Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Sobota 19. 10. 2019 meniny má Kristián

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
4
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Hudba
4
Viktor Kniš
12. február 2019, 18:36

Cardi B neustála výhru Grammy. Kvôli neprajným fanúšikom Nicki Minaj a Mac Millera si vymazala Instagram

Ženský rap sa zatiaľ nezaobíde bez poriadnych emócií a Cardi B je jednou z reprezentantiek, ktorá na seba týmto spôsobom veľmi rada pritiahne pozornosť.

Viktor Kniš
12. február 2019, 18:36

Len včera sme písali o výsledok 61. odovzdávania cien Grammy, v rámci ktorých si víťazstvo za najlepší rapový album odniesla ženská reprezentantka Cardi B so svojim projektom Invasion Of Privacy. S prihliadnutím na všetky okolnosti väčšina sveta aj fanúšikovia iných interpretov túto voľbu kompetentných hlasujúcich pochopili a ďalej nerozoberali.

 

 

V skutočnosti sa však našlo aj veľa takých, ktorí Cardi nepriali, a to z jediného dôvodu – medzi nominovanými bol aj zosnulý Mac Miller.

 

Ide však o veľmi citlivú záležitosť a dokonca aj samotná raperka ešte pred vyhlásením víťazstva pridala príspevok, kde bolo napísané, že rodina Mac Millera drží s Cardi. Po výhre viackrát zopakovala, že ju venuje aj autorovi projektu Swimming.

 

 

Veľmi aktívne ju však začalo napádať množstvo neprajníkov, pričom väčšina pochádzala z tábora jej priamej konkurentky Nicki Minaj. Po dlhých hodinách naťahovania sa a vysvetľovania nakoniec mladej mamičke praskli nervy a pridala veľmi emotívne video, kde hovorí o tom, že na tomto projekte pracovala veľmi tvrdo, tri mesiace nevyšla zo štúdia, niekedy nespala aj 2 či 3 noci v rade a už má všetkého dosť. 

 

Zaspomínala si ešte na časy, keď bola na skladbu roka nominovaná jej vec Bodak Yellow. V tom čase nevyhrala a verejnosť bola pohoršená. Teraz je všetko presne opačne. Cardi B to však neuniesla a minimálne na istý čas o nej prostredníctvom Instagramu nebudeme počuť. Práve ten používala ako primárny kanál, a tak budeme zvedaví ako dlho jej to vydrží. 

 

 

Zaslúžila si Cardi B víťazstvo ceny Grammy v kategórii najlepší rapový album?
Áno
1727 hlasov
Nie
660 hlasov
Ohodnoť článok
4
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK

NAHOR
Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov tento mesiac. Prihlás sa pre neobmedzený prístup. Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov za mesiac. PRIHLÁSIŤ / REGISTROVAŤ PRIHLÁSIŤ
Najčítanejšie