špagátom a skrutkovačom, čo znamená, že keby bol tiger agresívnejší, mohol sa relatívne ľahko oslobodiť a napáchať oveľa viac škody. Fajčenie marihuany tak zachránilo život jednému zvieraťu, aj keď všetko spočiatku vyzeralo ako vedľajší účinok psychoaktívnych látok.

 

Zdroj: bbc.com Tagy: tiger, marihuana
Ohodnoť článok
84
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK

NAHOR
Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov tento mesiac. Prihlás sa pre neobmedzený prístup. Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov za mesiac. PRIHLÁSIŤ / REGISTROVAŤ PRIHLÁSIŤ
Najčítanejšie